Wyszukiwałeś:

hamowania

. Znaleziono 1641 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hamowania

Spróbuj też wyszukać: ranking opon czujnik abs skoda felicia ebd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1641 wszystkich):

Wątek na forum: Inteligentne hamowanie obowiązkowe

Małe wyjaśnienie. Wymagany będzie tylko system wykrywający awaryjne hamowanie (nie sytuację awaryjną) i zwiększający ciśnienie w układzie. System wykrywający sytuację awaryjną, ostrzegający lub hamujący za kierowcę jest dostępny, ale nie będzie wymagany. Ta wymagana wersja wiedzę o awaryjnym ham...

 

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Wydłużona droga hamowania w Hondach

Brak jednego z elementów układu hamulcowego może w konsekwencjidoprowadzić do wydłużenia drogi hamowania w modelach Honda Civic oraz Jazz.Właściciele tych modeli zostaną zaproszeni do serwisów w celudokonania naprawy.

 

Nie umiemy hamować z ABS

Wyposażenie samochodów w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa nieoznacza automatycznie, że nic nam się nie przydarzy na drodze.Szczególnie, jeśli nie potrafimy odpowiednio zachować się wniebezpiecznej sytuacji. Doskonałym przykładem jest tu system ABS.

 

Wątek na forum: Nie umiemy hamować z ABS

Jakie pulsacyjne intensywne naciskanie pedału??? Znowu Szkoła Jazdy Renault daje ciała... Jeździliście chłopaki kiedyś bez ABSu, czy jesteście rocznik 89 i takie auta widujecie tylko w muzeach i garażach waszych dziadków?? Hamować należy na granicy przyczepności. Pulsacyjne hamowanie ma sens tylk...

 

Który asystent lepiej hamuje?

Mały moment nieuwagi i klasyczny najazd na tył poprzedzającego pojazdumurowany. To jedne z najczęstszych kolizji, jakie notuje się w ruchu drogowym.Niektórzy producenci od pewnego czasu próbują zapobiegać tegotypu wypadkom, montując w swoich samochodach asystentów nagłegohamowania. Jak naprawdę wypadają w praktyce? Sprawdził to niedawno niemieckiautomobilklub ADAC na przykładzie sześciu aut od Audi, BMW, Infiniti,Mercedesa, Volvo i Volkswagena.

 

Zahamują za ciebie, ale który lepszy?

Chwila zagapienia, spóźnione hamowanie i... stłuczka? Niekoniecznie,bowiem przed groźnymi dla samochodu i pasażerów konsekwencjami możeuchronić elektroniczny asystent hamowania. Niemiecki automobilklub ADACprzetestował niedawno kilka takich systemów.

 

System aktywnego hamowania Hondy

Honda jest kolejną marką samochodową, która będzie oferować systemułatwiający unikanie wypadków drogowych. Układ City-Brake ActiveSystem ma działać w ruchu miejskim przy prędkościach do 30 km/h.

 

Jak hamować poprawnie?

Nie będziemy tłumaczyć zawiłości zjawisk fizycznych, którepojawiają się podczas hamowania. Przedstawiamy Wam za to receptę naefektywne, poprawne zatrzymanie samochodu. Dziś radzimy jak hamować.

 

System automatycznego hamowania będzie seryjny

Do takiego wyposażenia jak poduszki powietrzne, ABS, czy pasy bezpieczeństwa,dołączy kolejny, obowiązkowy element. Do 2022 roku dwudziestuproducentów zadeklarowało, że wprowadzi seryjnie montowany systemautomatycznego hamowania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017