Wyszukiwałeś:

iDrive

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iDrive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Powrót serii "6"

Po 14 latach nieobecności BMW zaprezentowało nowy samochód serii 6.

 

BMW szykuje nowe 7

Niemiecki koncern jest w trakcie przygotowań do zaprezentowania światu nowejodsłony swojego auta z wyższej półki, czyli modelu BMW Seria 7. Do masowejprodukcji wejdzie najprawdopodobniej już na początku 2008 roku.

 

Renault Espace: Cesarz klasy MPV

Renault Espace pochodzi z Francji i w pełni oddaje charakter tego państwa.Lubi być prekursorem nowych trendów, nie stroni od komfortu i skuteczniepotrafi maskować swoje ewentualne wady, przeobrażając je w cośintrygującego, a nawet w pewnym sensie pomysłowego.

 

BMW przygotowuje nową 'piątkę'

Już niebawem na rynku pojawi się nowa generacja modelu BMW Seria 5.Zagranicznym reporterom magazynu Auto Express udało się już nawet przyłapaćten samochód podczas testów na niemieckich bezdrożach.

 

Kia Carens: Czarny koń mini-MPV?

Kwestią bezdyskusyjną pozostaje fakt, że liderami segmentu małych MPV odwielu lat pozostają auta europejskich producentów. Scenic, Zafira czyTouran na stałe wpisały się już w rankingi popularności. Historia potrafijednak płatać figle, a biorąc pod lupę klasę MPV "nieeuropejskim"wyjątkiem już w niedługim czasie może okazać się Kia Carens.

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięrównież w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjeswoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłoprzyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąsmakową.

 

Nowa "piątka" w 2010

Skandynawscy dziennikarze odkryli niedawno pierwsze informacje na tematnadchodzącej generacji BMW Serii 5. Nowe auto zadebiutuje jednak nie prędzejniż za 3 lata i będzie bazowane na całkowicie nowej platformie.

 

"Komputerowe" BMW

Nie od dziś wiadomo, że technologia komputerowa szerokimi krokami wkracza doświata motoryzacji. BMW postanowiło zrobić kolejny przełom i wprowadzić doswoich modeli protokół internetowy o nazwie IP.

 

BMW seria 5: Stonowany bajerant

Nawet jeśli samochody marki BMW różnie się niektórym kojarzą,to z pewnością nie model BMW 530xd. Dyskretny luksus i niesamowity komfortpołączone z właściwościami jezdnymi to mieszanka, na którą niewielumoże sobie pozwolić.

 

Nowy iDrive w nowych BMW

Właśnie do sprzedaży wchodzi odświeżona gama BMW M3. Wraz z nią, także winnych modelach ze sportowej serii, niemiecki producent umieści najnowsząodsłonę systemu iDrive.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017