Wyszukiwałeś:

hybrydowy X

diesel X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrydowy diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Hybrydowy Diesel

Brytyjska firma Zytek zajmująca się projektowaniem różnych konstrukcjiprzeznaczonych dla motoryzacji przygotowała właśnie nowy projekt. Jest tosilnik hybrydowy, różniący się jednak od dotychczasowych produkcji nie tylkobudową lecz także dbałością o ekologię.

 

Nissan wyda własną hybrydę

Japoński producent samochodów poinformował w tym tygodniu podczas konferencjiprasowej, że zamierza produkować stworzony przez siebie samochód hybrydowy.Do jego nadejścia pozostało jednak jeszcze trochę czasu, bowiem premierazostała zaplanowana na kwiecień 2010 roku.

 

Chińska, wysokoprężna... hybryda

Jesienią 2008 roku na europejskim rynku ma pojawić się kolejny z chińskichSUV-ów. Nie byle jaki, bo wyposażony w napęd hybrydowywspółpracujący z silnikiem wysokoprężnym.

 

PSA: Hybrydowy Diesel musi poczekać

Na skutek blokady dofinansowań z budżetu państwa francuski koncern PSAPeugeot Citroen zmuszony jest do przesunięcia terminu wprowadzenia do seryjnejsprzedaży aut wyposażonych w kombinacyjne silniki wysokoprężne połączone ztechnologią hybrydową.

 

Hybrydowy diesel z Francji

Koncept Citroen Hypnos jest jak dotąd pierwszym w pełni funkcjonalnymsamochodem wyposażonym w hybrydowy układ napędowy wykorzystujący silnikdiesla. Auto trafi do produkcji już w 2011 roku.

 

Auta na prąd w cenie zwykłych osobówek?

Samochody elektryczne i hybrydowe w ciągu najbliższych dziesięciu lat mająbyć sprzedawane w porównywalnych cenach z obecnie dostępnymi autamiosobowymi, napędzanymi konwencjonalnymi jednostkami benzynowwymi i Diesla.

 

BMW ładowane z gniazdka

Wystawa we Frankfurcie będzie nie tylko miejscem premiery pierwszych seryjnychhybrydowych modeli BMW (X6 oraz seria 7 HybridActive), lecz równieżpierwszego pojazdu, który będzie mógł być doładowywany zgniazdka.

 

Czy to auto, czy...?

Choć na olbrzymim stoisku Volkswagena na wystawie we Frankfurcie możnaznaleźć aż dziewięć różnorakich premier, to bardzo dużąpopularnością cieszy się prototypowy, dwuosobowy pojazd L1. Gdyby trafiłdziś do produkcji, byłby najoszczędniejszym pojazdem na świecie.

 

Pierwszy hybrydowy diesel w...

Mercedes Benz zamierza zostać pierwszym producentem samochodów,który wprowadzi do sprzedaży auto napędzane hybrydowo przezpołączenie silnika elektrycznego i wysokoprężnego.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hybrydowy diesel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017