Wyszukiwałeś:

gen

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Pierwsze rondo w Polsce

Wczoraj, 21 września prezydent Krakowa Jacek Majchrowski otworzył przebudowaneskrzyżowanie ulic Kocmyrzowskiej - Gen. Andersa - Bieńczyckiej. "Oddajemynajważniejsze zmodernizowane Rondo Kocmyrzowskie, łączące Nową Hutę zeStarym Miastem. To najbardziej nowoczesne rondo w Polsce"- powiedziałprezydent.

 

Trasa Generalska w Białymstoku

Białystok przymierza się do przedłużenia drogi ekspresowej nr 8 w granicachmiasta. Budowa tzw. Trasy Generalskiej będzie ważnym elementem modernizacjiukładu drogowego w mieście, umożliwiającym połączenie drogi krajowej nr 8,prowadzącej do przejścia drogowego w Budzisku z drogą krajową nr 19 doLublina oraz drogą krajową nr 65 - w kierunku przejścia drogowego wBobrownikach. Przewidywany koszt inwestycji to ponad 442 mln zł.

 

Drogi: Budowa Roku 2006

Budowa Drogowej Trasy Średnicowej w Katowicach wraz z przebudową ronda im.Gen. Ziętka otrzymała tytuł „Budowa Roku 2006” (nagrodę Istopnia) w kategorii – Autostrady, drogi ekspresowe, ulice i drogipozostałe.

 

Rozkopany Toruń

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu poinformował o rozpoczęciu kolejnych praczwiązanych z remontami nawierzchni toruńskich ulic. Kierowców czekająutrudnienia w ruchu.

 

Mitsubishi Outlander: Szeroko uzdolniony

Do miasta po zakupy, do lasu na grzyby, na długie wakacje. Takąwszechstronnością powinien wyróżniać się dzisiaj samochódaspirujący do segmentu SUV. Między innymi takim też kryteriom poddaliśmy dotestu na średnim dystansie model Mitsubishi Outlander drugiej generacji.

 

Warszawa: Utrudnienia na al. Prymasa Tysiąclecia

Urząd Miejski w Warszawie poinformował o kolejnych utrudnieniach związanych zbudową drogi ekspresowej S8 na terenie Warszawy. Tym razem nowa organizacjaruchu zostanie wprowadzona na al. Prymasa Tysiąclecia. Zmiany będąobowiązywać do czerwca 2009 roku.

 

Zmiana na szczycie w Mitsubishi Motors Europe

Po czterech latach pełnienia w Mitsubishi Motors Europe B.V. (MME) funkcjiprezesa i dyrektora naczelnego, Tim Tozer postanowił opuścić firmę byzająć się innymi przedsięwzięciami. Jego miejsce zajmie Gen Nishin.

 

Wrocław: przebudowa Grabiszyńskiej

Przebudowa ulicy Grabiszyńskiej w Wrocławiu rozpoczęła się 24 listopada2008 roku i potrwa do października 2009 r. W związku z podziałem na etapyinwestycji ograniczany był ruch na kolejno remontowanych odcinkach. Odniedzieli (17 maja br.) wprowadzona została organizacja ruchu zastępczego dlaodcinka od pl. Srebrnego do skrzyżowania z al. gen. Hallera.

 

Przebudują ul. Grota Roweckiego w Elblągu

Skanska podpisała umowę na przebudowę ul. Gen. Grota Roweckiego w Elblągu.Wartość prac wyniesie 20,7 mln zł.Prace budowlane rozpoczęły się 20 majabr., a ich zakończenie planowane jest na 30 listopada 2010 r.

 

Słabo prowadzisz? Sprawdź swoje geny

Nie ma sensu rzucać klątw na kierowców, którzy co chwilazbaczają ze swojego pasa na drugi - alarmuje agencja Reuters. Jak wykazałyopublikowane w środę amerykańskie badania, im po prostu nie możnapomóc.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017