Wyszukiwałeś:

hotel

. Znaleziono 181 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hotel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 181 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica Ropczyc już za rok

Szkoda, że nikt tu nie napisał, że obwodnica jest budowana na siłę stroną południową by nie ominęła hotelu, stacji beznynowej i innych obiektów użyteczności publicznej, wiadomo interesy lokalnych biznesmenów są dla burmistrza Bujaka priorytetem. Niestey udało się mu przeforsować swoją irracjonaln...

 

Wątek na forum: Kielce: Budowa S74 coraz bliżej

Będzie wygodniejszy dojazd do tych fajnych hoteli. ~p

 

Wątek na forum: Toruń: Jest pozwolenie na budowę mostu

Po tym starym moscie w Toruniu jezdzi sie zupełnie swobodnie jest bardzo szeroki problemem stanowui tranzyt w dalszej części miasta .Trasa na nowej przeprawie bardzo sie przyda .Dalej z Torunia do Włocławka o chyba 60kmzaczyna sie prawidzwy horror.Przejazd przez Włocławek droga dwupasmowa pamieta...

 

Wątek na forum: Szczecin się rozkręca

Oby od tego rozkręcenia nie zakręciło się nam we łbach. Zdjęcia oczywiście nie z tego rejonu, to jest lewobrzeże ul. Przyjaciół Żołnierza przed przebudową (fajna nazwa powinno być Przyjaciółek Żołnierza!). Przebudowano jakieś osiedlowe uliczki a miecz Demoklesa wisi nad mias...

 

7-gwiazdkowy Phantom

Jedyny na ziemi siedmiogwiazdkowy hotel w Dubaju poszerzył swoją flotęsamochodową o dwa najnowsze modele Rolls-Royce Phantom.

 

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom

Hotel Peninsula w Hong-Kongu złożył rekordowe zamówienie na dostawę,aż 14 modeli Phantom z przedłużonym rozstawem osi. Luksusowe limuzynyzostały przygotowane według specjalnych kryteriów właściciela hotelui stanowią unikatową flotę pojazdów.

 

Saab w wielkiej kostce lodu

Klienci firmy Saab, goście i dilerzy z całego świata tłumnie przybywającyna imprezę Saab Experience będą mogli zobaczyć bardzo nietypowe dzieło.Otóż przed szwedzkim obiektem Ice Hotel stoi zamrożony w kostce lodu Saab 9-3w wersji kabrio.

 

Salony Infiniti niczym hotele

Po sukcesach sprzedaży aut marki Infiniti w USA oraz Rosji, Nissan zamierzawprowadzić tę luksusową markę również i w krajach zachodniej Europy.Start zaplanowany został na czwarty kwartał przyszłego roku.

 

Lodowy Saab

Wszyscy, którzy będą chcieli zobaczyć nowy koncept Saaba, powinniubrać się ciepło. Prezentacja nowego modelu odbywa się właśnie w znanym nacałym świecie hotelu ICEHOTEL w szwedzkim Jukkasjarvi.

 

Jaguar i luksusowy... apartament

Marka Jaguar uważana jest za ikonę stylu, dlatego inspiruje artystów iprojektantów na całym świecie. Z takiej fascynacji zrodził siępomysł na stworzenie luksusowego apartamentu, w którym królujemotyw Jaguara. Znajduje się on w Londyńskim hotelu sieci Taj Suites andResidences.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017