Wyszukiwałeś:

gieldy

. Znaleziono 917 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gieldy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 917 wszystkich):

Wątek na forum: Giełdy współtworzą "szarą strefę"

ok w przypadku większych zarobków ~ok

 

II Giełda Części Motoryzacyjnych

W dniu 16 kwietnia (sobota) odbędzie się w Warszawie II Giełda CzęściMotoryzacyjnych czyli Tanie Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne.

 

Drogo to dopiero może być

Ceny ropy znów biją rekordy. Napięta sytuacja na Bliskim Wschodziespowodowała, iż na giełdzie w Londynie baryłka ropy naftowej była bardzobliska ceny 76 dolarów.

 

Wielton w drodze na giełdę

Wielton S.A. zakończył poszukiwania strategicznego inwestora finansowego. Nowiakcjonariusze (osoby fizyczne) nabyli łącznie 60% udziałów w spółce.Kontynuacja dalszego rozwoju oraz stabilizacja polityki finansowej firmy ma nacelu przygotowanie spółki do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych.

 

Automotive Components Europe planuje debiut na giełdzie

ACE (Automotive Components Europe S.A.), jeden z największych w Europiedostawców komponentów samochodowych do systemu hamulcowego, jeszcze w tym rokuplanuje zadebiutować na warszawskiej giełdzie.

 

Giełdy współtworzą "szarą strefę"

Zawiązany niedawno Polski Sojusz Motoryzacyjny wypowiada wojnę "szarejstrefie" części motoryzacyjnych. Na pierwszy ogień poszły giełdysamochodowe, które według współtworzących Sojusz stanowią wdużym stopniu "siedlisko zła".

 

Kasy fiskalne lekiem na szarą strefę

Polski Sojusz Motoryzacyjny, organizacja powstała w celu ochronyproducentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych orazwarsztatów samochodowych, apeluje, abyśmy podczas zakupów nagiełdach domagali się paraganów fiskalnych. Ma to pomóczwalczyć szarą strefę i handel kradzionymi częściami.

 

Narzędzie na czas kryzysu - Giełda TRANS

Stale pogarszająca się sytuacja przedsiębiorców działających wbranży TSL wymaga z ich strony podejmowania zdecydowanych działań i sięganiapo coraz lepsze narzędzia optymalizujące działalność. Szansą na poprawęsytuacji finansowej dla wielu graczy rynkowych mogą być szeroko dostępnegiełdy transportowe.

 

Transport odrabia straty

Przewóz towarów w europejskim transporcie stale rośnie. W IIkwartale roku liczba ładunków do Polski zamieszczonych na giełdzieTeleroute wzrosła dwukrotnie w porównaniu z pierwszymi trzemamiesiącami roku. Nieznacznie spadła natomiast liczba ładunków doprzewiezienia z Polski do innych krajów europejskich, ale i tak drugikwartał był o ponad połowę lepszy niż w 2009 r.

 

Formuła 1 o krok od wejścia na giełdę

Przedsiębiorstwo CVC Capitals sprzedało swoje udziały w Formule 1 za kwotę1.6 miliarda dolarów. Tym samym przybliżyło F1 do wejścia na giełdę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017