Wyszukiwałeś:

hamowania

. Znaleziono 381 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hamowania

Spróbuj też wyszukać: ranking opon czujnik abs skoda felicia ebd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 381 wszystkich):

Bezpieczna Jazda z Goodyear'em

Jak bezpiecznie kierować autem, jak hamować, jak wychodzić z poślizgu ijakie zakładać opony - o wszystkim tym można się dowiedzieć z filmu,który powstał w Szkole Bezpiecznej Jazdy Goodyeara.

 

W oczekiwaniu na 207

Już w połowie tego roku oferta marki Peugeot zostanie powiększona o nowymodel. Peugeot 207, który w Polsce pojawi się na przełomie czerwca i lipca,nie wyprze jednak z rynku popularnego 206.

 

System DSR

Wiele osób uważa się za znakomitych kierowców. Niestety większość z nichprzekonuje się o swoich rzeczywistych umiejętnościach dopiero podczasnieoczekiwanej sytuacji. Dlatego też na potrzeby takich wydarzeń ciągle sąopracowywane nowe technologie bezpieczeństwa.

 

Hamulce nowej generacji w Volvo

Jesienią tego roku w ciężarówkach Volvo będą montowane nowoczesne hamulcepomocnicze. Dostępne będą w modelach Volvo FH oraz FM. Pozwolą one nazwiększenie bezpieczeństwa oraz efektywności podczas hamowania samochodami.

 

Wydłużone hamowanie w Fordach

W niektórych egzemplarzach modeli Ford Focus, C-Max, S-Max oraz Galaxywyposażonych w dwulitrowy silnik wysokoprężny może dojść doniebezpiecznego wydłużenia się drogi hamowania.

 

Pierwsza rajdowa hybryda

Ekologiczna fala coraz odważniej wdziera się do szeroko rozumianegomoto-sportu. Już w przyszłym sezonie bolidy Formuły 1 wyposażone w hybrydowysystem KERS będą w stanie odzyskiwać energię podczas hamowania. Także wnajwyżej rajdowej lidze WRC wiele wskazuje na to, że uda się wprowadzićekologiczne poprawki do regulaminu Rajdowych Mistrzostw Świata.

 

Oszczędna i żywotna opona Goodyear

Goodyear przedstawił właśnie całkowicie nową, ekologiczną oponęultra-high performance o nazwie EfficientGrip. Pozwala ona nie tylkooszczędzać paliwo, ale jest też bardzo żywotna i może pochwalić siębardzo dobrą charakterystyką hamowania na mokrej nawierzchni.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Walczyć o klienta można na różne sposoby. Takie hasła, jaknajszybszy, o najmniejszym zużyciu paliwa, najbardziej przestronny, to tylkoniektóre z argumentów mających przekonać kupujących do danegomodelu. Coraz ważniejszym jednak staje się motyw bezpieczeństwa, któryjest częstym orężem w tej walce pomiędzy koncernami.

 

Uważaj na tyły!

Uderzenia w tył samochodu są częstymi kolizjami i stanowią blisko 30%wypadków. Dochodzi do nich nie tylko z powodu szybkiej jazdy,nieostrożności kierowców czy zbyt późnego hamowaniaprzyczyną może być też nieumiejętność oceny szybkości, z jaką poruszasię samochód jadący przed nami.

 

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017