Wyszukiwałeś:

golf X

cross X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: golf cross

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Peugeot 308 już w 2007

Francuski Peugeot musi przyśpieszyć tempo przy tworzeniu następcy modelu 307.Jeden z najlepiej sprzedających się modeli marki szybko traci napopularności. Następca - Peugeot 308 - dzięki swoim większym rozmiarom orazbardziej dynamicznej sylwetce ma zmotywować potencjalnych klientów do zakupufrancuskiego auta.

 

Cross Golf w Paryżu

Nim światło dzienne ujrzy ostateczna wersja zbudowanego na bazie Golfakompaktowego SUV-a Tiguan, na tegorocznych targach w Paryżu zadebiutujeVolkswagen Cross Golf.

 

Peugeot 308 w kolejce

Ledwo co minął rok od premiery dotkniętego piórem francuskich projektantówmodelu 307, a już zagranicznym reporterom udało się przyłapać podczas jazdtestowych samochód, który najprawdopodobniej będzie jego następcą.

 

Pseudoterenowy Golf

Duża popularność w ostatnich latach segmentów SUV oraz Van skusiłaproducenta z Wolfsburga do stworzenia auta łączącego cechy obu tychsegmentów. W ten oto sposób powstał Volkswagen Cross Golf.

 

Kolejny przedstawiciel serii Cross

Po modelach Polo oraz Golf, Volkswagen Cross Touran będzie kolejnymuterenowionym modelem niemieckiej marki. Jego premiera będzie miała miejsce na31. międzynarodowych targach w Bolonii (7-17 grudnia).

 

Volkswagen Golf Plus Cross: Pozorant

Wygląd plus słówko "Cross" w nazwie bohatera naszego testumogłyby wskazywać, iż mamy do czynienia z kolejnym przedstawicielem segmentumałych SUV-ów bądź przynajmniej crossoverów. Czy tak jestjednak w rzeczywistości? Czy tym autem możemy bez obaw zjechać z utwardzonejdrogi?

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "golf cross".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017