Wyszukiwałeś:

gwarancja

. Znaleziono 168 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gwarancja

Spróbuj też wyszukać: gwarancja mazda gwarancja asx gwarancja citroena c4 nowego 2011

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 168 wszystkich):

Gwarancja na milion kilometrów

Od połowy maja Toyota Motor Poland wprowadziła dla modelu Toyota Corollahatchback (3- i 5-drzwiowa) nową bezpłatną gwarancję wydłużoną do milionakilometrów lub 4 lat.

 

7-letnia gwarancja cee'da wyróżniona

Kia cee'd, który w sprzedaży na naszym rynku pojawi się w połowie grudnia,został wyróżniony nagrodą "Idea of the Year" (pomysł, innowacjaroku) za sprawą oferowanej na ten model 7-letniej gwarancji.

 

Kia cee'd od 44 900 zł

Polski oddział marki Kia opublikował oficjalne ceny swojego najnowszego modelucee'd. Samochód z siedmioletnią gwarancją dostępny będzie w sprzedaży wpołowie grudnia br., a za bazową wersję trzeba będzie zapłacić od 44 900zł.

 

Kia Carens z 5-letnią gwarancją

Po 7-letniej gwarancji na nowego Kia cee'da, tym razem koreański producentzdecydował się objąć wydłużoną gwarancją model Kia Carens. Tym samymCarens jest pierwszym minivanem w Polsce objętym pięcioletnią gwarancjąniezależnie od przebiegu kilometrów.

 

Sportage z 7-letnią gwarancją

7-letnia gwarancja powoli staje się znakiem rozpoznawczym modeli marki Kiawytwarzanych na Słowacji. Do rodziny cee'da dołączyła teraz Kia Sportage.

 

Wydłużona gwarancja Renault

Tak jak w przypadku nowej Laguny, tak i modele Vel Satis oraz Espace będąobjęte wydłużoną gwarancją, tj. na okres 3 lat lub do 150 tys. km.

 

Nawet dziesięcioletnie Fordy z gwarancją

Masz kilkuletniego Forda i obawiasz się, że pewnego dnia może odmówićCi posłuszeństwa? Dla takich właśnie osób Ford przygotował specjalnyprogram gwarancyjny, którym mogą być objęte auta w wieku do 10 lat i zprzebiegiem do 200 tys. km.

 

Gwarancja na używane

Ford uruchomił właśnie unikalny na polskim rynku program ochrony gwarancyjnejdla samochodów do 10 lat i przebiegu 200.000 km pod nazwą. Program"Gwarancja 12" obejmuje najważniejsze, a zarazem najdroższepodzespoły pojazdu.

 

Wszystkie Kie z 7-letnią gwarancją

Już nie tylko Kia cee'd będzie korzystać z 7-letniej ochrony producenta.Koreański koncern, w związku z sukcesem tego typu gwarancji w przypadkucee'da, a także dobrych zeszłorocznych wyników sprzedaży, postanowiłwprowadzić 7-gwarancję na wszystkie swoje modele.

 

Isuzu D-Max - pierwszy pickup z 5-letnią gwarancją

Isuzu D-Max jest pierwszym na polskim rynku pick-upem z 5-letnią gwarancją iusługą assistance. Tym samym D-Max ma najdłuższą gwarancję w tym segmencierynkowym - do 5 lat lub 150 tysięcy kilometrów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017