Wyszukiwałeś:

honda X

jazz X

deska X

rozdzielcza X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: honda jazz deska rozdzielcza

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Honda City: Czy tylko do miasta?

Polacy, tak jak chyba i większość Europejczyków, decydując się nakupno małego samochodu szukają raczej wśród modeli o nadwoziu typuhatchback. Honda City ma pewne argumenty, by choć w pewnym stopniu zmienić topodejście.

 

Nadchodzi nowy Jazz

Zagraniczni reporterzy przyłapali niedawno podczas testów samochód, którybędzie kontynuacją produkowanego przez Hondę modelu Jazz. Po raz pierwszypojawił się on rynku w roku 2002, a już w 2004 roku przeprowadzono jegopierwszy face-lifting.

 

Nowa hybryda Hondy

Na pierwszy rzut oka samochód wygląda identycznie jak Honda Airwave, czylinietypowe kombi przeznaczone na rynek azjatycki. Zapowiedzi rynkowesugerowałyby także, iż jest to wersja po face-liftingu przygotowana narocznik modelowy 2009. Tak jednak nie jest.

 

Kolejna hybryda Hondy

Miejska Honda Jazz będzie kolejnym modelem w palecie japońskiego producenta,za którego napęd odpowiedzialny będzie układ hybrydowy. Premiera jużza nieco ponad miesiąc na wystawie w Paryżu.

 

Honda Jazz Hybrid w sprzedaży

Najmniejszy model japońskiej firmy w wersji hybrydowej właśnie wchodzi narynek razem z konwencjonalną wersją odnowionego auta. Jazz Hybrid zostałpokazany na ubiegłorocznych targach w Paryżu.

 

Najlepsze samochodowe wnętrza 2015 roku

To piąta edycja konkursu Ward's 10 Best Interiors. Przedstawiamyzwycięzców: dziesięć samochodów z najpiękniejszymi,najbardziej funkcjonalnymi - po prostu najlepszymi kabinami.

 

Honda HR-V ? pierwsza jazda

Do Polski po wielu latach powraca Honda HR-V. Gdy na rynku pojawiła siępierwsza generacja tego modelu i to auto wyprzedziło swoje czasy. Modelniedoceniany, gdyż nie każdy akceptował przede wszystkim dwudrzwiowenadwozie. Teraz nowa Honda HR-V gwarantuje dużą ilość miejsca i niezłąstylistykę. Jeśli szukasz ciekawego crossovera, to HR-V jest właśnie dlaCiebie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "honda jazz deska rozdzielcza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017