Wyszukiwałeś:

guma

. Znaleziono 323 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: guma

Spróbuj też wyszukać: chrysler 300m uszczelka guma reflektora

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 323 wszystkich):

Blachy i gumy z łódzkiej SSE

Sześciu nowych inwestorów rozpocznie działalność w ŁódzkiejSSE. Firmy te łącznie zatrudnią 360 osób. Zainwestują 150 mln zł.Dla branży motoryzacyjnej firma Bora będzie tłoczyć elementy z blachy wRadomsku, a Mesgo produkować gumę w Tomaszowie.

 

Guma z kwiatka?

Ford rozpoczął współpracę z Uniwersytetem Stanu Ohio w kwestiiodszukania stałych i trwałych źródeł wytwarzania gumy.

 

Wątek na forum: Bicie na kierownicy VW polo 93r

Witam mam problem od dłuższego czasu. Podczas delikatnego hamowania od 100 do 40km bije kierownica wraz z budą (pedał hamulca nie pulsuje), co zauważyłem nie zawsze są takie same bicia, (są i niema). Wymieniłem: Tarcze hamulcowe, klocki, amortyzatory, przeguby zewnętrzne, gumy na wahaczach gdzie ...

 

Te gumy pozwolą oszczędzić paliwo

W czasach, gdy zasoby naturalne są towarem deficytowym, coraz ważniejsząrolę zaczyna odgrywać wydajność silników. Kluczową rolę,która pozwoli nam zaoszczędzić nieco paliwa, coraz częściejodgrywają także opony. Na autostradach opony przyczyniają się obecnie dojednej piątej zużycia paliwa, zaś w ruchu miejskim liczba ta może sięgaćnawet 30%.

 

Opony Continental z... mniszka lekarskiego

Każdy z producentów działający w branży szeroko pojętej jakomotoryzacja w ostatnich latach coraz bardziej chce być ekologiczny i korzystaz materiałów przyjaznych środowisku. Continental np. chce wytwarzaćgumę do opon z mniszku lekarskiego!

 

Dodge podsumował rok "palonej gumy"

Jak najlepiej podsumować miniony rok? Sposobów jest mnóstwo, ajeszcze więcej rankingów, które można by stworzyć. Dodge rok2014 podsumował jednym filmikiem. Oto najlepsze ujęcia, w którychgłówną rolę odgrywa "palenie gumy".

 

Indeks prędkości opon - wszystko, co musisz wiedzieć

Gdy dobieramy opony do swojego samochodu, zwracamy uwagę głównie na ich rozmiar. Jednak w skomplikowanych kodach na brzegu gumy zaszyfrowanych jest sporo innych parametrów, w tym informacja o bardzo ważnym indeksie prędkości.

 

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Mamy połowę października, więc już najlepszy czas na zmianę opon nazimowe. Magazyn auto motor i sport przeprowadził najnowszy test zimówek,w których bierze udział 10 kompletów opon zimowych. Zobacz, jakredaktorzy testują nowe gumy i jakie opony znajdziesz w teście.

 

Opony zimowe - jak przechowywać

Wierzymy, że większość z was już zmieniła opony na zimowe. Teraz cośtrzeba zrobić z letnim, jeśli nadają się na kolejny sezon. Zobacz, jakprzechowywać gumy, żeby posłużyły jeszcze przez kolejne lata.

 

Wątek na forum: problem Tata Indica Vista

Witam, przejechałam Tata Indica Vista 3 tyś km i mam problem z którym byłam juz trzy razy w Serwisie i bez efektu . Podczas przejeżdżania przez progi zwalniające słyszane jest tarcie jakby gumy o gumę . Czy ktoś miał coś podobnego ? Serwis chyba za bardzo nie wiem co tym fantem zrobić . pozdrawia...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017