Wyszukiwałeś:

iQ

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iQ

Spróbuj też wyszukać: IQ TOYOTA iq wg ceny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Toyota stawia na małe

Targi w Genewie będą dla Toyoty okazją do zaprezentowania dwóchprodukcyjnych już wersji nowych modeli - malutkiego iQ oraz małego SUV-a UrbanCruiser.

 

Toyota iQ Samochodem Roku 2009 w Japonii

W oczekiwaniu na wyniki europejskiej edycji Car of the Year 2009 przedstawiamydecyzję jurorów japońskiego odpowienika tego konkursu. Zwycięzcąplebiscytu w Kraju Kwitnącej Wiśni została Toyota iQ, która w tymtygodniu w Mediolanie świętować będzie swój starokontynentalnydebiut.

 

Malutki iQ już w salonach Toyoty

Toyota iQ – mierzący niecałe 3 metry długości, 4-osobowy maluszekjapońskiego koncernu w najbliższy weekend zadebiutuje na polskim rynku. Cenato minimum 54.300 zł.

 

Toyota iQ - krok w przyszłość

Nowy model Toyoty ma wszystko czego można by oczekiwać od samochodumiejskiego. Jest malutki (2,98m), bardzo zwrotny, dobrze wyposażony, bezpiecznyi zmieści czterech pasażerów. Tak naprawdę w dużej mierze pokazujejak będzie wyglądać "urbanistyczna" motoryzacja za parę lat.

 

Kamera cofania w iQ, tak na wszelki wypadek

Wydawać by się mogło, że cofanie w nowej, mierzącej 2,99 m Toyocie iQnależy do dziecinnie prostych czynności. Okazuje się, że nie do końca,skoro japoński producent w wyposażeniu opcjonalnym przewiduje montaż...kamery cofania.

 

Toyota iQ: Mikrus w wielkim mieście

Kiedy przed czterema latami na rynku pojawiły się tzw. trojaczki z Kolina, awśród nich m.in. Toyota Aygo, wydawało się, że Japończycy mają jużgotowe auto, które będzie stanowić antidotum na coraz większy ruch wwielkich miastach. Nic bardziej mylnego. Główną bronią Toyoty nazatłoczone miejskie ulice ma być teraz malutkie iQ.

 

98 koni w iQ

Toyota zaprezentowała właśnie swój najmniejszy model iQ, wyposażony wsilnik 1.33 Dual VVT-i o mocy 98 koni mechanicznych.

 

Dacia Rondo jak Toyota iQ

Po lukratywnym Astonie Martinie również niskobudżetowa Dacia rzekomozastanawia się nad wprowadzeniem małego, miejskiego modelu do złudzeniaprzypominającego Toyotę iQ. W rumuńskich mediach już pojawiły się pierwszewizualizacje samochodu - Dacii Rondo.

 

Frankfurckie premiery Toyoty

Hybrydowy Auris, Prius w wersji Plug-in, nowy Land Cruiser oraz dwie specjalnewersje modelu iQ to najważniejsze nowości, jakie będzie można zobaczyć nastoisku Toyoty podczas zbliżającej się wystawy we Frankfurcie.

 

Mniejszy od Toyoty iQ i na prąd

Jedną ze światowych premier, jakie będzie można znaleźć na stoisku Toyotypodczas zbliżającej się wystawy samochodowej w Tokio, będzie w pełnielektryczny prototyp FT-EV II.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017