Wyszukiwałeś:

inteligentny X

kluczyk X

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inteligentny kluczyk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Nissan Micra: Mały diabeł

Duża masa dostępnych na naszym rynku samochodów jest wykonana w styluunisex i równie dobrze za ich kierownicą wygląda kobieta jak imężczyzna. Jest jednak pewna grupa modeli, w których przedstawicielpłci brzydkiej może wyglądać, delikatnie mówiąc, niezbytreprezentacyjnie. Właśnie takie zdanie miałem o Nissanie Micra. Zmieniłem jepo tym jak do redakcyjnych testów trafiła wersja 160SR.

 

Infiniti w Polsce - znane ceny i specyfikacja

Znane są już ceny wraz z wyposażeniem wszystkich modeli marki Infiniti,która w październiku oficjalnie zadebiutuje na naszym rynku. Cenyzaczynać się będą od 160.900 zł za G37 Sedan.

 

Wielofunkcyjny kluczyk BMW

BMW stara się być technologicznym innowatorem na rynku motoryzacyjnym. Co ruszwprowadza różne rozwiązania, czasem bardziej przydatne, a czasamitrochę mniej. Kolejna nowość od producenta z Bawarii to multifunkcjonalnykluczyk, który zastąpi nam nawet portfel.

 

Kluczyk, który potrafi dużo

Kluczyk samochodowy to już nie tylko kawałek metalowego wkładu zatopiony wplastikowej obudowie. Nowoczesne kluczyki to bardzo zaawansowane nadajniki,które przechowują w sobie wiele bardzo ważnych informacji, a takżeumożliwiają wiele zaawansowanych funkcji.

 

Toyota Prius: Lekcja elektryki

Pierwsza generacja nie podbiła jeszcze serc kierowców, ale pokazałapotencjał drzemiący w napędzie hybrydowym. Druga była już dopracowana podwieloma względami i zapewniła pozycję lidera wśród ekologicznychmodeli. Trzecia odsłona modelu ma pokazać wszystkim, którzy corazodważniej wchodzą w segment aut hybrydowych, że to jednak Toyota Prius jestwciąż bezkonkurencyjna w tym obszarze rynku.

 

Kopnij, a się otworzy

C-Magic to nowy sposób Forda na otwieranie klapy bagażnika w styluhands-free.

 

Ford dla rodziców

Fordowska technologia MyKey pozwala rodzicom zablokować w ich samochodachdostęp do satelitarnych kanałów radiowych dla dorosłych. Takierozwiązanie przyda się, gdy dorośli dzielą samochody z ich dziećmi -młodymi kierowcami.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inteligentny kluczyk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017