Wyszukiwałeś:

znajduje X

sie X

filtr X

powietrza X

. Znaleziono 5 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: gdzie.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gdzie znajduje sie filtr powietrza

Spróbuj też wyszukać: gdzie znajduje sie filtr powietrza grand vojadzer

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Ewolucja wielkiej kropki + [VIDEO]

Nowy Fiat Punto Evo, mający swoją światową premierę na ostatnim SalonieMotoryzacyjnym we Frankfurcie, oficjalnie wchodzi na rynek polski. Jego zadaniembędzie kontynuacja sukcesu poprzednika, Grande Punto (który nadalpozostaje w sprzedaży), a zarazem dotarcie do nowej gamy odbiorców.

 

Przegląd klimatyzacji niezbędny

Jeszcze jakiś czas temu była jednym z elementów wyposażenia przedewszystkim samochodów z wyższej półki cenowej. Dziś posiadaczenawet najtańszych aut mogą cieszyć się z jej zalet w upalne, letnie dni. Abyjednak klimatyzacja skutecznie dozowała nam chłodne powietrzne, niezbędnejest jej odpowiednie serwisowanie.

 

Deszcz a jazda autem

"Ciągle pada, za oknami, na ulicach ciągle pada..." Niestety, słowatej piosenki już od kilku dni towarzyszą nieustannie kierowcom w całejPolsce. Padający deszcz utrudnia bardzo poruszanie się po drogach, dlategoteż przedstawiamy kilka najważniejszych rad, jak bezpiecznie i komfortowodojechać do celu naszej podróży

 

Jak jeździć podczas ulewy

Kilka ostatnich dni to na przemian upały i ulewne deszcze, połączone zburzami, mocnymi wiatrami, a nawet gradem. Co gorsze, wcale nie zapowiada sięna jakąś diametralną zmianę pogody. Radzimy zatem, jak powinniśmy sięzachować, jeśli podczas jazdy złapie nas nawałnica.

 

Ewolucja serii TGX i TGS

Bazując na tej zaawansowanej koncepcji pojazdu, MAN Truck & Bus przedstawina międzynarodowych targach samochodów użytkowych IAA Nutzfahrzeuge2012 w Hanowerze nowe pojazdy serii TG, zapowiadając nową generacjęciężkich aut ciężarowych marki MAN.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gdzie znajduje sie filtr powietrza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017