Wyszukiwałeś:

km X

granicy X

. Znaleziono 257 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: ile, z, do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ile km z do granicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 257 wszystkich):

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

Droga do granicy

Mieszkańcy sześciu wsi w województwie podkarpackim doczekali się 14 kmodcinka drogi prowadzącej do granicy ze Słowacją i ułatwiającej dojazd dosiedziby gminy Krempna. Inwestycja wraz z budową nowego mostu wyniosła blisko2,5 mln Euro.

 

Przetarg na A-4 do granicy

Ogłoszony został przetarg na budowę odcinka autostrady A4 Zgorzelec -Krzyżowa. Przedsięwzięcie obejmuje budowę autostrady A-4 na odcinkuZgorzelec (granica polsko-niemiecka) - Krzyżowa (punkt połączenia zautostradą A-18) o długości 51,3 km - informuje GDDKiA.

 

1 marca nie ruszy budowa A4 do granicy

Budowa 51- kilometrowego odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy zNiemcami nie ruszy 1 marca jak zakładano. Wojewoda dolnośląski nie wydałbowiem pozwolenia na budowę i nakazał GDDKiA uzupełnić dokumentację. Kosztinwestycji to 245 mln euro, trasa ma powstać w ciągu 19 miesięcy odrozpoczęcia prac.

 

Polskie autostrady gotowe na „EURO 2012”?

„Wybór Polski na współorganizatora Mistrzostw zdeterminujeadministrację rządową i samorządową do przyspieszenia rozbudowy siecitransportowej kraju. Do 2010 roku zostanie zbudowana autostrada A1 od Gdańskado granicy z Czechami oraz autostrada A2 od granicy z Niemcami do Warszawy. Do2012 roku zostanie zbudowana autostrada A4 na całej długości od granicy zNiemcami do granicy z Ukrainą” – zapewnia minister transportu JerzyPolaczek.

 

Ruszy kolejny odcinek S69 do granicy

GDDKiA podpisała kontrakt na roboty budowlane w ramach budowy drogi ekspresowejS69 Bielsko-Biała – Żywiec-Zwardoń na odcinku Laliki II –Zwardoń. Prace na niespełna 2 km odcinku wyniosą 54,1 mln zł i potrwająpółtora roku.

 

Czekamy na wykonawcę A1 do granicy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad stoi przed wyboremwykonawcy w przetargu na budowę autostrady A-1 odcinek węzeł"Świerklany" (bez węzła) do granicy z Republiką Czeską wGorzyczkach.

 

A-4 – Droga przez mękę

Autostrada A-4 to docelowo jedna z dwóch polskich drógłączących wschód z zachodem, jednak na razie nie spełnia swojegozadania, ponieważ  istnieje tylko środkowy odcinek trasy. Autostrada A-4miała być gotowa do Euro 2012, jednak prawdopodobnie nie uda się wybudowaćodcinka do granicy z Ukrainą.

 

Coraz dłuższa bursztynowa trasa A1

Dwa dni temu podpisano umowę na kolejny odcinek autostrady A1 Piekary Śląskie– Pyrzowice. To ostatna umowa, wieńcząca budowę autostrady A1 wwojewództwie śląskim. W sumie prace budowlane przy  autostradzieA1 od lotniska w Pyrzowicach do granicy z Czechami wyniosą ponad 8 mld zł.Niestety przed EURO 2012 zabraknie na Śląsku ważnego odcinka A1 Częstochowa– Pyrzowice.

 

GDDKiA zbuduje brakujące 1,5 km A2 do granicy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych zbuduje do maja 2012 roku 1,5 kmautostrady A2 w bezpośrednim sąsiedztwie granicy z Niemcami. Inwestycja ta odpoczątku była planowana jako zadanie rządowe, a nie koncesyjne –informuje GDDKiA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ile km z do granicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017