Wyszukiwałeś:

hamulec

. Znaleziono 14172 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hamulec

Spróbuj też wyszukać: hamulec ręczny zacisk elektryczny hamulece

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14172 wszystkich):

Mocniejsze hamulce w Subaru

Polski oddział Subaru wprowadza do oferty części swoich modeli mocniejszehamulce firmy Brembo. To ukłon w stronę bezpieczeństwa ale takżekierowców preferujących ostrzejszy styl jazdy.

 

Wadliwy pedał hamulca w Megane i Scenicu

Na początku listopada kampanią serwisową objęci byli właściciele ScenicaII, teraz do serwisów muszą się udać właściciele trzeciej generacjitego modelu, podobnie jak i Megane. Powód? Problemy z pedałem hamulca.

 

Hamulec tarczowy

Jest to urządzenie, które odpowiada za wytrącanie szybkości oraz zatrzymywanie samochodu. Hamulec tarczowy najczęściej wykonany jest z żeliwa lub materiału ceramicznego o wysokim współczynniku tarcia.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Hamulec bębnowy

Rodzaj hamulca ciernego, którego konstrukcja opiera się na obrotowym bębnie hamulcowym posiadającym wewnętrzną powierzchnię roboczą. Hamulce tego typu są stosowane przeważnie na tylnej osi jako hamulec postojowy.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Hamulec postojowy

Hamulec postojowy zwany także hamulcem ręcznym. Jest to element układu hamulcowego służący do awaryjnego unieruchamiania pojazdu lub podczas postoju.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Włączający się hamulec w Scenicach

Możliwość samoistnego włączenia się automatycznego hamulca postojowegopodczas jazdy jest przyczyną rozpoczęcia akcji serwisowej dla właścicielimodelu Renault Scenic II.

 

Uważaj na hamulce!

Dobrze funkcjonujący układ hamulcowy to jedna z najważniejszych dlabezpieczeństwa mechanicznych części auta. Eksperci Euromastera przedstawiają10 oznak, które powinny kierowcy podpowiadać, że hamulce w jego auciemogą być niesprawne.

 

Wadliwy hamulec ręczny w Corsach

Właściciele najnowszego Opla Corsy, z lat 2010 i 2011, zostaną zaproszenie dostawienia się w autoryzowanych serwisach Opla. Tym razem powodem możliweproblemy z hamulcem ręcznym.

 

Problemy z hamulcem w Kangoo II

Kłopoty z hamulcem parkingowym są przyczyną rozpoczęcia akcji serwisowejprzez Renault dla modelu Kangoo, w ramach której do serwisów trafiponad 40 egzemplarzy tego modelu.

 

Hamulec ręczny sam się zwolni w Volvo

Volvo ogłosiło na polskim rynku kampanię serwisową z powodu możliwychproblemów z hamulcem ręcznym w sześciu modelach szwedzkiej marki - S60,S80, V60, V70, XC60 oraz XC70.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017