Wyszukiwałeś:

gielda X

samochodowa X

. Znaleziono 53 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gielda samochodowa

Spróbuj też wyszukać: gielda samochodowa bialystok

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 53 wszystkich):

Wątek na forum: Kraków: Ruszyły prace na S7

Bardzo dobrze, chociaż szkoda, że tylko 2,8 km. "nad rzeką Drwiną" - fajna nazwa rzeki :) ~Mieszko

 

Automotive Components Europe planuje debiut na giełdzie

ACE (Automotive Components Europe S.A.), jeden z największych w Europiedostawców komponentów samochodowych do systemu hamulcowego, jeszcze w tym rokuplanuje zadebiutować na warszawskiej giełdzie.

 

Giełdy współtworzą "szarą strefę"

Zawiązany niedawno Polski Sojusz Motoryzacyjny wypowiada wojnę "szarejstrefie" części motoryzacyjnych. Na pierwszy ogień poszły giełdysamochodowe, które według współtworzących Sojusz stanowią wdużym stopniu "siedlisko zła".

 

Kasy fiskalne lekiem na szarą strefę

Polski Sojusz Motoryzacyjny, organizacja powstała w celu ochronyproducentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych orazwarsztatów samochodowych, apeluje, abyśmy podczas zakupów nagiełdach domagali się paraganów fiskalnych. Ma to pomóczwalczyć szarą strefę i handel kradzionymi częściami.

 

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Transport odrabia straty

Przewóz towarów w europejskim transporcie stale rośnie. W IIkwartale roku liczba ładunków do Polski zamieszczonych na giełdzieTeleroute wzrosła dwukrotnie w porównaniu z pierwszymi trzemamiesiącami roku. Nieznacznie spadła natomiast liczba ładunków doprzewiezienia z Polski do innych krajów europejskich, ale i tak drugikwartał był o ponad połowę lepszy niż w 2009 r.

 

Nawet 100 tys. kary za nielegalny demontaż

W Polsce kwitnie handel używanymi częściami samochodowymi. Jednak nie każdywie, że za wymontowywanie na "dziko" elementów pojazduwycofanego z eksploatacji, grozi kara nawet 100 tys. zł.

 

Lear przejmie producenta tkanin samochodowych

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta wyraziła zgodę na przejęcieprzez Lear Corporation kontroli nad spółką GMI Holding Corporation. -główną spółką grupy Guilford specjalizującej się wopracowywaniu, produkcji i sprzedaży tkanin samochodowych.

 

Kradli Toyoty i wpadli

Policjanci z Łodzi oraz Sieradza rozbili grupę przestępczą, specjalizującąsię w kradzieży samochodów. Co ciekawe, kradli oni tylko Toyoty CorolleVerso. W sumie ich łupem padło co najmniej 40 aut.

 

Wątek na forum: Gdzie szukać aut używanych?

Napiszcie gdzie szukacie używanych aut? W Internecie? W gazetach i telegazetach? Giełdach i u doradców samochodowych? Znajomych? Jak macie dobre linki to się podzielcie. pasjamoto

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gielda samochodowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017