Wyszukiwałeś:

hot X

rod X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hot rod

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Chrysler PT Cruiser: Zrodzony do kontrowersji

Samochodów idealnych nie ma i długo z pewnością nie będzie. Toniezaprzeczalne, podobnie jak fakt, że dwa plus dwa daje w sumie cztery.Producenci samochodów są więc zmuszeni ciągle gonić za tą'motoryzacyjną ideą fix', a efekty prac kończą się z różnymskutkiem. Jedni konstruują samochody sportowe i szybkie, drudzy funkcjonalne,jeszcze inni ekonomiczne. Są też tacy, którzy - być może zeświadomością lub też bez - budują modele aby wszem i wobec siałykontrowersję. Tak jak Chrysler PT Cruiser.

 

Renault Megane F1 Team R26: Palce lizać!

Od Francuzów można nie tylko uczyć się jak przygotować krem zborowików czy żabie udka. Można też pobrać kilka lekcji na tematmotoryzacyjnego marketingu. Ktoś zapyta: Co ma wspólnego przyrządzaniewykwintnych dań z umiejętnością reklamowania marki? Przedstawiamy"pomoc naukową", która wyjaśni tą kwestię. Panie i Panowie- Renault Megane F1 Team R26.

 

Eko hot-rod

Jak pogodzić ekologię z potężnymi, spalinowymi jednostkami, którepochłaniają setki litrów paliwa? GM znalazł na to sposób.

 

Chevrolety na czele motoryzacyjnej pielgrzymki

Hot Rod Power Tour to tygodniowa motoryzacyjna pielgrzymka, organizowana zokazji rozpoczęcia sezonu letnich wycieczek samochodowych. W tym roku karawanępoprowadzi gama produkcyjnych i koncepcyjnych modeli Chevroleta o wysokichosiągach z Camaro Hot Wheels Concept z 1967 roku na czele.

 

Nordic Trophy dla Scanii z Madonną

Scanie zajęły czołowe miejsca w prestiżowym konkursie pięknoścituningowanych ciężarówek, Nordic Trophy, jaki odbył się pod koniecsierpnia na torze Mantorp Park w Szwecji. Duży sukces odniosła równieżpolska załoga teamu Repiński z Kościerzyny.

 

Hyundai Veloster Turbo: Futurystyczny kompromis

Kosmiczny wygląd i matowy lakier nadwozia oraz nietypowy układ drzwisugerowałyby, że mamy do czynienia z pojazdem koncepcyjnym a nie produkcyjnym.Hyundai jednak poszedł tym razem pod prąd i wypuścił niebanalnestylistycznie auto. Do tego dołożył turbodoładowany silnik o mocy 186 KM,tworząc ciekawie zapowiadający się kompakt.

 

Silnik 1.0 EcoBoost w bestii Hot Wheels

W ekipie Ford Racing pracują bardzo szaleni ludzie, którzy stworzylipotwora sygnowanego przez Hot Wheels. Oto Hot Wheels Rip Rod wyposażony wsilnik 1.0 l EcoBoost przygotowany na targi SEMA.

 

25 sekretów Lexusa na ćwierćwiecze marki

25 lat minęło od premiery pierwszego modelu luksusowej, japońskiej marki -Lexusa LS. W tym czasie marka ta przeszła daleką drogę od wytwórni lepiej wyposażonych Toyot do producenta aut klasy premium o bardzo ekskluzywnym charakterze. Z okazji jubileuszu Japończycy chwalą się najciekawszymi faktami z historii firmy.

 

Tani hot-hatch Renault - Sandero R.S. 2.0

Dacia Sandero to ostatni samochód, który przychodzi na myśl, gdy poszukujemy mocnego wozu do szybkiej i przyjemnej jazdy. Ale Renault mocnopogrzebało w jego mechanice i efektem jest wersja R.S. 2.0 - niestety, tylkona rynek południowoamerykański.

 

World Car of the Year 2016 - spekulacje, wyniki

Plebiscyt World Car of the Year 2016 to jeden z ważniejszych wydarzeńmotoryzacyjnych. Jurorzy z całego świata główkują nad najlepszymautem, jaki w danym roku pojawił się na rynku. Przyglądamy się finalistom isprawdzamy, który samochód ma największe szanse na wygraną.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hot rod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017