Wyszukiwałeś:

instalacja X

klimatyzacji X

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: instalacja klimatyzacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Energooszczędna klimatyzacja Mitsubishi nagrodzona

Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska Naturalnego (EPA) przyznałaenergooszczędnemu systemowi klimatyzacji samochodowej Mitsubishi "Nagrodęw Dziedzinie Ochrony Klimatu za rok 2007".

 

Kłopoty Volvo z klimatyzacją

Volvo Auto Polska powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów omożliwej usterce układu klimatyzacji w modelach S80, XC70 oraz V70.

 

Powiew chłodu za dopłatą

Za oknami naszych stojących w korkach samochodów roztacza się corazcieplejsza aura. To ostatni moment dla tych, których cztery kółkanie zostały wyposażone w system klimatyzacji. Po pierwsze już za kilkatygodni upał w samochodzie będzie nie do wytrzymania, a na dodatek w sezoniezałożenie klimatyzacji jest o wiele droższe.

 

Nie potrafimy używać klimatyzacji

Latem, szczególnie podczas dłuższych podróży, odpowiedniatemperatura w samochodzie istotnie wpływa na komfort jazdy i sprawnośćmotoryczną kierowcy. Jak się jednak okazuje, niewielu z nas potrafi korzystaćz klimatyzacji w sposób efektywny i ekonomiczny.

 

Jak oszczędzać na klimatyzacji?

Co jest bardziej korzystne z punktu widzenia zużycia paliwa – jazda zopuszczonymi szybami, czy stosowanie klimatyzacji samochodowej? Odpowiedź możewielu zaskoczyć.

 

Wyższe stawki za naprawę klimatyzacji?

Polska Izba Motoryzacji po rozpatrzeniu wielu sytuacji spornych oraz po analiziesamego procesu napraw powypadkowych układu klimatyzacji w samochodach postulujepodniesienie stawek za obsługę klimatyzacji w okresie letnim.

 

Klimatyzacyjny problem

Według przepisów Unii Europejskiej już od przyszłego roku nie będziemożna stosować znanego, bezpiecznego i tańszego czynnika chłodzącego R134aw urządzeniach klimatyzacyjnych. Jest już kreowany jego następca,który niekoniecznie będzie lepszy.

 

Przegląd klimatyzacji niezbędny

Jeszcze jakiś czas temu była jednym z elementów wyposażenia przedewszystkim samochodów z wyższej półki cenowej. Dziś posiadaczenawet najtańszych aut mogą cieszyć się z jej zalet w upalne, letnie dni. Abyjednak klimatyzacja skutecznie dozowała nam chłodne powietrzne, niezbędnejest jej odpowiednie serwisowanie.

 

Światowe nowości z zakładu Delphi w Ostrowie Wlkp.

Nowy, przyjazny dla środowiska naturalnego układ klimatyzacji wyprodukowanyprzez Delphi Automotive zadebiutuje tej jesieni. Jest jednym z pierwszych, wktórym wykorzystywany będzie nowy czynnik chłodzący – R-1234yf.Delphi będzie dostarczać kompresor i skraplacz dla samochodu produkcjieuropejskiej, jednego z pierwszych, w których zastosowany będzie nowyczynnik chłodzący R-1234yf. Co ciekawe skraplacz został zaprojektowany i jestwytwarzany w polskiej fabryce wymiennikow ciepla w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Przyjemny chłodek czy ciepły smrodek?

Lato w pełni, choć w kalendarzu jeszcze wiosna. Za oknami naszego samochodutemperatura powietrza coraz częściej przekracza 30 stopni, a naszsamochód pozostawiony na chwilę na słońcu zamienia się w mobilnąsaunę. Sprawdzamy jak zadbać o klimatyzację by bardziej pomagała niższkodziła.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "instalacja klimatyzacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017