Wyszukiwałeś:

km X

granicy X

. Znaleziono 634 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: ile, z, do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ile km z do granicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 634 wszystkich):

Wątek na forum: 12,5 zł za 90 km autostrady

ach te nasze autostrady... ciekawe ile osób będzie stać żeby pojechać sobie z nad morza w góry, czy od granicy z niemcami do granicy z białorusią, jak już w końcu doczekamy się tych autostrad... osobiście obstawiam, że krajowa 1 nadal będzie cieszyła się olbrzymią popularnością, podobnie jak drog...

 

Droga do granicy

Mieszkańcy sześciu wsi w województwie podkarpackim doczekali się 14 kmodcinka drogi prowadzącej do granicy ze Słowacją i ułatwiającej dojazd dosiedziby gminy Krempna. Inwestycja wraz z budową nowego mostu wyniosła blisko2,5 mln Euro.

 

Przetarg na A-4 do granicy

Ogłoszony został przetarg na budowę odcinka autostrady A4 Zgorzelec -Krzyżowa. Przedsięwzięcie obejmuje budowę autostrady A-4 na odcinkuZgorzelec (granica polsko-niemiecka) - Krzyżowa (punkt połączenia zautostradą A-18) o długości 51,3 km - informuje GDDKiA.

 

1 marca nie ruszy budowa A4 do granicy

Budowa 51- kilometrowego odcinka autostrady A4 prowadzącego do granicy zNiemcami nie ruszy 1 marca jak zakładano. Wojewoda dolnośląski nie wydałbowiem pozwolenia na budowę i nakazał GDDKiA uzupełnić dokumentację. Kosztinwestycji to 245 mln euro, trasa ma powstać w ciągu 19 miesięcy odrozpoczęcia prac.

 

Czekamy na wykonawcę A1 do granicy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad stoi przed wyboremwykonawcy w przetargu na budowę autostrady A-1 odcinek węzeł"Świerklany" (bez węzła) do granicy z Republiką Czeską wGorzyczkach.

 

GDDKiA zbuduje brakujące 1,5 km A2 do granicy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych zbuduje do maja 2012 roku 1,5 kmautostrady A2 w bezpośrednim sąsiedztwie granicy z Niemcami. Inwestycja ta odpoczątku była planowana jako zadanie rządowe, a nie koncesyjne –informuje GDDKiA.

 

Przetarg na ponad 20 km odcinek ekspresowej siódemki

Przetarg na budowę odcinka drogi ekspresowej S7 od Jędrzejowa do granicywojewództwa świętokrzyskiego z małopolskim ogłosił kielecki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Realizacja inwestycjizaplanowana jest na lata 2011-2012 i ma być współfinasowana przez UnięEuropejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Wątek na forum: Nowa jakość DK nr 10 od Szczecina do granicy

DK10 bardzo oczekiwana na Pomorzu Zachodnim.Ten odcinek robiony jak to u nas na podstawie lobbingu wielkich marketów które ulokowały sie na obrzezach miasta w dzielnicy Gumience.Droga ta przy umiarkowanym ruchu w kierunku granicy słuzy głownie niemieckim turystą którzy odwiedzaja wspomniane marke...

 

Autostradą A1 do granicy z Czechami

Otwarto odcinek A1 wraz z mostem w Mszaniew województwie śląskim.Dzięki niemu bez problemu możemy dojechac do południowej granicy i czeskiejautostrady D1.

 

Premier Ewa Kopacz obiecuje 3,9 tys. km autostrad i dróg ekspresowych

Podczas konferencji prasowej w Opolu premier Ewa Kopacz zapowiedziała, że wlatach 2014-2023 zostanie przeznaczonych 107 mld złotych na powstanie 3,9 tys.km. autostrad i dróg ekspresowych w naszym kraju. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ile km z do granicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018