Wyszukiwałeś:

innowacja

. Znaleziono 321 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: innowacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 321 wszystkich):

Innowacje Continental

Continental wprowadza kolejną innowację w ramach serwisu pomocy dlakierowców pojazdów ciężarowych. 'Zwrot pieniędzy dlaklientów' w przypadku, gdy serwis nie wykonana naprawy awarii opony wzaplanowanym czasie - nowa oferta ContiBreakdownService.

 

TwinDoor - Techniczną Innowacją Roku

TwinDoor, system zmiennego otwierania pokrywy bagażnika zastosowany w nowejgeneracji Skody Superb został uznany za Techniczną Innowację Roku.

 

Innowacje w Porsche Panamera

W przyszłym miesiącu na targach w Szanghaju zostanie zaprezentowane nowePorsche Panamera, a wraz z nim szereg innowacji, którymi firma zamierzawyprzedzić konkurentów ze swojego segmentu.

 

Michelin i Volvo rozszerzają współpracę

Michelin i Volvo podpisały kontrakt rozszerzający ich dotychczasową umowę.Inżynierowie Michelin i Volvo będą wspólnie pracować nad innowacjami,które znajdą zastosowanie w przyszłych energooszczędnych generacjachpojazdów Grupy Volvo.. Michelin jest głównym dostawcą opon dlaszwedzkiego producenta samochodów.

 

Nowe technologie szansą dla sektora motoryzacyjnego

Krajowy przemysł samochodowy powinien szukać odpowiedzi na stojące przed nimwyzwania, sięgając po innowacje. – Szansą dla rozwoju tego sektora sątakże nowe rozwiązania technologiczne, np. samochody o napędzie hybrydowym– powiedział wicepremier minister gospodarki Waldemar Pawlak podczaswykładu dla studentów Wydziału Samochodów i Maszyn RoboczychPolitechniki Warszawskiej.

 

e-HDI - jeszcze mniejsza emisja

Koncern PSA przedstawił technologię e-HDi. Ta innowacja pozwoli zmniejszyćaż o 15 % zużycie paliwa i emisję CO2 silników HDi.

 

140 lat firmy Continental

Firmy oponiarskie od dziesięcioleci są na trwałe związane z branżąmotoryzacyjną. Często przy okazji premiery nowego samochodu dużo mówisię o licznych innowacjach, które ułatwiają jazdę, poprawiająbezpieczeństwo czy zwiększają komfort podróżowania. Podobnie jest wbranży oponiarskiej. Projektowanie bezpiecznych i solidnych opon to niełatwezadanie, któremu zawsze towarzyszą liczne przełomowe innowacjetechnologiczne, przyczyniające się do postępu technicznego. Nie brakowałoich także w historii firmy Continental.

 

Sitech Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju 2011

Sitech został nagrodzony w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji iRozwoju”  Edycja Regionalna 2011 – WojewództwoDolnośląskie w kategoriach: Innowacyjna firma oraz Dynamicznie rozwijającasię firma. To już IV edycja tego konkursu, którego organizatorem od2008 roku jest Fundacja Innowacji i Rozwoju.

 

Elektryczny Solaris ? innowacją 2012

Czytelnicy niemieckiego magazynu branżowego "Busplaner" uznaliautobus elektryczny marki Solaris za "Innowację roku 2012",nagradzając go w kategorii "Transport Publiczny". Ten całkowiciebezemisyjny, wyposażony w najnowocześniejszy system napędowy pojazd możeprzejechać do 100 km bez konieczności dodatkowego ładowania. Dostawcąsystemu napędowego jest partner Solarisa - firma Vossloh Kiepe.

 

Audi TT stylistyczną innowacją roku

Na polski rynek wjedzie lada moment, ale już może się pochwalić pierwszyminagrodami. Nowa generacja Audi TT została właśnie okrzyknięta stylistycznąinnowacją roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017