Wyszukiwałeś:

historia

. Znaleziono 207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: historia

Spróbuj też wyszukać: historia polska historia marki historia renault

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 207 wszystkich):

Mercedes A Klasa: 1,5 mln w 9 lat

W fabryce Rastatt koncernu DaimlerChrysler wyprodukowany został 1,5-milionowyegzemplarz najmniejszego modelu Mercedesa A Klasy. Budowa tego samochodu trwanieprzerwanie od 9 lat.

 

FO Dębica w Centralnym Okręgu Przemysłowym

W tym roku mija siedemdziesiąt lat od utworzenia Centralnego OkręguPrzemysłowego – jednego z największych i najbardziej ambitnychprojektów II Rzeczypospolitej. W wielu miastach powstały wówczasfabryki, które funkcjonują i odnoszą sukcesy po dziś dzień. Takimzakładem była m.in. Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy znana dziś jako FirmaOponiarska Dębica S.A.

 

Targi we Frankfurcie - historia

Choć tegoroczna wystawa Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) jest 62.edycją tej imprezy, to historia tych targów motoryzacyjnych sięgakońca dziewiętnastego wieku. Pierwsza impreza odbyła się bowiem w 1897 rokuw Berlinie.

 

Seat Ibiza z okazji 25-lecia

Zbliżająca się wystawa samochodowa będzie doskonałą okazją doświętowania 25. rocznicy rozpoczęcia produkcji modelu Seat Ibiza. Z tejokazji hiszpański producent przygotował specjalną, jubileuszową serię tegomodelu.

 

20 lat "Disco"

Prawdziwy koń pociągowy, holownik, jednocześnie symbol statusu, wygodnysamochód rodzinny, auto do jazdy w ekstremalnych warunkach terenowych.Istnieje pojazd jest w stanie sprostać takim wyzwaniom. To Land Rover"Disco" Discovery, któremu wczoraj stuknęło równe 20lat produkcji.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 2

W 1998 roku miała miejsce premiera drugiej generacji Discovery. Posiadał ontaki sam rozstaw osi jak poprzednik (254 cm), był jednak dłuższy, coumożliwiało szóstemu i siódmemu pasażerowi siedzenie nafotelach zwróconych przodem w kierunku jazdy.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 3

W roku 2004 Land Rover po raz kolejny podniósł poprzeczkę,przedstawiając w czasie targów motoryzacyjnych New York Motor Showswój, wzbudzający ogólny zachwyt, model – Discovery 3.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 4 (ost.)

W 2009 roku nowa, czwarta już generacja wielofunkcyjnego, siedmiomiejscowegopojazdu marki Land Rover ujrzała światło dzienne – jest to Discovery 4.

 

Jaguar XKR z dodatkami

Na nadchodzące targi w Genewie Jaguar przygotował dwie odmiany modelu XKR -Speed Pack oraz Black Pack.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017