Wyszukiwałeś:

historia

. Znaleziono 2343 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: historia

Spróbuj też wyszukać: historia polska historia marki historia renault

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2343 wszystkich):

Wątek na forum: Historia

Witam jestem posiadaczem Mercedesa klasa a W 168 1.7 cdi rok produkcji 2003 mam pytanie gdzie szukać historii auta chodzi mi oto czy nie był bity albo malowany itd Daniel1979

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

10 najważniejszych Chevroletów w historii

Każda marka, zwłaszcza ta o długoletniej już tradycji, ma w swoim portfoliokilka, kilkanaście modeli, o których mówi się, że są legendą.Przedstawiamy 10 najważniejszych modeli w ponad stuletniej już historii markiChevrolet.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Poznamy historię auta zza granicy

Niewielki przebieg, bezwypadkowy, do tego pierwszy właściciel - to marzeniekażdego poszukującego auta na rynku wtórnym. Czy jednak takieogłoszenie jest realne i nie stanowi jedynie próby "nabicia nas wbutelkę"? O weryfikację, zwłaszcza gdy mowa o zagranicznym ogłoszeniu,często trudno. Jednak niebawem może się to zmienić i kupującsamochód np. z Niemiec będziemy mogli poznać jego historię.

 

Usługa "historia pojazdu" coraz bliżej

Coraz bliżej wejścia w życie przepisów, które umożliwiąsprawdzenie historii pojazdu przed jego zakupem. Zakończyły się jużuzgodnienia międzyresortowe dot. nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym womawianym zakresie. Projekt ten został przyjęty również przez KomitetRady Ministrów ds. Cyfryzacji.

 

Bogata historia polskiej rundy WRC

LOTOS 71. Rajd Polski – drugi najstarszy rajd na świecie, impreza owspaniałej historii – wraca do kalendarza światowego czempionatu popięcioletniej przerwie. Tylko słynny Rajd Monte Carlo jest starszy od polskiejimprezy, więc przedstawiamy najciekawsze fakty z 93-letniej historii polskiegoklasyka.

 

Historia pojazdu - MSW wyjaśnia

Wprowadzenie e-usługi Historia pojazdu, dostępnej od ponad tygodnia dlakażdego i to bezpłatnie, ma ułatwić poszukiwanie auta na rynkuwtórnym. Ponieważ w pierwszych dniach jej funkcjonowania pojawiły sięróżnego rodzaju wątpliwości, resort spraw wewnętrznych postanowił jerozwiać.

 

"Historia pojazdu" ma już rok

Od roku możemy korzystać z dwóch e-usług Ministerstwa SprawWewnętrznych. Z aplikacji "Historia pojazdu" i "Bezpiecznyautobus" skorzystało już łącznie ponad dwa miliony osób.

 

Dzięki UFG poznasz historię swojego ubezpieczenia

Dzisiaj ruszyła akcja promocyjna Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego,który proponuje kierowcom nowa funkcjonalność - sprawdzenie historiiubezpieczenia. Po co jest nam to potrzebne?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017