Wyszukiwałeś:

ikona X

motoryzacji X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ikona motoryzacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Jakie Auto?

Brytyjski magazyn What Car? przyznała swoje nagrody dla najlepszychsamochodów. W kategorii małych kabrioletów prym wiedzie Mini OneCabrio.

 

50 lecie Renault 4

Renault 4, które sprzedało się w ośmiu milionach egzemplarzy w ponad100 krajach, jedna z motoryzacyjnych ikon, trzecie auto na świecie podwzględem sprzedaży (po VW Garbusie i Fordzie Model T) właśnie obchodziswoją 50 rocznicę narodzin.

 

Wątek na forum: Odrodzenie ikony motoryzacji

Mało udanego Commandera? Hehe, to jedno z lepszych aut! ~bzdura

 

Nowy Defender

Land Rover rozpoczął wreszcie prace nad nowym modelem jednej z ikonmotoryzacji, czyli terenowego modelu Defender.

 

Jaguar i luksusowy... apartament

Marka Jaguar uważana jest za ikonę stylu, dlatego inspiruje artystów iprojektantów na całym świecie. Z takiej fascynacji zrodził siępomysł na stworzenie luksusowego apartamentu, w którym królujemotyw Jaguara. Znajduje się on w Londyńskim hotelu sieci Taj Suites andResidences.

 

Cadillac rozpoczyna natarcie

Amerykańska ikona motoryzacji ma w planach rozszerzenie swojej gamy modelowejtak, by móc mocniej konkurować z niemieckimi producentami aut, którzy przewodzą w większości segmentów.

 

Porsche: 50 lat ikony motoryzacji

Jeśli prześledzisz historię motoryzacji to nie znajdziesz drugiego takiegosamochodu. Nie znajdziesz drugiego auta, którego sylwetka praktycznienie zmieniła się przez 50 lat. Ten samochód jest ikoną i wizytówką niemieckiej motoryzacji. Porsche 911 to jeden zpomników motoryzacji. Od niego wszystko się zaczęło.

 

Tego o tym kultowym aucie nie wiedziałeś

Pierwsza Corvette'a, wówczas jeszcze oferowana pod marką Chevrolet,zjechała z taśmy montażowej dokładnie 30 czerwca 1953 roku. Do dziśsprzedaż tego modelu wyniosła już 1,5 mln egzemplarzy, czyniąc go jednym znajbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych.

 

Bohaterowie i antybohaterowie 2013 roku w motoryzacji

Rok 2014 nie rozpędził się jeszcze na dobre, więc warto podsumować minione365 dni. Tym razem postaramy się wybrać bohaterów iantybohaterów związanych z branżą motoryzacyjną. Dla kogo laur ichwała, a komu należą się dyby i ciemny loch?

 

Wątek na forum: Citroen DS5: Francuski pomysł na klasę premium

Hmm... Zawsze sceptycznie podchodziłem do tej marki, zwłaszcza że obiegowa opinia o usterkowości Citroenów jest jaka jest. Ale jednego nie mogłem odmówić Citroenowi - niezwykłych, wizjonerskich samochodów, które przyprawiały mnie zawsze o szybsze bicie serca. Że wspomnę tutaj o dwóch ikonach - DS...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ikona motoryzacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017