Wyszukiwałeś:

import X

samochodow X

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: import samochodow

Spróbuj też wyszukać: dzt passagon dealler

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

Sprowadzamy mniej samochodów

Liczba sprowadzanych samochodów używanych z krajów Unii Europejskiej wpierwszych czterech miesiącach tego roku jest dużo mniejsza niż w rokuubiegłym. Spadek, który odnotowano wynosi ponad 80 tysięcy egzemplarzy.

 

TNS OBOP: Stare auta są szkodliwe

Zdaniem połowy Polaków, import starych samochodów (ponad 10-letnich) doPolski stanowi zagrożenie dla środowiska naturalnego - wynika z badaniaprzeprowadzonego przez TNS OBOP w czerwcu 2006 roku.

 

Australijska Skoda

Skoda dostarcza właśnie pierwsze egzemplarze samochodów do klientów wAustralii. Rozpoczyna działalność na piątym kontynencie z siecią czternastupunktów dealerskich. Firma właśnie zainaugurowała ekspansję rynkowąwyraźnym akordem podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Sydney.

 

Rekordu nie będzie

Choć czerwiec był rekordowym, jak do tej pory, miesiącem pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych, to jednak wporównaniu do wyników ubiegłorocznych sprowadzamy ichzdecydowanie mniej.

 

Rośnie sprzedaż nowych, spada import używanych

Wrzesień zaskoczył wszystkich niespodziewanym wzrostem sprzedaży, w stosunkudo poprzedniego miesiąca, samochodów nowych w Polsce donosi firmaanalityczna EurotaxGlass's. Bardzo wysoki wynik 24 991 sprzedanychpojazdów, okazał  się o około 8% wyższy niż przed rokiem.

 

Chiny chcą wstrzymać import Mercedesów

Chiny zastanawiają się nad wprowadzeniem zakazu importu Mercedesów nateren swojego kraju na czas określony. Chiński Związek DealerówSamochodów (CADA) zarzuca niemieckiej marce tworzenie niezależnej siecihandlowej.

 

Nawet używane za drogie dla Polaków

Zmniejszają się możliwości nabywcze naszego społeczeństwa – nawetsamochody używane z zagranicy stają się zbyt drogie na kieszeń przeciętnegoPolaka. W latach 2009 – 2011 w porównaniu z poprzednim okresemnastąpił drastyczny spadek importu używanych samochodów.

 

Wciąż importujemy coraz więcej używanych samochodów

Import używanych aut z zagranicy przewyższa sprzedaż nowych samochodóww salonach mniej więcej dwukrotnie. Maj był kolejnym miesiącem, wktórym ta tendencja się powiększała.

 

Import samochodów - nadal ściągamy stare auta

Nadal rośnie import używanych aut do Polski. Przez pierwsze dwa miesiące tegoroku zarejestrowano przeszło 135 tys. takich samochodów. Wporównaniu z ubiegłym rokiem jest to wzrost o ponad 20 procent.

 

Import aut ciągle rośnie

Kwiecień tego roku był jeszcze lepszy pod względem liczby sprowadzonych autniż poprzednie miesiące. Jak podaje instytut Samar, to już drugi najlepszy"kwiecień" w historii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "import samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017