Wyszukiwałeś:

hotel

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hotel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

7-gwiazdkowy Phantom

Jedyny na ziemi siedmiogwiazdkowy hotel w Dubaju poszerzył swoją flotęsamochodową o dwa najnowsze modele Rolls-Royce Phantom.

 

Prestiżowe centrum Mercedesa

Niemiecki producent samochodów, Mercedes-Benz potwierdził informację natemat inwestycji wartej kilka milionów funtów w okolicyBrooklands, Wielka Brytania. Powstanie tam nowoczesne centrum prezentującemożliwości marki.

 

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom

Hotel Peninsula w Hong-Kongu złożył rekordowe zamówienie na dostawę,aż 14 modeli Phantom z przedłużonym rozstawem osi. Luksusowe limuzynyzostały przygotowane według specjalnych kryteriów właściciela hotelui stanowią unikatową flotę pojazdów.

 

Saab w wielkiej kostce lodu

Klienci firmy Saab, goście i dilerzy z całego świata tłumnie przybywającyna imprezę Saab Experience będą mogli zobaczyć bardzo nietypowe dzieło.Otóż przed szwedzkim obiektem Ice Hotel stoi zamrożony w kostce lodu Saab 9-3w wersji kabrio.

 

Oficjalny zlot klubu Kia 4x4

W 2007 roku powstał klub miłośników samochodów marki Kia wyposażonych wnapęd na cztery koła. Patronat obejmuje nad nim firma Kia Motors Polska,która udziela klubowiczom zniżek na serwis, części zamienne, a takżeorganizuje ogólnopolskie zloty w terenie.

 

I Zlot właścicieli Ssangyongów

W ostatni weekend maja firma SsangYong Poland zorganizowała I Zlotwłaścicieli i miłośników marki SsangYong. Impreza odbyła się wmiejscowości Cedzyna na kielecczyźnie.

 

Citroen Nemo: Dla Emo?

Czytelnik po przeczytaniu tytułu pewnie się zastanowi, co ma przysłowiowy„piernik do wiatraka”, czyli jaki związek ma samochóddostawczy z bardzo popularną subkulturą młodzieżową „Emo”.Otóż Citroen Nemo ma, i to wiele. Już pędzę wyjaśnić dlaczego.

 

Park & kłopot

Auto pozostawić na parkingu i z przyległego przystanku, udać się do centrummiasta autobusem lub metrem. Tak łatwo w teorii funkcjonuje system Park &Ride (P+R). Niestety w praktyce jest z tym różnie, co pokazał ostatniraport EuroTest niemieckiego automobilklubu ADAC, który pod lupę wziąłlokalizacje P+R w 22 dużych miastach Europy.

 

Truck assistance wymaga kompetencji

Wypadki i awarie z udziałem ciężarówek powodują zwyklewielokrotnie większe utrudnienia w ruchu niż zdarzenia z udziałem autosobowych. Usuwanie szkód na miejscu jest również znaczniepoważniejszym wyzwanie.

 

Oto trzy najlepsze salony samochodowe

Znane są już trzy najlepsze salony samochodowe, które pozostały wrywalizacji o miano "Auto Salonu" przyznawane przez Polską IzbęMotoryzacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017