Wyszukiwałeś:

hatchback

. Znaleziono 3602 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hatchback

Spróbuj też wyszukać: NAJWIĘKSZY BAGAŻNIK honda hatchback TOYOTA COROLLA hatchback

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3602 wszystkich):

Całkiem inny WRX

Dziennikarzom zagranicznego portalu branżowego udało się przyłapać podczastestów nadchodzący model Subaru Impreza WRX. Okazało się, że nowy samochódodróżniać się będzie znacznie od swoich sławnych poprzedników.

 

Kia: Nowe kombi z rodziny cee'd

Podczas salonu samochodowego w Paryżu obok cee'da w wersji 5-drzwiowej ikoncepcyjnego modelu pro_cee'd (3-drzwiowy hatchback, którego docelowa nazwabrzmieć będzie cee'd sporty hatch) Kia zaprezentuje także cee'da sportywagon. Będzie to wersja kombi, która do sprzedaży w Europie wejdzie wewrześniu 2007.

 

Honda Civic: Po prostu inna

Stało się już niemal tradycją, że wersje nadwoziowe sedan i hatchbackmodelu Honda Civic różnią się od siebie. W zależności od generacjiraz bardziej raz mniej. W przypadku najnowszej sagi, która w Polscepojawiła się w pierwszej połowie 2006 roku różnice pomiędzy cztero-i pięciodrzwiowymi wersjami są po prostu duże.

 

Ostry hatchback Toyoty

Japoński oddział Toyota Motor Corporation ogłosił kilka dni temu premieręsamochodu, który trafi jedynie do Kraju Kwitnącej Wiśni. Całkowicienowy kompakt o nazwie Blade będzie sprzedawany za pośrednictwem salonówToyoty oraz Toyopet.

 

Seat Toledo: Nietypowy hatchback

Jakiś czas temu na rynku motoryzacyjnym pojawiły się trendy polegające naodbieganiu od klasycznych brył i tworzeniu coraz bardziej wymyślnychkształtów karoserii. Grupa projektantów pod kierownictwem Walterade Silvy dokonała kontrowersyjnej przemiany Seata Toledo, który odzawsze był utożsamiany z nadwoziem typu sedan. W swoim trzecim wcieleniuwystępuje już w roli powiększonego hatchbacka. Czy ta zmiana wyszła mu nadobre?

 

Nowości z FSO

GM Daewoo Auto & Technology (GM DAT) przedłużyło umowę licencyjną dlawarszawskiego FSO do końca 2008 roku – w odniesieniu do produkcjisamochodów oraz na 2,5 roku, jeżeli chodzi o ich sprzedaż. Już na wiosnęFSO szykuje wprowadzenie limitowanej serii zmodernizowanego Lanosa Plusa wwersjach hatchback i sedan. Od jesieni 2007 roku na Żeraniu produkowany będzieChevrolet Aveo.

 

Nadjeżdża Mitsubishi Lancer Sportback + [VIDEO]

Za nami już prasowa premiera największego konkurenta nowego Subaru Imprezy.Mitsubishi Lancer Sportback pod względem stylistyki dorównuje modelowispod znaku Plejad. Sportowy hatchback będzie dostępny w polskich salonach jużod końca września. Cennik otwiera kwota 60.190 złotych za bazową wersję.

 

Mazda 3 na pierwszą rocznicę

Pierwszą rocznicę powrotu na polski rynek Mazda świętuje wprowadzając dosprzedaży nową generację "trójki". Mazda 3, oferowana wwersji hatchback oraz sedan, jest już dostępna w sieci sprzedaży japońskiejmarki w cenie zaczynającej się od 63.900 zł.

 

Odmienione Suzuki SX4

Do sprzedaży na polskim rynku trafiła właśnie odświeżona wersja miejskiegocrossovera Suzuki SX4 w odmianie hatchback. Jak to zwykle w takich przypadkachauto zmieniło się nieco stylistycznie, a zmodyfikowana gama silnikówjest bardziej oszczędna i ekologiczna.

 

Mitsubishi Lancer Sportback: Dla Europejczyka

Taki krok mógł zaszokować, ale jednocześnie był koniecznością.Mitsubishi, wprowadzając wersję hatchback do swojego najważniejszego w gamiemodelu, liczyło się z pewnością z licznymi słowami krytyki, ale liczyłozarazem na zwiększenie sprzedaży. A o to przecież w tym wszystkim chodzi.Pozostaje jednak pytanie, czy Mitsubishi Lancer Sportback zasłużył sobiefaktycznie na słowa krytyki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017