Wyszukiwałeś:

internet X

samochodzie X

. Znaleziono 10 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: internet w samochodzie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Motoryzacyjne plany internautów

Co trzecia osoba 'surfująca' w Internecie planuje w ciągu najbliższego rokuzakupić samochód - wynika z raportu 'Plany internautów, a rynek samochodównowych i używanych' przygotowanego przez firmę Gemius.

 

Nowa wideonawigacja Blaupunkt: TravelPilot 700

Blaupunkt wprowadza na rynek kolejny zaawansowany technologicznie system PND.TravelPilot 700 to uniwersalne urządzenie nawigacyjne, komunikacyjne imultimedialne. TravelPilot 700 – jako pierwsze urządzenie na świecie -przekazuje na kolorowym wyświetlaczu realny obraz drogi. Zintegrowana kamerarozpoznaje także znaki drogowe z ograniczeniami prędkości.

 

Mobilny internet w Tiguanie

Na Międzynarodowych Targach Dostawców (IZB) w Allerpark w WolfsburguVolkswagen zaprezentował wizję samochodu przyszłości z dostępem dointernetu.

 

Nowe Renault Clio w maju + [VIDEO]

Renault zaprezentowało pierwsze oficjalne zdjęcia nowego Clio. Auto dostępnebędzie także w sportowej odmianie GT.

 

WiFi w Cadillacu

Cadillac dokłada swoje pięć groszy do kwestii mobilnego internetu wsamochodach. W nowym CTSie zaprojektowano nowy system multimedialny,który przy okazji będzie działał jak hot-spot, udostępniającinternet.

 

Internet w samochodzie

Już niebawem kierowcy i pasażerowie będą mogli podczas jazdy, w dowolnymmiejscu połączyć się z ważnymi dla siebie mediami. System AutoLinQumożliwi poza tym monitorowanie i sterowanie funkcjami auta za pomocą telefonukomórkowego, laptopa lub komputera PC.

 

Nadchodzi nowa "trójka"

Po pojawieniu się najnowszej generacji Mercedesa Klasy C notowania jegobawarskiego konkurenta nieco spadły. W przyciągnięciu klientów niepomógł też zbytnio face-lifting. Dlatego BMW przygotowuje się dowprowadzenia nowej generacji modelu Serii 3, która ma być małąrewolucją.

 

Droga przyszłości

Amerykanie zaprezentowali niedawno, jakimi drogami będziemy jeździć wprzyszłości. Asfalt zostanie zastąpiony panelami słonecznymi zwyświetlaczami, które będą kierować ruchem i ostrzegać oniebezpieczeństwach.

 

Szerokopasmowy internet w Mercedesie

Oparty na Internecie system przepływu informacji myCOMAND marki Mercedes-Benzpomyślnie przeszedł pierwszy test praktyczny na drodze.

 

Internet za kierownicą

Globalna sieć już na dobre wdarła się pod strzechy. Teraz nadeszła poramobilnego internetu, który jest dostępny gdziekolwiek chcemy. Jużniebawem do normalności przejdzie sytuacja, że stojąc w korku zrobimy zakupy,zobaczymy co się dzieje w świecie i odpiszemy na nie cierpiącego zwłokiemaila.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "internet w samochodzie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017