Wyszukiwałeś:

hybryda

. Znaleziono 906 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybryda

Spróbuj też wyszukać: hybrydowy budowa hybrydy prius

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 906 wszystkich):

Najpopularniejsze BMW będą też hybrydami

BMW będzie kolejnym koncernem motoryzacyjnym, który postawi na hybrydy.Już wkrótce oferta firmy z Bawarii powiększy się o hybrydową serię5, a nieco później również i o benzynowo-elektryczną"trójkę".

 

Znamy ceny hybrydy Infiniti

Znane są już ceny pierwszej hybrydy marki Infiniti - modelu M35h - na polskimrynku. Za podstawową wersję tego auta z napędem benzynowo-elektrycznymbędzie trzeba zapłacić minimum 259.650 złotych.

 

Toyota FT-Bh kolejną wizją hybrydy

W Genewie na targach motoryzacyjnych Toyota zaprezentowała bardzo ciekawiewyglądający koncept o nazwie FT-Bh. Auto to wizja hybrydy z segmentu B.

 

Trzycylindrowa hybryda BMW typu plug-in

Koncepty z reguły stanowią zapowiedź nowych trendów, jakie pojawiąsię w niedalekiej przyszłości. W przypadku BMW prototypowy model ConceptActive Tourer, jaki zobaczymy w Paryżu, to hybryda plug-in oraz trzycylindrowajednostka benzynowa.

 

Wysoka wartość rezydualna nowej hybrydy Lexusa

Zakup pojazdu hybrydowego, mimo braku jakichkolwiek ulg na rynku polskim,zaczyna się powoli coraz bardziej opłacać. Okazuje się, że hybrydy mająniższe koszty eksploatacji, a także mogą się pochwalić wysoką wartościąrezydualną. Doskonałym przykładem jest nowy Lexus IS 300h.

 

Hybryda na "powietrze"

Dotychczas układ hybrydowy kojarzył nam się przede wszystkim z połączeniemsilnika spalinowego ze wspomagaczem w postaci jednostki elektrycznej. Jużniebawem nasze wyobrażenie o hybrydach może się zmienić za sprawą koncernuPSA oraz Boscha.

 

400-konna hybryda Toyoty

Słynąca z hybrydowych modeli Toyota zdaje sobie doskonale sprawę, że niekażdego interesuje tylko jak najniższy wynik spalania. Z myślą o fanachszybszej jazdy na wystawie IAA we Frankfurcie zaprezentowana zostaniekoncepcyjna hybryda Toyoty z wyścigowym rodowodem.

 

Trzycylindrowa hybryda BMW

Jak powiedziało się "A", trzeba następnie powiedzieć"B", a później jeszcze "C" i "D". Zgodniez tą maksymą, po debiucie BMW i3, bawarski koncern prezentuje kolejnegoreprezentanta rodziny BMW i - tym razem hybrydę typu plug-in. Oficjalnapremiera BMW i8 odbędzie się już we wrześniu na wystawie we Frankfurcie.

 

Wątek na forum: Jubileuszowy Yaris hybrydą

Zastanawiam się nad zakupem auta do jazdy po miescie. Chciałabym, żeby mało palił, dlatego biorę pod uwagę zakup hybrydy. Jariska Toyoty podoba mi się najbardziej, takie kobiece autko :) nJakie są Wasze doświadczenia z hybrydami? Jeździł ktoś Jariską w hybrydzie? ~fuksja

 

Nowe Audi Q7, również jako hybryda z dieslem

W przyszłym roku na rynku pojawi się całkowicie nowa generacja Audi Q7. Autodostanie nową płytę podłogową i będzie pierwszym modelem w gamie, nietylko Audi, ale i Volkswagena przygotowanym jako hybryda plug-in z dieslem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017