Wyszukiwałeś:

hot X

hatch X

. Znaleziono 111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hot hatch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 111 wszystkich):

Ford Focus RS: Najszybszy hot-hatch Europy

Wiadomo już kiedy na europejskie ulice wyjedzie najmocniejsza w historii wersjaForda Focusa RS. 300-konny hot-hatch spod znaku błękitnego owalu zadebiutujejuż 22 lipca na salonie samochodowym w Londynie, a w sprzedaży pojawi sięzaraz na początku 2009 roku.

 

Ford Focus RS: Więcej niż hot-hatch

Sporo musieli się naczekać miłośnicy sportowych samochodów zbłękitnym owalem na masce. Od premiery drugiej generacji Focusa w 2004 r.trochę czasu już upłynęło i dopiero w tym roku na drogi wyjechałanajmocniejsza odmiana modelu, czyli Focus RS. Ale za to jaka! Ponad 300 konimechanicznych to wynik niespotykany jak dotąd wśród przednionapędowychkompaktów. Szkoda tylko, że praktycznie nie było szansy, by stać sięposiadaczem tego auta.

 

Hot-hatch na bazie Aygo

Toyota zamierza wprowadzić na rynek hot-hatcha, który powstanie napłycie podłogowej Toyoty Aygo. Auto będzie napędzane na tylną oś zsilnikiem montowanym z przodu.

 

Golf R hot hatchem roku

Volkswagen Golf R został wyróżniony tytułem „Hot HatchRoku” przez redakcję polskiej edycji miesięcznika „TopGear”.

 

Hyundai i30 w wersji hot-hatch

Hyundai konsekwentnie zamierza wzmocnić się w konkurencji z niemieckimikoncernami jeśli chodzi o segment C. W planach jest stworzenie sportowej wersjimodelu i30.

 

Kia: Szefostwo chce sportowej gamy aut

Osoby wysoko postawione w koreańskim producencie aut cały czas mówią o kilku modelach usportowionych, które w niedalekiej przyszłości mają pojawić się na rynku. Jednym z pierwszych będzie hot hatch stworzony na bazie pro_cee'd drugiej generacji.

 

Peugeot 208 GTI: Bez wścieklizny

Siedemnaście lat temu małe i mocne samochody, takie jak Peugeot 205 GTI czyRenault 5 Turbo budowano według prostego przepisu: głośno, twardo,niewygodnie. Nowa "208-ka" GTI pokazuje jak wiele rzeczy możezmienić się w klasie hot-hatch przez taki czas. Najważniejsze pytanie jednakpozostaje. Czy młody lew jest w stanie zagwarantować podobne emocje zakierownicą jak ten stary?

 

Hot Hatch do 40 tys.

Dziś poszukujemy auta z segmentu bardzo popularnego na Starym Kontynencie.Oczywiście, szukamy samochodu reprezentującego motoryzacyjną półkę,oznaczoną literą C. Naszym celem, nie jest zwykły reprezentant tegosegmentu, a przedstawiciel z grupy sportowych odmieńców. Oto 5najciekawszych hot hatchy w cenie do 40 tys. złotych.

 

Francuski hot-hatch nadjechał - Peugeot 308 GTi

To długo wyczekiwany model - Peugeot kazał czekać na premierę sportowej wersji swojego kompaktu 2 lata od prezentacji podstawowych wariantów. Wygląda jednak na to, że warto było czekać.

 

Peugeot 308 GTi już dostępny i wyjątkowo drogi

Francuski hot-hatch na bazie Samochodu Roku 2014 to dość długo wyczekiwaneauto. Ale zaraz po niedawnej premierze poznaliśmy jego cenę i usiedliśmy zwrażenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hot hatch".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017