Wyszukiwałeś:

MiEV

. Znaleziono 30 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i MiEV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Elektryczne pudełko Mitsubishi

Japoński producent samochodów Mitsubishi w Genewie zaprezentuje najnowszykoncept zasilany energią elektryczną o nazwie EZ MIEV.

 

Elektryczne Mitsubishi na sportowo

Rozpoczęcie seryjnej produkcji elektrycznego Mitsubishi i MiEV wydaje się jużtylko kwestią czasu. A tymczasem japońska firma przygotowuje równieżsportową odmianę tego modelu, który jeszcze jako prototypowy i MiEVSport Air zostanie pokazany na zbliżającej się wystawie w Genewie.

 

i MiEV we flocie Księstwa Monako

Monako pragnie stać się prekursorem transportu elektrycznego na skalęświatową poprzez wprowadzenie do użytku floty aut elektrycznych emitującychmożliwie jak najmniej CO2. Pomóc ma w tym Mitsubishi i MiEV.

 

Elektryczne Mitsubishi zbliża się

Już w przyszłym roku na drogach Europy pojawią się pierwsze w pełnielektryczne egzemplarze modelu Mitsubishi i_MiEV, który pozwalaprzejechać po całkowitym naładowaniu baterii dystans 160 kilometrów.

 

Mitsubishi obniży ceny elektrycznego i-MiEV

Mitsubishi chce do 2012 roku obniżyć ceny swojego elektrycznego samochodui-MiEV. Ma to zachęcić większą grupę klientów do zainwestowania wten ekologiczny środek transportu.

 

Mitsubishi i-MIEV we Frankfurcie

Nie, nie chodzi nam o to, iż elektryczny model Mitsubishi zostaniezaprezentowany na wystawie samochodowej we Frankfurcie. Otóż pierwszedwa egzemplarze tego auta rozpoczęły "służbę" na frankfurckimlotnisku.

 

Najlepsze elektryczne auto

Mitsubishi i-MiEV — pionierski miejski samochód elektrycznyMitsubishi — został wybrany "Elektrycznym pojazdem roku 2009".Nagrodę wręczono podczas ceremonii GreenFleet w Guildhall, w Londynie.

 

Peugeot iOn do rezerwacji ale bez ceny

Peugeot rozpoczął przyjmowanie rezerwacji na elektryczny model iOn.Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowejproducenta. Samochód dostarczony będzie w 2010 roku. Absurdalne jestjednak to, że cena Peugeota iOn jest jeszcze nieznana.

 

Nagroda Ecobest 2009 dla Mitsubishi i-MiEV

Jeszcze przed swoim europejskim debiutem w roku budżetowym 2010, elektryczneMitsubishi i-MiEV otrzymało nagrodę Ecobest 2009 przyznaną przezczłonków jury organizacji Autobest.

 

Paul Pietsch dla iMiev

Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) otrzymała nagrodę Paul Pietsch zaopracowanie elektrycznego pojazdu nowej generacji i-MiEV.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "i MiEV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017