Wyszukiwałeś:

hybrydowy X

diesel X

. Znaleziono 301 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrydowy diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 301 wszystkich):

PSA: Hybrydowy Diesel musi poczekać

Na skutek blokady dofinansowań z budżetu państwa francuski koncern PSAPeugeot Citroen zmuszony jest do przesunięcia terminu wprowadzenia do seryjnejsprzedaży aut wyposażonych w kombinacyjne silniki wysokoprężne połączone ztechnologią hybrydową.

 

Hybrydowy diesel z Francji

Koncept Citroen Hypnos jest jak dotąd pierwszym w pełni funkcjonalnymsamochodem wyposażonym w hybrydowy układ napędowy wykorzystujący silnikdiesla. Auto trafi do produkcji już w 2011 roku.

 

Pierwszy hybrydowy diesel w...

Mercedes Benz zamierza zostać pierwszym producentem samochodów,który wprowadzi do sprzedaży auto napędzane hybrydowo przezpołączenie silnika elektrycznego i wysokoprężnego.

 

Oto pierwszy hybrydowy diesel

Jest już produkcyjna wersja pierwszego hybrydowego modelu, w którymsilnik elektryczny będzie wspomagał pracę jednostki wysokoprężnej. Nadebiut rynkowy Peugeota 3008 Hybrid4 przyjdzie nam jednak poczekać do wiosnyprzyszłego roku.

 

Hybrydowe Volvo V60

W Genewie szwedzka marka zaprezentuje model V60 w wersji hybrydowej typuplug-in.

 

Hybrydowy Range Rover

Land Rover przygotował na Genewę prototyp niesamowicie "zielonego"hybrydowego Range Rovera Sport.

 

Hybrydowy Solaris w kultowym mieście piwa

W Pilźnie, jednym  z najsławniejszych czeskich miast, w którymprodukowany jest sławny browar swoje kursy rozpoczął hybrydowy autobusskonstruowany przez Solaria. Pojazd powstał we współpracy z SkodaElectric.

 

Toyota: gdyby rząd udzielił wsparcia podatkowego dla aut hybrydowych, w Polsce powstałaby fabryka si

Obniżenie podatków lub nawet dopłaty do ekologicznych aut hybrydowychpomogłyby zwiększyć ich sprzedaż w Polsce. Według Toyoty, czołowegoproducenta takich aut, to ważne nie tylko dla koncernów samochodowych,ale i dla całej gospodarki. Wielkość sprzedaży może bowiem miećdecydujący wpływ na ewentualną lokalizację fabryki silnikówhybrydowych.

 

Hybrydowa Kia Optima z... dieslem

Hybrydowa Kia Optima nie jest żadną nowością, jednak koreańska markapracuje intensywnie nad nową hybrydową technologią, w której pierwszeskrzypce odgrywa silnik wysokoprężny. W Paryżu zobaczymy pierwszą odsłonętych prac.

 

Nowe Audi Q7, również jako hybryda z dieslem

W przyszłym roku na rynku pojawi się całkowicie nowa generacja Audi Q7. Autodostanie nową płytę podłogową i będzie pierwszym modelem w gamie, nietylko Audi, ale i Volkswagena przygotowanym jako hybryda plug-in z dieslem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hybrydowy diesel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017