Wyszukiwałeś:

homologacja X

ciezarowa X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: homologacja ciezarowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Ople też z homologacją ciężarową

Jak grzyby po deszczu pojawiają się w ofercie na polskim rynku samochodyosobowe z homologacją ciężarową. Teraz do swojej oferty takie pojazdywprowadza właśnie Opel.

 

Citroen C5 Tourer z homologacją ciężarową

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów instytucjonalnych,Citroen wprowadza na rynek nowego C5 w wersji Tourer z homologacjąciężarową. Nowy Citroen w wersji van oferuje zatem możliwość pełnegoodliczenia podatku VAT od ceny zakupu oraz zużytego paliwa.

 

Mercedes też ruszył z "kratkami"

Pięć modeli samochodów osobowych marki Mercedes jest obecniedostępnych w wersji z homologacją ciężarową. W tym roku do tej gamy autpozwalających na odliczenie pełnego VAT dołączą jeszcze 3 modele.

 

VW Tiguan z kratką

Ofertę Volkswagena wzbogacił dziś Tiguan z homologacją ciężarową.Samochód dostępny jest z silnikiem 2.0 TDI o mocy 140 KM z automatycznąlub manualną skrzynią biegów.

 

Freelander i Discovery w wersji ciężarowej

Od dnia wczorajszego (18 sierpnia) w salonach Land Rovera można zamawiać jużwybrane wersje modeli Freelander 2 oraz Discovery w wersjach z homologacjąciężarową.

 

Mitsubishi Colt - mała ciężarówka

Do sprzedaży trafił właśnie Mitsubishi Colt, w wersjach 3- i 5-drzwiowej, z4-osobową homologacją ciężarową. Dzięki temu, przy zakupie tego autabędzie możliwe odliczenie 100% podatku VAT.

 

Yeti za kratkami

Skoda Yeti, najnowszy model czeskiej marki, dopiero co weszła do sprzedaży napolskim rynku, a już dostępna jest także w wersji z homologacjąciężarową.

 

Passat Variant z homologacją ciężarową

Ofertę Volkswagena wzbogacił Passat Variant z homologacją ciężarową.Samochód dostępny jest z silnikami wysokoprężnymi 2.0 TDI o mocy od110 do 170 KM z automatyczną lub manualną skrzynią biegów.

 

"Ciężarowe" Infiniti

Oba największe w gamie Infiniti modele - FX oraz EX - dostępne będą teraztakże z homologacją ciężarową umożliwiającą odliczenie pełnego podatkuVAT i od ceny zakupu, i od paliwa do tych aut.

 

Nowa ciężarówka od Skody

Superb Combi Premia poszerza ofertę marki Skoda w zakresie samochodówz homologacją ciężarową. Dopłata do omawianego modelu jest taka sama, jak wprzypadku wersji limuzyna. Charakterystyka pojazdu, może zapewnić nowej,przestronnej Skodzie sukces wśród firm.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "homologacja ciezarowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017