Wyszukiwałeś:

i30 X

cw X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i30 cw

Spróbuj też wyszukać: hyundai i30 cw i30 cw dane i30

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Kolejne koreańskie kombi

Koreański bratanek modelu Kia cee`d będzie teraz dostępny także w wersjikombi. Na targach we Frankfurcie jest obecnie prezentowany Hyundai i30 CW. Wjego konwencjonalnym nadwoziu zawarta jest nowoczesna filozofia markiintegrująca elementy samochodu z segmentu crossover.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Hyundai i30 CW od 52 900 PLN

Podczas ubiegłorocznego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, Hyundaizaprezentował model i30 w wersji kombi – i30 CW (Crossover Wagon). Jużniebawem samochód ten będzie dostępny w polskich salonach koreańskiejmarki w cenie od 52 900 PLN.

 

Pudło Octavii

Do Fabii na pozycji lidera rankingu Top Ten mojeauto.pl można się już byłoprzyzwyczaić, teraz do grona modeli na medalowej pozycji dołączył drugiprzedstawiciel rodem z Mlada Boleslav. Skoda Octavia, poza Fabią, w marcumusiała uznać wyższość jeszcze tylko Forda Focusa.

 

Kogo zobaczymy w Brnie?

Już dziś wiadomo, że w Brnie swoją najnowszą ofertę zaprezentuje siedmiunajwiększych europejskich producentów ciężarówek. Wśródnich nie zabraknie znanych czeskich marek, czyli Tatry i Avii.

 

Hyundai i Europcar - oficjalni partnerzy ‘Rent a Car’

Równolegle do działań sponsoringowych związanych z MistrzostwamiEuropy w Piłce Nożnej Hyundai rozpoczął współpracę z firmąEuropcar jako partnerem "Rent a Car" na UEFA EURO 2008™.

 

Hyundai i30 CW: Koreańczyk z niewielkim kuferkiem

Pomysł ze zrobieniem europejskiego modelu specjalnie dla klienta ze StaregoKontynentu okazał się sukcesem i Hyundai, podobnie zresztą jak i Kia zcee'dem, zbiera owoce w postaci wysokich wyników sprzedaży modelu i30.Czy równie pochlebne opinie będzie zbierać wersja kombi tegokompaktowego koreańczyka?

 

"Niebieski" Hyundai i30 w produkcji

Ciesząca się niesłabnącą popularnością gama samochodów Hyundai i30powiększyła się o kolejny model - i30 Blue. Jest to pierwszy, wprowadzany narynek samochód Hyundaia z ekologicznej linii aut, sygnowanej oficjalniejako Blue Drive.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "i30 cw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017