Wyszukiwałeś:

hybrydowy X

supercar X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrydowy supercar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Przez patent nie będzie hybrydowego supercara

Firma Revenge Designs, która zapowiadała stworzenie supersportowegosamochodu z napędem hybrydowym, będzie musiała wstrzymać projekt.

 

Super-hybryda w produkcji

BMW ogłosiło, że wprowadzi do seryjnej produkcji swoje sportowe auto ztechnologią hybrydową typu plug-in - BMW Vision EfficientDynamics.

 

Szybkie hybrydowe Porsche

918 RSR, bo o tym mowa - napomknęliśmy już o nim swego czasu. Dzisiajnapłynęło dużo więcej informacji na temat tego auta.

 

918 w wersji Spyder

Wolfgang Dürheimer, szef rozwoju w Porsche, potwierdził w Detroit, żepowstanie także drogowa wersja Spyder konceptu 918.

 

"Nie" dla hybrydy w 911

Porsche w końcu odniosło się do plotek, jakoby w przyszłej generacji 911,która ma się pokazać światu na targach we Frankfurcie tego września,miała być dostępna także z napędem hybrydowym.

 

Czy Porsche stworzy hybrydową 911tkę?

Wiele osób prorokowało, że motoryzacja umarła gdy Porsche stworzyło Cayenne. Jednak ten model zrobił furorę i uratował markę ze Stuttgartu przed upadkiem. Pojawiły się jednak informacje, że Porsche może stworzyć hybrydową wersję modelu 911... Może to już jest oznaka końca świata czterech kółek?

 

Przyszłość silników Ferrari

Amedeo Felisa, który jest dyrektorem w Ferrari zdradził w zeszłotygodniowej rozmowie z serwisem Autocar plany marki dotyczące przyszłości. Przyszłość ta bliska, i ta odległa dotyczy jednostek napędowych z Maranello.

 

Więcej hybryd od Volkswagena

Volkswagen zamierza w przyszłym roku przedstawić większą gamę aut hybrydowych, tak by rozpocząć walkę z Toyotą w segmencie, głównie na rynku amerykańskim.

 

400-konna hybryda Toyoty

Słynąca z hybrydowych modeli Toyota zdaje sobie doskonale sprawę, że niekażdego interesuje tylko jak najniższy wynik spalania. Z myślą o fanachszybszej jazdy na wystawie IAA we Frankfurcie zaprezentowana zostaniekoncepcyjna hybryda Toyoty z wyścigowym rodowodem.

 

Ferrari stawia na hybrydy

W pogoni za słupkami sprzedaży nie ma sentymentów. Najpierwturbosprężarki, teraz napędy hybrydowe. Tak będzie wyglądać najbliższaprzyszłość marki Ferrari.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hybrydowy supercar".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017