Wyszukiwałeś:

i30

. Znaleziono 134 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i30

Spróbuj też wyszukać: i30 wymiary ceed Corolla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 134 wszystkich):

Hyundai i30 kombi

Po premierze 5-drzwiowej wersji modelu i30 podczas tegorocznych targów wGenewie, teraz przyszedł czas na wersję kombi tego auta, której światowapremiera odbyła się na wystawie w Seulu.

 

Hyundai i30 od 48 900 zł

Hyundai Motor Poland ogłosił ceny oraz wyposażenie swojego pierwszegokompaktowego modelu i30, jednocześnie zapraszając klientów do zapoznania sięz autem w swoich salonach w całej Polsce.

 

Hyundai i30 - koreański as

Koreańskie marki coraz odważniej i, co najważniejsze, z coraz lepszymskutkiem atakują rynek europejski. Po Kii cee’d przyszedł czas na jegobliźniaka – Hyundaia i30, który właśnie wchodzi do segmentu kompaktówdo naszego kraju.

 

Mondeo i Tiguan na 5, i30 na 4

Euro NCAP opublikowało wyniki testów zderzeniowych kolejnych czterech modeli.Najwyższą ocenę pięciu gwiazdek za ochronę pasażerów uzyskały FordMondeo i Volkswagen Tiguan, zaś o jedną gwiazdkę mniej otrzymały Hyundai i30oraz Volkswagen Caddy Life.

 

Hyundai i30 CW od 52 900 PLN

Podczas ubiegłorocznego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, Hyundaizaprezentował model i30 w wersji kombi – i30 CW (Crossover Wagon). Jużniebawem samochód ten będzie dostępny w polskich salonach koreańskiejmarki w cenie od 52 900 PLN.

 

Hyundai i30: Bliżej Europy

Koreańska marka przez dziesiątki lat, które spędziła już na StarymKontynencie, nabrała wystarczająco dużo doświadczenia, żeby produkowaćsamochody zdolne do konkurowania z europejskimi markami. Czy Hyundai i30,wyprodukowany na tej samej płycie podłogowej co hit o nazwie Kia cee`d,osiągnie podobny sukces na naszym rynku?

 

i30, Delta, Koleos i ML na piątkę

Hyundai i30, Lancia Delta, Renault Koleos oraz Mercedes ML to kolejne modele,które mogą się poszczycić pięcioma gwiazdkami w testach zderzeniowychEuro NCAP. Tylko malutkie Daihatsu Cuore uzyskało wynik czterogwiazdkowy.

 

Hyundai i30 CW: Koreańczyk z niewielkim kuferkiem

Pomysł ze zrobieniem europejskiego modelu specjalnie dla klienta ze StaregoKontynentu okazał się sukcesem i Hyundai, podobnie zresztą jak i Kia zcee'dem, zbiera owoce w postaci wysokich wyników sprzedaży modelu i30.Czy równie pochlebne opinie będzie zbierać wersja kombi tegokompaktowego koreańczyka?

 

"Niebieski" Hyundai i30 w produkcji

Ciesząca się niesłabnącą popularnością gama samochodów Hyundai i30powiększyła się o kolejny model - i30 Blue. Jest to pierwszy, wprowadzany narynek samochód Hyundaia z ekologicznej linii aut, sygnowanej oficjalniejako Blue Drive.

 

Hyundai i30 na sportowo

Hyundai i30 nie musi być już nudnym stylistycznie autem. Koreański producentprzygotował bowiem gratkę dla swoich klientów - specjalny pakiet SportsPack, dzięki któremu i30 nabierze bardziej dynamicznego charakteru.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017