Wyszukiwałeś:

glosnosc X

samochodu X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: glosnosc samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Wątek na forum: Suzuki Splash prześwit

Czy ktoś wie jaki ma prześwit i jaki jest poziom głośności przy 60, 100 i 120km/h? ~mim2

 

Najlepsze opony do mocnej "ośki"

Jakiś czas temu przedstawiliśmy Wam wyniki testu opon letnich na sezon 2011,przeprowadzony przez niemiecki automobliklub ADAC. Pod lupę wzięte zostaływówczas pneumatyki przeznaczone dla pospolitych, osobowychsamochodów. Teraz przyszedł czas na analizę szerokich opon dla modelisportowych i samochodów tuningowanych w rozmiarze 225/40 R18, autorstwaniemieckiego magazynu Auto Bild.

 

Gazowe Econiki dla Biedronki

Mercedes-Benz, lider technologii przyjaznej środowisku,  oraz JeronimoMartins, firma dbająca o zrównoważony transport, właściciel sieciBiedronka w Polsce, kontynuują współpracę. Tym razem JeronimoMartins  zdecydował się na zakup dwóch ultraekologicznychsamochodów model Econic NGT. Są to pierwsze w tym sektorze pojazdynapędzane sprężonym gazem ziemnym.

 

Goodyear Marathon docenione przez niezależnych ekspertów

Wprowadzona niedawno nowa europejska klasyfikacja opon – w ramachetykietowania opon w UE od 1 listopada br. – potwierdza, że oponyGoodyear Marathon LHS II + na oś sterującą, LHD II + na oś napędową orazLHT II do naczep to zestaw marzeń do pojazdów ciężarowych.

 

Rozrząd

O silnik, czyli serce naszego samochodu, należy dbać w szczególnysposób. Bez niego ani rusz. Zresztą to samo tyczy się człowieka i jego"silnika".  W przypadku auta jednym z ważniejszychmechanizmów, bez którego jednostka napędowa się nie obejdzie,jest układ rozrządu. Awaria rozrządu nie tylko unieruchomi całkowiciesamochód, ale narazi nas na poważne koszty.

 

Wątek na forum: Rasowe to on ma co najwyżej przednie lampy reszta to przeciętność

WItam, jeśli nie słyszałeś, żeby coś się komuś zepsuło w Lancerku to powiem, że jeździłem tym paliworzernym pseudo sportowym autem (1,8 l) przez pół roku i zrobiłem nim 4000 tyś km. W tym czasie zaczęło mi skrzypieć w lewym kole na wybojach i do tego zaczęła stukać maglownica. Poza tym badziewne ...

 

Jak walczyć ze snem za kierownicą

Chyba wszyscy kierowcy, zwłaszcza ci którzy pokonali w swoim życiu jużwiele kilometrów, borykali się z problemem zmęczenia za kierownicą.Najlepszym sposobem na senność, jak przekonują eksperci, jest oczywiściedrzemka, nawet stosunkowo krótka, my jednak przedstawiamy kilkapatentów, dzięki którym unikniemy zaśnięcia podczas jazdysamochodem.

 

Samochody będą cichsze

Parlament Unii Europejskiej zamierza po raz kolejny utrudnić życie producentomsamochodów. Poza spełnieniem restrykcyjnych norm spalania i emisjiszkodliwych związków, nowo wyprodukowane samochody mają być teżcichsze.

 

Opel Adam S: Szybki styl bycia

Z Oplem Adamem S jest jak z najniższymi kategoriami w boksie – niewysocy,o skromnej budowie ciała pięściarze dają często lepsze widowisko, niżreprezentanci wagi ciężkiej. Adam S to gwarancja dużej ilości frajdy z jazdyi częstego bólu pleców.

 

Suzuki SX4 S-Cross ? W trasie poniżej 5 litrów

Suzuki SX4 był udanym modelem, który przyciągał ceną i napędem 4x4.Powtórzenie tego sukcesu było jednym z głównych celówprzy tworzeniu następcy. W naszym teście Suzuki SX4 S-Cross i poszukiwanieodpowiedzi na pytanie – czy udało się sprostać wyzwaniu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "glosnosc samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017