Wyszukiwałeś:

halogeny

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: halogeny

Spróbuj też wyszukać: halogeny przecimgłowe halogeny przeciwmgłowe honda accord halogeny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Nowy rywal Sparka, Picanto i Pandy

Hyundai Motor Poland zgodnie z zapowiedziami wprowadził na polski rynek modelAtos Prime. Gruntownie odświeżony stylistycznie i technologicznie Atosuzupełni ofertę Hyundaia w segmencie najmniejszych samochodów miejskich. Napolskim rynku będzie konkurował między innymi z Chevroletem Spark, OplemAgila, Kią Picanto czy Fiatem Panda.

 

Ekskluzywna wersja Ibizy

Podczas targów motoryzacyjnych w Barcelonie Seat czuje się niczym ryba wwodzie, prezentując aż pięć światowych nowości. Jedną z nich jest SeatIbiza Bocanegra - specjalna wersja nowej generacji małego Seata.

 

AMG prosto z Belgii

Pochodząca z Belgii firma Expression Motorsport postanowiła stworzyć własnąinterpretację ekstremalnego SUVa Mercedesa. Model ML63 AMG wyróżniasię już na pierwszy rzut oka.

 

Chiny dostaną SLS

Targi motoryzacyjne Guangzhou były okazją do oficjalnej prezentacji nowegoCadillaca SLS przeznaczonego na rynek chiński.

 

Halogeny jak ksenony

Jesień i zima to najtrudniejszy okres dla kierowców. Bezpieczna jazdazależy nie tylko od rozsądku i ostrożności prowadzącego pojazd, lecz takżeod właściwego przygotowania samochodu do drogi.

 

Odmłodzony Lotus Elise

Lotus Elise doczekał się w końcu face-liftingu. Zmienioną wersję poznamy poprzeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia. Pod maską pracowaćbędą bardziej ekologiczne jednostki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017