Wyszukiwałeś:

km X

granicy X

. Znaleziono 1253 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: ile, z, do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ile km z do granicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1253 wszystkich):

Wątek na forum: 12,5 zł za 90 km autostrady

ach te nasze autostrady... ciekawe ile osób będzie stać żeby pojechać sobie z nad morza w góry, czy od granicy z niemcami do granicy z białorusią, jak już w końcu doczekamy się tych autostrad... osobiście obstawiam, że krajowa 1 nadal będzie cieszyła się olbrzymią popularnością, podobnie jak drog...

 

Droga do granicy

Mieszkańcy sześciu wsi w województwie podkarpackim doczekali się 14 kmodcinka drogi prowadzącej do granicy ze Słowacją i ułatwiającej dojazd dosiedziby gminy Krempna. Inwestycja wraz z budową nowego mostu wyniosła blisko2,5 mln Euro.

 

Przetarg na A-4 do granicy

Ogłoszony został przetarg na budowę odcinka autostrady A4 Zgorzelec -Krzyżowa. Przedsięwzięcie obejmuje budowę autostrady A-4 na odcinkuZgorzelec (granica polsko-niemiecka) - Krzyżowa (punkt połączenia zautostradą A-18) o długości 51,3 km - informuje GDDKiA.

 

571 km nowych dróg na Mazowszu

W województwie mazowieckim powstanie 571 km dróg krajowych w latach 2007-2013.Będzie to największy drogowy program inwestycyjny realizowany w Polsce -zapowiedział minister transportu Jerzy Polaczek, podczas konferencji prasowejna budowie obwodnicy Garwolina.

 

1 marca nie ruszy budowa A4 do granicy

Budowa 51- kilometrowego odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy zNiemcami nie ruszy 1 marca jak zakładano. Wojewoda dolnośląski nie wydałbowiem pozwolenia na budowę i nakazał GDDKiA uzupełnić dokumentację. Kosztinwestycji to 245 mln euro, trasa ma powstać w ciągu 19 miesięcy odrozpoczęcia prac.

 

Sprawniej przez granicę

Wcześniej niż przewidywał kontrakt zostały zakończone prace przyprzebudowie drogi krajowej nr 13 w rejonie dawnego przejścia granicznego wRosówku. Pierwotnie prace miały zakończyć się w połowie listopada,ale wykonawcy dołożyli starań i kierowcy mogą już bez przeszkódpokonywać granicę. Trwa rozpoczęta w wrześniu tego roku przebudowa DK nr 10na granicy w Lubieszynie. Przez to dawne przejście graniczne powinniśmywygodnie przejechać we wrześniu przyszłego roku.

 

Wątek na forum: Nowa jakość DK nr 10 od Szczecina do granicy

DK10 bardzo oczekiwana na Pomorzu Zachodnim.Ten odcinek robiony jak to u nas na podstawie lobbingu wielkich marketów które ulokowały sie na obrzezach miasta w dzielnicy Gumience.Droga ta przy umiarkowanym ruchu w kierunku granicy słuzy głownie niemieckim turystą którzy odwiedzaja wspomniane marke...

 

Nowy pomysł na budowę autostrady A1 Tuszyn - Pyrzowice

Na budowę autostrady A1 z Tuszyna pod Łodzią do Pyrzowic (woj. śląskie)kierowcy czekają już od kilku lat. Trasa ma powstać  w technologiibetonowej i mieć około 140 km długości. Część drogi przebiega śladem"starej gierkówki", która ma zostać wyremontowana.Prace najprawdopodobniej będą  prowadzone "pod ruchem" coutrudnia budowę i podnosi koszty realizacji. Budową trasy ma zająć się nieGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ale specspółka.

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Autostradą A4 do granicy

Jeszcze przed świętami pierwsi kierowcy mogli skorzystać z nowego, ponad21-kilometrowego odcinka A4 na Podkarpaciu. To kolejne kilometry na sieci nowychdróg szybkiego ruchu w południowo-wschodniej Polsce. Odcinek autostradyA4 od węzła Przemyśl do Korczowej (granica państwa) wybudowany został przezfirmę AVAX. Wartość kontraktu to 818 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ile km z do granicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017