Wyszukiwałeś:

generator X

dzwieku X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: generator dzwieku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Tesla już 26 marca

Tesla to bardzo ciekawy projekt. Jednak nie pisałbym, że będzie jakąkolwiek konkurencją (bez ujmy dla którejkolwiek ze stron) dla Fisker Karma sedan. Jest to spowodowane pewną różnicą. Fisker posiada silnik spalinowy do napędu generatora prądu (o ile pamiętam 2.0TFSI od VW ale mogę się tu mylić)....

 

Mobilne centrum dowodzenia w Crafterze

Wojewoda śląski przekazał Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicachnajnowocześniejsze mobilne stanowisko dowodzenia, które znajdziezastosowanie również jako centrum zarządzania kryzysowego.Specjalistyczny pojazd oparto na modelu Volkswagen Crafter. Ważący razem zwyposażeniem niemal pięć ton samochód kosztował ponad 700.000złotych.

 

Lexus IS F: Rozrabiaka z Fuji

Kiedy pomyślimy o samochodzie sportowym pochodzącym z Kraju Kwitnącej Wiśnito od razu na myśl przychodzą nam maszyny, które jadą permanentniebokiem, a ich szybko-wściekły wygląd straszy małe dzieci.  Jest jednakwyjątek od reguły.

 

Hybrydy będą głośne

Za granicą pojawiają się już pierwsze kontrowersje dotyczącebezpieczeństwa pieszych i samochodów hybrydowych. Niebawem w życiewejdą normy, które sprawią że ekologiczne auta nie będą już"bezszelestne"

 

Generatory dźwięku od Delphi

Firma Delphi zawarła kontrakt na produkcję generatorów dźwięku EV zjednym z najważniejszych europejskich producentów samochodów.Urządzenia te zostaną wprowadzone w Europie już w 2012 roku. Generatorydźwięku pomagają producentom samochodów dostosować się doprzyszłych wymagań prawnych określonych dla samochodów hybrydowych inapędzanych elektrycznie. W pracach projektowych i prototypowych nadgeneratorem dźwięku aktywnie uczestniczyli inżynierowie z krakowskiegoCentrum Technicznego Delphi.

 

Samochody będą musiały być cichsze

Komisja Europejska chce, żeby w przeciągu najbliższych kilku lat poziomhałasu emitowanego przez różnego rodzaju pojazdy został znacznieograniczony, nawet o jedną czwartą. Ma to poprawić nasze zdrowie oraz komfortżycia w krajach Unii Europejskiej.

 

Mitsubishi Outlander PHEV - SUV tankowany z gniazdka

Mitsubishi wprowadza na rynek swojego pierwszego SUV-a z napędem hybrydowymoraz możliwością ładowania z gniazdka. Samochód posiada dwa silnikielektryczne, jeden spalinowy, a wszystko połączone bardzo skomplikowaną izawiłą technologią. Mieliśmy okazję przejechać kilkanaściekilometrów na chwilę zanim pojawi się w polskich salonach w dośćwysokiej cenie wynoszącej ponad 176 tys. zł.

 

Nowy Mercedes Klasy E i jego technologiczne nowinki

Nową E-Klasę ze Stuttgartu poznamy dokładnie dopiero w styczniu na DetroitMotor Show. Ale już teraz wiemy, że będzie ona naładowana nowoczesną technologią zwiększającą komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kilkasystemów z nowego Mercedesa zdradzamy już dziś.

 

Zmodernizowana Kia cee`d już od 59 900 zł

Najważniejszy, kompaktowy model koreańskiego producenta trzy lata po premierzedoczekał się face-liftingu. Druga generacja Kii cee`d otrzymałazmodernizowany wygląd, nowy silnik oraz skrzynię biegów. 

 

Kia Optima kombi - znamy ceny w Polsce

Na polskim rynku debiutuje Kia Optima Sportswagon. Za przedstawiciela segmentu Dz powiększonym bagażnikiem trzeba zapłacić co najmniej 93 900 zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "generator dzwieku".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017