Wyszukiwałeś:

hybryda

. Znaleziono 176 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybryda

Spróbuj też wyszukać: hybrydowy budowa hybrydy prius

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 176 wszystkich):

Będzie nowa hybryda Hondy

Japoński koncern Honda zapowiada zmianę wśród swoich modeli o napędziehybrydowym. Jedynie do września prowadzona będzie produkcja modelu HondaInsight, zaś w 2009 roku w sprzedaży pojawi się całkowicie nowy modelhybrydowy.

 

Hybryda do naprawy

Toyota ogłosiła w tym tygodniu, że do serwisów powinno wrócićokoło 170 tysięcy, bardzo dobrze sprzedających się modeli hybrydowych Prius.Awaria ta dotyczy samochodów wyprodukowanych w czerwcu 2004 roku.

 

Nowoczesna hybryda

Współpraca firm Ricardo, Qinetiq oraz PSA Peugeot Citroen zaowocowałazakończeniem projektu, którego nazwano Efficient-C. Okazał się nimnowoczesny silnik zapewniający bardzo niską emisję szkodliwych tlenkówwęgla do atmosfery.

 

Studencki Gumball

Dwóch brytyjskich studentów zamierza przy pomocy Toyoty Prius pobić rekordekonomiczności w inauguracyjnym wyścigu 'Student Gumball', który właśniesię rozpoczął i prowadzić będzie z miasta Dover, aż do Chorwacji.

 

Audi Q7 także jako hybryda

Hybrydowy SUV. Tak wyobraża sobie Audi początek 2008 roku. Kombinacja silnikabenzynowego i napędu elektrycznego ma zagościć w modelu Q7. Jak zapowiadaniemiecki producent, średnie spalanie tej wersji ma wynieść poniżejdziesięciu litrów na sto kilometrów.

 

Nowa hybryda Hondy

Na pierwszy rzut oka samochód wygląda identycznie jak Honda Airwave, czylinietypowe kombi przeznaczone na rynek azjatycki. Zapowiedzi rynkowesugerowałyby także, iż jest to wersja po face-liftingu przygotowana narocznik modelowy 2009. Tak jednak nie jest.

 

Cadillac Provoq - nietypowa hybryda

Koncepcyjny Cadillac Provoq jest kolejnym modelem koncernu General Motors, wktórym wykorzystana została technologia ogniw paliwowych.

 

Chińska hybryda GM

General Motors zaprezentował swój pierwszy model z napędem hybrydowymwyprodukowany w Chinach we współpracy z koncernem SAIC.

 

Najlepiej sprzedająca się hybryda

Honda ogłosiła, że nowy Insight został najlepiej sprzedającym się pojazdemwśród aut hybrydowych i samochodów napędzanych alternatywnymipaliwami w Europie.

 

Kolejna hybryda Toyoty

Na wystawie w Detroit Toyota prezentuje kolejny swój prototyp modelu znapędem hybrydowym. Auto o skrócie FT-CH jest mniejsze od Priusa i mabyć skierowane do młodszej grupy nabywców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017