Wyszukiwałeś:

znajduje X

sie X

filtr X

powietrza X

. Znaleziono 22 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: gdzie.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gdzie znajduje sie filtr powietrza

Spróbuj też wyszukać: gdzie znajduje sie filtr powietrza grand vojadzer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Specjaliści branży filtracyjnej

W 2005 r. firma WIX-FILTRON sprzedała 27,5 mln sztuk filtrów osiągającprzychody ze sprzedaży na poziomie 231 mln złotych.

 

Panda i Ducato z usterkami

W modelach Fiat Panda w wersji z silnikiem Multijet oraz Fiat Ducato zdwulitrową jednostką JTD mogą pojawić się usterki.

 

Kierowcy sprawdzają swoją wiedzę

Zakończył się pierwszy konkurs dla Internautów zorganizowany w ramachkampanii Akademia Bezpiecznego Samochodu. Uczestnicy sprawdzili swoją wiedzędotyczącą filtru powietrza i jego wpływu na pojazd.

 

Przegląd klimatyzacji niezbędny

Jeszcze jakiś czas temu była jednym z elementów wyposażenia przedewszystkim samochodów z wyższej półki cenowej. Dziś posiadaczenawet najtańszych aut mogą cieszyć się z jej zalet w upalne, letnie dni. Abyjednak klimatyzacja skutecznie dozowała nam chłodne powietrzne, niezbędnejest jej odpowiednie serwisowanie.

 

Rosjanie biorą się za Panamerę

Rosyjska firma tuningowa TOPCAR stworzyła program tuningowy, przeznaczonyspecjalnie dla Porsche Panamery - nazywa się on "Stingray GTR".

 

Wątek na forum: Filtr powietrza

Czy ktos moze mi powiedziec gdzie znajduja sie filtry powietrza tj,filtr pylkowy. ~asia

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Program ATe w centrum uwagi firmy DAF

Podczas wystawy Bedrijfsauto RAI 2012, która odbędzie się w Amsterdamiew dniach 17–21 kwietnia, firma DAF Trucks skupi się na promocji programuAdvanced Transport Efficiency (ATe) – kompleksowej oferty rozwiązańmających na celu zwiększenie oszczędności paliwa, zmniejszenie emisjizanieczyszczeń oraz podwyższenie wydajności pojazdu.

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

Jak jeździć podczas ulewy

Kilka ostatnich dni to na przemian upały i ulewne deszcze, połączone zburzami, mocnymi wiatrami, a nawet gradem. Co gorsze, wcale nie zapowiada sięna jakąś diametralną zmianę pogody. Radzimy zatem, jak powinniśmy sięzachować, jeśli podczas jazdy złapie nas nawałnica.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gdzie znajduje sie filtr powietrza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017