Wyszukiwałeś:

gorzowa

. Znaleziono 142 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gorzowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 142 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica Gorzowa dopiero w lipcu

Mam nadzieje że juz nie trzeba bedzie przejezdzac przez centrum Gorzowa jadac w kierunku Szczecina. ~w616

 

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Za 600 dni wokół Gorzowa Wlkp.

Około 20 miesięcy potrwa budowa 9,5 km obwodnicy Gorzowa Wlkp. Już w tymmiesiącu do prac przystąpi wyłoniony wykonawca - konsorcjum firm Strabag-Kirchner.

 

Plany północnej obwodnicy Gorzowa

Rozpoczęły się rozmowy o planach budowy północnej obwodnicy Gorzowa. Starosta powiatu gorzowskiego spotkał się z wicewojewodą, wicemarszałkiem iprzedstawicielami zielonogórskiego oddziału Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad, Zarządu Dróg Wojewódzkich,władz samorządowych oraz inwestorów.

 

Otwarcie obwodnicy Gorzowa przesunięte

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Zielonej Górzepoinformowała, że oddanie do użytku obwodnicy Gorzowa Wlkp. zostałoodsunięte w czasie.

 

Poprawiają obwodnicę Gorzowa

Oddany do użytku pod koniec ubiegłego roku, nowy odcinek zachodniej obwodnicyGorzowa Wielkopolskiego w ciągu drogi ekspresowej S3 doczekał się jużprzebudowy. Jednym z ponad 140 wykrytych błędów było złe wykonanienasypów, które są aktualnie naprawiane.

 

Do Gorzowa "po nowemu" - znaleźć dojazd do S3

Od piątku 22 października 2010 kierowcy mogą korzystać z odcinka Pyrzyce -Myślibórz drogi ekspresowej S3. Długość S3 na południe od Szczecinazwiększyła się do 55 kilometrów, oznacza to, że jest to najdłuższyistniejący ciąg drogi ekspresowej w kraju. Nowa trasa zastąpiła dawnądrogą krajową nr 3 od Szczecina poprzez Pyrzyce i Lipiany do Renic. S3przebiega nowym śladem, w oderwaniu od starej trasy.

 

Przetarg na drugie jezdnie obwodnic Gorzowa Wlkp. i Międzyrzecza

Ruszył pierwszy etap przetargu ograniczonego na budowę drugich jezdni obwodnicGorzowa Wlkp. i Międzyrzecza w ciągu drogi ekspresowej S3. Wyłonieniewykonawcy, podpisanie umowy oraz rozpoczęcie prac przewidziane jest na Ikwartał 2014 roku. Zakończenie budowy i oddanie drogi do użytku miałobynastąpić w roku 2016.

 

Poznaliśmy oferty na rozbudowę obwodnic Gorzowa i Międzyrzecza

21 ofert wpłynęło w przetargu na budowę drugich jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. i Międzyrzecza w województwie lubuskim. Prace związane zrozbudową drugich jezdni na obwodnicach Gorzowa i Międzyrzecza powinny ruszyćw lipcu tego roku a zakończyc się w II kwartale 2017 roku.

 

Dobudują drugą jezdnię obwodnicy Gorzowa

W dniu wczorajszym w siedzibie zielonogórskiego oddziału GDDKiApodpisana została umowa na wybudowanie drugiej jezdni obwodnicy GorzowaWielkopolskiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018