Wyszukiwałeś:

hot X

hatch X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hot hatch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Grande Punto jako hot-hatch

Nie nowa "pięćsetka", a Fiat Grande Punto będzie pierwszym modelem,z którym do gry powróci włoska marka Abarth. Tę usportowioną wersję Fiataz segmentu B zobaczymy już na targach w Genewie.

 

XR, czyli usportowiona Kia

Okazuje się, iż przygotowywana w wielkiej tajemnicy sportowa odmiana Kii cee'dnie będzie jedynym usportowionym autem w gamie tej koreańskiej marki. Kiaplanuje bowiem stworzenie rodziny kilku modeli z segmentu hot-hatch oznaczonychznaczkiem 'XR'.

 

Studenci dla Abartha

Studenci Wyższej Szkoły Projektanckiej w Turynie podjęli się zadaniawskrzeszenia marki Abarth. Ich wkład w przywrócenie blasku włoskiemutunerowi to szkic nowego, sportowego modelu o nazwie Abarth SS.

 

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

"Hot hatch" w terenówce

Volkswagen szykuje na listopad ciekawą propozycję dla fanów sportowej iterenowej jazdy. Niemcy zamierzają rozpocząć sprzedaż nowej serii modeluTouareg, oznaczoną symbolem R50. Cecha charakterystyczna? 350 konimechanicznych w silniku wysokoprężnym V10 i przyspieszenie jak w rasowym "hothatch'u".

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Ford Focus RS: Najszybszy hot-hatch Europy

Wiadomo już kiedy na europejskie ulice wyjedzie najmocniejsza w historii wersjaForda Focusa RS. 300-konny hot-hatch spod znaku błękitnego owalu zadebiutujejuż 22 lipca na salonie samochodowym w Londynie, a w sprzedaży pojawi sięzaraz na początku 2009 roku.

 

Seat Leon Cupra: VIDEO-TEST

Trzy lata obecności na rynku to w teraźniejszej motoryzacji szmat czasu dlajednej generacji modelu. Wydaje się jednak, że dla aut sportowych zegarbiologiczny bije nieco innym rytmem. Sprawdzamy czy Seat Leon Cupra musi jużobawiać się o pierwsze zmarszczki czy jest pełen sił witalnych i skutecznierywalizuje z nowszymi produkcjami w klasie hot-hatchów.

 

Ford Focus RS: Więcej niż hot-hatch

Sporo musieli się naczekać miłośnicy sportowych samochodów zbłękitnym owalem na masce. Od premiery drugiej generacji Focusa w 2004 r.trochę czasu już upłynęło i dopiero w tym roku na drogi wyjechałanajmocniejsza odmiana modelu, czyli Focus RS. Ale za to jaka! Ponad 300 konimechanicznych to wynik niespotykany jak dotąd wśród przednionapędowychkompaktów. Szkoda tylko, że praktycznie nie było szansy, by stać sięposiadaczem tego auta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hot hatch".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017