Wyszukiwałeś:

gielda X

transportowa X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gielda transportowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Dobre perspektywy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach dokonała podsumowania wyników za 2005 r orazprzedstawiła plany na lata następne. Bazując na osiągniętych wynikach firmazamierza w najbliższej przyszłości intensywnie się rozwijać.

 

Narzędzie na czas kryzysu - Giełda TRANS

Stale pogarszająca się sytuacja przedsiębiorców działających wbranży TSL wymaga z ich strony podejmowania zdecydowanych działań i sięganiapo coraz lepsze narzędzia optymalizujące działalność. Szansą na poprawęsytuacji finansowej dla wielu graczy rynkowych mogą być szeroko dostępnegiełdy transportowe.

 

Transport odrabia straty

Przewóz towarów w europejskim transporcie stale rośnie. W IIkwartale roku liczba ładunków do Polski zamieszczonych na giełdzieTeleroute wzrosła dwukrotnie w porównaniu z pierwszymi trzemamiesiącami roku. Nieznacznie spadła natomiast liczba ładunków doprzewiezienia z Polski do innych krajów europejskich, ale i tak drugikwartał był o ponad połowę lepszy niż w 2009 r.

 

Inter Groclin Auto inwestuje w rozwój i produkcję siedzeń

Inter Groclin Auto S.A. podpisała umowę na zakup SeaTcon AG oraz SedisTec UG– firm zajmujących się projektowaniem, rozwojem i produkcją wysokiejjakości siedzeń, poszyć oraz produktów wyposażenia wnętrzsamochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gielda transportowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017