Wyszukiwałeś:

homologacja X

ciezarowa X

. Znaleziono 191 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: homologacja ciezarowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 191 wszystkich):

Freelander i Discovery w wersji ciężarowej

Od dnia wczorajszego (18 sierpnia) w salonach Land Rovera można zamawiać jużwybrane wersje modeli Freelander 2 oraz Discovery w wersjach z homologacjąciężarową.

 

Passat Variant z homologacją ciężarową

Ofertę Volkswagena wzbogacił Passat Variant z homologacją ciężarową.Samochód dostępny jest z silnikami wysokoprężnymi 2.0 TDI o mocy od110 do 170 KM z automatyczną lub manualną skrzynią biegów.

 

"Ciężarowe" Infiniti

Oba największe w gamie Infiniti modele - FX oraz EX - dostępne będą teraztakże z homologacją ciężarową umożliwiającą odliczenie pełnego podatkuVAT i od ceny zakupu, i od paliwa do tych aut.

 

Volkswagen Polo także z homologacją ciężarową

Volkswagen Polo będzie kolejnym modelem osobowym, którego gama zostaławzbogacona o wersję z homologacją ciężarową. Samochód dostępny jestz sześcioma jednostkami napędowymi o mocy od 60 do 105 KM. Cena pakietuBusiness wynosi 1.800 zł brutto.

 

Ciężarowy Outlander

W oficjalnej sieci firmy Mitsubishi Motors pojawiły sie modele MitsubishiOutlander 2.4 MIVEC i 2.2 DID z homologacją ciężarową na 5 osób zodliczeniem 100% podatku VAT.

 

Hyundai ix35 z homologacją ciężarową

Najnowszy model Hyundaia, kompaktowy SUV ix35, który trafił dosprzedaży w Polsce w lutym tego roku, jest już oferowany z homologacjąciężarową.

 

Mazda 6 z homologacją ciężarową

Mazda 6 jest kolejnym, obok Mazdy 5, modelem tej japońskiej marki oferowanym zhomologacją ciężarową umożliwiającą pełne odliczenie podatku VAT.

 

Mitsubishi ASX z homologacją ciężarową

Od dziś w salonach Mitsubishi w Polsce przedsiębiorcy mogą kupić wszystkiewersje najnowszego crossovera Mitsubishi ASX z homologacją ciężarową.Oznacza to możliwość odliczenia 100% podatku VAT przy zakupie tego auta.

 

Osobowy z homologacją N1 ma swoje wady

Z początkiem roku przedsiębiorcy zyskali możliwość nabycia, po znacznieniższej cenie, samochodu osobowego z homologacją ciężarową. To dobrawiadomość. Jednak nie można zapomnieć o niedogodnościach związanych ztakim zakupem, które lepiej dokładnie rozważyć przed podjęciemostatecznej decyzji.

 

Kolejny Citroen z homologacją ciężarową

W gamie Citroen pojawił się kolejny po C5 Tourer i Berlingo model zhomologacją ciężarową N1. Nowy Grand C4 Picasso N1 dostępny będzie wwersji 5-miejscowej z „kratką”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "homologacja ciezarowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017