Wyszukiwałeś:

honda X

accord X

. Znaleziono 427 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: honda accord

Spróbuj też wyszukać: honda accord VII honda accord VI honda accord 2 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 427 wszystkich):

Wątek na forum: wymiary szyby honda accord aerodeck 95r.

Potrzebuję wymiary szyby tylnej honda accord aerodeck 95r. ~sellout

 

Honda Accord w wersji coupe

Najlepiej sprzedający się model Hondy na rynku amerykańskim, Honda Accord,będzie niedługo dostępny także w wersji coupe. Prototyp tej wersji zostałwłaśnie zaprezentowany podczas targów w Detroit.

 

Honda: Accord, Jazz i FR-V z usterką

W niektórych egzemplarzach modeli Honda Accord, Jazz oraz FR-V w wersjach zsilnikiem benzynowym może dojść do awarii w układzie paliwowym.

 

Nowa Honda Accord w obiektywie

Po raz kolejny zagranicznym reporterom udało się przyłapać nadchodzącągenerację Hondy Accord. Tym razem nie była to grupa testowych prototypów,lecz auta którym robiono sesje zdjęciowe do broszur i prospektów w lasachniedaleko Calgary.

 

Honda Accord: W dobrym tonie

Właśnie takiego samochodu potrzebowała Honda, aby późną jesienią2003 roku ponownie zaistnieć w mocno obsadzonym w Europie segmencie D. W tymmodelu elegancja i sport bezdyskusyjnie tworzą jeden akord. W naszych testachprzedstawiamy dobrze już znaną na polskim rynku Hondę Accord z benzynowymsilnikiem 2.4 i-VTEC o mocy 190 koni mechanicznych. Auto dla tych, którzyczęściej niż rodzinę wolą wozić samych siebie w nieco szybszym tempie.

 

Taka będzie nowa Honda Accord!

Już w marcu na wystawie w Genewie, a wczesnym latem w sprzedaży pojawi sięnowa Honda Accord. Japoński koncern zaprezentował właśnie pierwsze zdjęcianowej generacji swojego przedstawiciela segmentu D.

 

Nowa Honda Accord w pełnej okazałości

Przed kilkoma tygodniami Honda zaprezentowała pierwsze, fragmentarycznewówczas zdjęcia nowej, ósmej już generacji Accorda. Teraz mamyokazję poznać w pełni przedstawiciela segmentu D, którego premierajuż w marcu na targach w Genewie.

 

Honda Accord: Japońskie D [VIDEO]

Na polski rynek wkracza właśnie powoli najnowsza generacja Hondy Accord. Wniezwykle konkurencyjnym segmencie D Accord nie będzie miał łatwego życia,jednak dynamiczny charakter auta, o którym świadczy sportowy nieco stylwraz z nowymi jednostkami napędowymi powinny sprawić, że nowa Honda niebędzie na z góry straconej pozycji.

 

Honda Accord 2.4 i-VTEC: Ofiara układów

Nowa Honda Accord mogłaby być jednym z najpopularniejszych aut segmentu D wPolsce. Mogłaby, gdyby nie dwa układy. Polityczny i kierowniczy.

 

Honda Accord - takie auto straciła Europa

Honda Accord została wycofana z europejskiej sprzedaży po ponad 30 latach. W2015 roku z salonów wyjechały ostatnie egzemplarze. Jednak w Japonii tenmodel ma się bardzo dobrze i właśnie przechodzi kurację odmładzającą. Otojak mogła wyglądać europejska Honda Accord.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "honda accord".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018