Wyszukiwałeś:

holowanie

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: holowanie

Spróbuj też wyszukać: holowanie transporterT5 hak holowanie 308

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Ekologiczny Land Rover

Land Rover wdrożył nowe technologie, które za zadanie mają redukowanieemisji CO2 do poziomu 150g/km w samochodzie rozmiarów Freelandera.

 

Hyundai Assistance

Od początku maja Hyundai do nowo zakupionego pojazdu dołącza dodatkowy pakietubezpieczenia drogowego "Hyundai Assistance".

 

VW Touareg holował Boeinga 747-200!

Do niecodziennej sceny doszło na pasie lotniska Dunsfold Aerodome, 40kilometrów na południowy-zachód od Londynu. Volkswagen Touaregwyposażony w silnik V10 TDI holował ważący ponad 155 ton samolot pasażerskiBoeing 747-200.

 

Holowanie autobusów przy 110 km/h

"Zestaw" holujących się autokarów, które jechałyautostradą z prędkością blisko 110km/h wyprzedzając przy tym prawidłowojadące ciężarówki zatrzymali dolnośląscy policjanci. Kierującegoholującym autokarem policjanci ukarali mandatem karnym. Kierowca otrzymałrównież osiem punktów karnych i nakaz zjazdu z autostrady.

 

"Twój samochód - Ty decydujesz"

Niby wszystko wydaje się być w porządku. Wypadek lub kolizja. Przyjeżdżapolicja, która szybko zawiadamia pomoc drogową i w efekcie czegouszkodzony samochód trafia do warsztatu. Jest tylko jeden mały szkopuł.Kierowca auta nie ma tu nic do powiedzenia. Polska Izba Motoryzacji rozpoczynawłaśnie akcję, która ma walczyć z tego typu procederami.

 

Zadbaj o automat

Do wygody, jaką daje automatyczna skrzynia biegów w samochodzie, nietrzeba nikogo przekonywać, kto choć raz miał okazję wypróbować torozwiązanie „na własnej skórze”. Pomimo tego że automatpodczas jazdy wymaga minimalnej uwagi kierowcy, to na jego bezproblemowy żywotskłada się wiele czynników.

 

Powrót Nissana NP300 pick-up

Nissan kontynuuje ofensywę na rynku pojazdów dostawczych, wracając dolegendarnego pickupa tej marki, oferowanego pod nową nazwą NP300. Mającyspełniać rolę klasycznego „woła roboczego" NP300 zadebiutował natargach motoryzacyjnych w Bratysławie.

 

Suzuki Assistance – 4 i 5 rok

Suzuki wydłuża okres obowiązywania programu Assistance na czwarty i piątyrok od daty zakupu samochodu u autoryzowanego dealera tej japońskiej marki.

 

Reanimacja akumulatora

Przyczyn rozładowania akumulatora może być wiele, tych czysto technicznych itych zależnych od stopnia rozkojarzenia ludzkiego umysłu. Obojętnie odzaistniałych powodów usterka kończy się z reguły w ten samsposób - unieruchomieniem samochodu. A zima tuż, tuż.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017