Wyszukiwałeś:

iOn

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iOn

Spróbuj też wyszukać: i-miev

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Eksportowa Astra

General Motors planuje importować do Stanów Zjednoczonych model OpelAstra pod zmienioną nazwą. Najprawdopodobniej zastąpi on w zestawieniu markiSaturn dobrze sprzedający się model Ion.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 

C-Zero, czyli elektryczny Citroen

Już wkrótce oferta Citroena w gamie małych, miejskich samochodówpowiększy się o model napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym.

 

Elektryczny Peugeot iOn w sprzedaży

Peugeot otwiera wstępne rezerwacje modelu iOn, swojego samochodu 100%elektrycznego. Marka podpisała już listy intencyjne z dziewięciomaprzedsiębiorstwami, administracjami oraz dużymi flotami europejskimi w sprawieprojektu „auto partage” - czyli krótkoterminowego wynajmuaut.

 

Peugeot iOn do rezerwacji ale bez ceny

Peugeot rozpoczął przyjmowanie rezerwacji na elektryczny model iOn.Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowejproducenta. Samochód dostarczony będzie w 2010 roku. Absurdalne jestjednak to, że cena Peugeota iOn jest jeszcze nieznana.

 

Peugeot stawia na pojazdy elektryczne

Peugeot rozpoczyna ofensywę w sektorze pojazdów elektrycznych. PodczasSalonu Samochodowego w Brukseli francuski koncern podpisał dwa listy intencyjnez działającymi na rynku europejskim firmami Veolia i Greenwheels, dotyczącezakupu pojazdów elektrycznych i rozwoju usług związanych zmobilnością.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017