Wyszukiwałeś:

helikopter

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: helikopter

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Land Rover Defender dla ŻW

Pod koniec ubiegłego roku, firma JLR Warszawa podpisała z Ministerstwem ObronyNarodowej Umowę na dostarczenie 138 samochodów marki Land Rover –Defender.

 

Nissan 350Z wygrał z helikopterem

W ostatnią sobotę (15 lipca 2006) na terenie wojskowego lotniska w PruszczuGdańskim odbył się unikalny wyścig. Po płycie lotniska ścigał się Nissan350Z z samolotem akrobacyjnym Zlin 50LS oraz helikopterem Bell 407.

 

Dolny Śląsk - ulubieniec światowych koncernów

Łatwiej stąd dostać się do Berlina i Pragi niż do Warszawy. Zagranicznymfirmom to odpowiada - ciągną na Dolny Śląsk jak pszczoły do miodu. Jakszacuje Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia, w najbliższych latach noweinwestycje w aglomeracji wrocławskiej wyniosą 4 mld euro. Dzięki nimpowstanie przynajmniej 40 tys. nowych miejsc pracy.

 

Poznański Stomil ma już 80 lat

Centralna Poznańska Fabryka Wyrobów Gumowych SA „POZGUM”,znana dzisiaj jako Stomil - Poznań S.A., ma już 80 lat. W związku z tymjubileuszem na terenie firmy w Poznaniu odbyły się uroczystości, wktórych wziął udział m.in. wojewoda wielkopolski.

 

Lądowisko helikopterów w FSO?

Żerańskie FSO zastanawia się nad możliwością wydzierżawienia fragmentuzakładowych terenów pod lądowisko dla helikopterów. Ta dośćnietypowa inicjatywa, ma poprawić nienajlepsze wyniki finansowe firmy –informuje Puls Biznesu

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017