Wyszukiwałeś:

gieldy

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gieldy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

II Giełda Części Motoryzacyjnych

W dniu 16 kwietnia (sobota) odbędzie się w Warszawie II Giełda CzęściMotoryzacyjnych czyli Tanie Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne.

 

Profesjonalizm w każdym ściegu

Firma Inter Groclin generuje zyski niezbędne do osiągnięcia pozycji lidera narynku foteli samochodowych. W nadchodzących okresach firma zakładasystematyczne zwiększanie mocy produkcyjnych w związku z realizacją nowychkontraktów eksportowych.

 

Dobre perspektywy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach dokonała podsumowania wyników za 2005 r orazprzedstawiła plany na lata następne. Bazując na osiągniętych wynikach firmazamierza w najbliższej przyszłości intensywnie się rozwijać.

 

Z 2006 Lipsk- Targi dla poddostawców

Już w czerwcu, w dniach 20-22, międzynarodowy przemysł poddostawczy po razkolejny spotka się podczas siódmej edycji Międzynarodowych Targów dlaPoddostawców w Lipsku.

 

FBI w DaimlerChrysler

Koncern DaimlerChrysler (DC) zatrudnił byłego szefa amerykańskiegoFederalnego Biura Śledczego (FBI) Loiusa Freeh. Freeh (specjalista odwykrywania defraudacji majątkowych), który w FBI pracował w latach 1993-2001będzie teraz pełnił funkcję zewnętrznego doradcy.

 

FO Dębica w Centralnym Okręgu Przemysłowym

W tym roku mija siedemdziesiąt lat od utworzenia Centralnego OkręguPrzemysłowego – jednego z największych i najbardziej ambitnychprojektów II Rzeczypospolitej. W wielu miastach powstały wówczasfabryki, które funkcjonują i odnoszą sukcesy po dziś dzień. Takimzakładem była m.in. Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy znana dziś jako FirmaOponiarska Dębica S.A.

 

Giełdy współtworzą "szarą strefę"

Zawiązany niedawno Polski Sojusz Motoryzacyjny wypowiada wojnę "szarejstrefie" części motoryzacyjnych. Na pierwszy ogień poszły giełdysamochodowe, które według współtworzących Sojusz stanowią wdużym stopniu "siedlisko zła".

 

Toora zniknie z GPW

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie poinformowała o wycofaniu zobrotu akcji spółki Toora Poland. Powodem jest upływający właśnieokres 6 miesięcy od uprawomocnienia się decyzji o ogłoszeniu upadłościfirmy.

 

Kasy fiskalne lekiem na szarą strefę

Polski Sojusz Motoryzacyjny, organizacja powstała w celu ochronyproducentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych orazwarsztatów samochodowych, apeluje, abyśmy podczas zakupów nagiełdach domagali się paraganów fiskalnych. Ma to pomóczwalczyć szarą strefę i handel kradzionymi częściami.

 

Narzędzie na czas kryzysu - Giełda TRANS

Stale pogarszająca się sytuacja przedsiębiorców działających wbranży TSL wymaga z ich strony podejmowania zdecydowanych działań i sięganiapo coraz lepsze narzędzia optymalizujące działalność. Szansą na poprawęsytuacji finansowej dla wielu graczy rynkowych mogą być szeroko dostępnegiełdy transportowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017