Wyszukiwałeś:

gwarancja

. Znaleziono 1826 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gwarancja

Spróbuj też wyszukać: gwarancja mazda gwarancja asx gwarancja citroena c4 nowego 2011

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1826 wszystkich):

Gwarancja na używane

Ford uruchomił właśnie unikalny na polskim rynku program ochrony gwarancyjnejdla samochodów do 10 lat i przebiegu 200.000 km pod nazwą. Program"Gwarancja 12" obejmuje najważniejsze, a zarazem najdroższepodzespoły pojazdu.

 

Wszystkie Kie z 7-letnią gwarancją

Już nie tylko Kia cee'd będzie korzystać z 7-letniej ochrony producenta.Koreański koncern, w związku z sukcesem tego typu gwarancji w przypadkucee'da, a także dobrych zeszłorocznych wyników sprzedaży, postanowiłwprowadzić 7-gwarancję na wszystkie swoje modele.

 

Isuzu D-Max - pierwszy pickup z 5-letnią gwarancją

Isuzu D-Max jest pierwszym na polskim rynku pick-upem z 5-letnią gwarancją iusługą assistance. Tym samym D-Max ma najdłuższą gwarancję w tym segmencierynkowym - do 5 lat lub 150 tysięcy kilometrów.

 

Michelin: bieżnik na gwarancji

Jako pierwsza firma oponiarska, Michelin wprowadza na polski rynek gwarancjębieżnikowania opon segmentu X Works. Opony te charakteryzuje wytrzymałość imobilność w zastosowaniu drogowym i pozadrogowym.

 

Na gwarancji, czyli w ASO. Już nie!

Niezaprzeczalnym argumentem posiadania nowego samochodu jest fakt, żeteoretycznie przez kilka lat będziemy poruszać się nim, bez koniecznościponoszenia dodatkowych opłat za naprawy. A jeśli już coś się dzieje,wówczas chroni nas gwarancja producenta. Jeszcze rok temu gwarancja"wiązała" nas z autoryzowanymi stacjami obsługi, dziś możemykorzystać także z niezależnych serwisów.

 

Jeszcze o gwarancji bez ASO

Przed dwoma tygodniami opublikowaliśmy na naszych stronach artykuł dotyczącyutrzymania gwarancji przy serwisowaniu samochodów w nieautoryzowanychstacjach obsługi. Sprawa nie jest jednak tak do końca prosta, jak mogłobysię wydawać. Dziś zatem zagrożenia utraty gwarancji płynące z unikaniaASO.

 

Gwarancje Kia niezgodne z prawem

Informacje na temat zakresu gwarancji na samochody marki Kia, podawane woficjalnym serwisie internetowym polskiego oddziału koncernu motoryzacyjnegowprowadzały konsumentów w błąd – to jedna z niedozwolonychpraktyk zakwestionowanych przez Prezes UOKiK.

 

Gwarancja nie obejmuje za dużego spalania

Jeśli Twoje auto zużywa więcej paliwa niż producent podaje w danychkatalogowych, to raczej nie masz szans, by ubiegać się w ramach gwarancji owymianę samochodu. Takie stanowisko zajął niedawno Sąd Najwyższy.

 

Pięć lat gwarancji w Mitsubishi

Już od września bieżącego roku klienci, którzy zdecydują się nazakup nowego samochodu Mitsubishi otrzymają 4-letnią gwarancjęobowiązującą do przebiegu 300.000 km bez żadnych dodatkowych opłat. Każdyklient będzie mógł wykupić na korzystnych warunkach rozszerzonąDiamentową Gwarancję, chroniącą pojazd aż przez 5 lat lub do przebiegu300.000 km.

 

7-letnia gwarancja dobrym interesem

Kia poprosiła EurotaxGlass, europejską firmę analityczno-badawcza z branżymotoryzacyjnej, aby ta oceniła wpływ siedmioletniej gwarancji na wartośćodsprzedażną auta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017