Wyszukiwałeś:

gdańska X

kołobrzegu X

. Znaleziono 10 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: ile, jest, z, do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ile jest z gdańska do kołobrzegu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Strabag wybuduje obwodnicę Słupska

brawo! jeszcze tylko obwodnica koszalina i bedzie mozna swobodnie przejechac ta trasa ze szczecina do gdanska w 4,5h! ~w

 

Wątek na forum: Przymiarki do Zach. Obejścia Szczecina

Przecież Szczecin ma obejście przez A6!! Tranzyt w ogóle omija miasto zarówno z kierunku Świnoujścia (S3), jak również Gdańska (DK6) oraz Bydgoszczy i Poznania (S3, DK10). Zamiast tego warto by pomyśleć o przedłużeniu A6/S6 do Koszalina lub co jest bardziej racjonalne (ale nikt tego nie porusza),...

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Egzaminy na prawko także w mniejszych miastach

Jest szansa, że mieszkańcy wielu nie najmniejszych przecież miast, liczącychponad 50 tys. mieszkańców, a nie posiadających statusu powiatówgrodzkich, będą mieć ułatwione życie. Przynajmniej jeśli chodzi omożliwości związane z uzyskiwaniem uprawnień na prowadzeniesamochodów oraz motocykli.

 

Wątek na forum: Ekspresowa S6 pobiegnie przez Kołobrzeg

Przy tym tempie budowy, to boję się że nie dożyję.... ~obserwator

 

Miliony na inwestycje w Koszalinie

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przyznało Koszalinowi 23 mln zł na remontkrajowej szóstki. To efekt powiększenia listy planowanych inwestycjidrogowych, na które Ministerstwo przewiduje dofinansowanie unijne.

 

Egzaminy na prawko także w mniejszych miastach

Senatorowie przyjęli wczoraj poprawkę do ustawy o kierujących pojazdami,zgodnie z którą egzaminy na prawo jazdy będą mogły być organizowanetakże w mniejszych miastach prezydenckich.

 

Jaki jest stan polskich dróg?

Letnie miesiące to już tradycyjnie zwiększony ruch pojazdów. Choćsieć dróg w naszym kraju w ostatnich latach uległa znaczącej poprawie,to jednak wciąż stan wielu z nich jest wręcz fatalny. Na pocieszenie należydodać, że nie brak także takich, których nawierzchnie na całejdługości są idealne. Przedstawiamy wyniki raportu drogowego, dziękiktóremu dowiesz się, jaki jest stan tych dróg, któryminajczęściej poruszamy się w czasie wakacji.

 

Wybrzeże czeka na ekspresową szóstkę

W perspektywie najbliższych lat na wybrzeżu ma powstać nowa trasa ekspresowaS6, która połączy Szczecin z aglomeracją Trójmiasta. Realizacja inwestycji zależy jednak od tego, czy zostanie ona ujęta jakozadanie realizacyjne w ostatecznym Programie Budowy Dróg Krajowych nalata 2014-2020, który jest przygotowywany przez resort transportu.

 

Wątek na forum: Wybrzeże czeka na ekspresową szóstkę

czekam az sie wezma za ta droge bo jest marna , a czesto jezdze trase swinoujscie-olsztyn przez koszalin i gdynie.. ~jackass

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ile jest z gdańska do kołobrzegu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017