Wyszukiwałeś:

internet

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: internet

Spróbuj też wyszukać: sprzedaż przez internet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Przewodnik po polskiej motoryzacji

Nowy newsletter Mapa Polskiej Motoryzacji dostępny na platformie internetowejmojeauto.pl to "przyjemny obowiązek" dla każdego kto identyfikujesię z branżą motoryzacyjną.

 

Motoryzacyjne plany internautów

Co trzecia osoba 'surfująca' w Internecie planuje w ciągu najbliższego rokuzakupić samochód - wynika z raportu 'Plany internautów, a rynek samochodównowych i używanych' przygotowanego przez firmę Gemius.

 

Wielton sprzedaje przez Internet

Od 4 czerwca 2008r. uruchomiony został sklep internetowy na www.wielton.com.pl,w którym oferowane są produkty firmy takie jak: naczepy, wywrotkistalowe i aluminiowe. Sposób dystrybucji przez Internet ma na celuumożliwienie zakupu produktu znacznie szybciej, niż do tej pory miało tomiejsce.

 

WiFi w Cadillacu

Cadillac dokłada swoje pięć groszy do kwestii mobilnego internetu wsamochodach. W nowym CTSie zaprojektowano nowy system multimedialny,który przy okazji będzie działał jak hot-spot, udostępniającinternet.

 

Internet w samochodzie

Już niebawem kierowcy i pasażerowie będą mogli podczas jazdy, w dowolnymmiejscu połączyć się z ważnymi dla siebie mediami. System AutoLinQumożliwi poza tym monitorowanie i sterowanie funkcjami auta za pomocą telefonukomórkowego, laptopa lub komputera PC.

 

Światowy kryzys, a wybór auta…

Co czwarty badany planuje kupić samochód osobowy w ciągu najbliższegoroku, wynika z cyklicznego raportu sporządzonego przez firmę badawczą Gemius„Internauci a rynek samochodów nowych i używanych”.

 

Droga przyszłości

Amerykanie zaprezentowali niedawno, jakimi drogami będziemy jeździć wprzyszłości. Asfalt zostanie zastąpiony panelami słonecznymi zwyświetlaczami, które będą kierować ruchem i ostrzegać oniebezpieczeństwach.

 

Floty samochodowe stawiają na internet

Jak wynika z ankiet przeprowadzanych w 2009 r. przez DKV Euro Service, internetjest najlepszą metodą kontaktu z firmami branży transportowej. Ponad połowanowych użytkowników kart paliwowych dowiedziała się o ich istnieniuwłaśnie przez strony www.

 

Szerokopasmowy internet w Mercedesie

Oparty na Internecie system przepływu informacji myCOMAND marki Mercedes-Benzpomyślnie przeszedł pierwszy test praktyczny na drodze.

 

Internet za kierownicą

Globalna sieć już na dobre wdarła się pod strzechy. Teraz nadeszła poramobilnego internetu, który jest dostępny gdziekolwiek chcemy. Jużniebawem do normalności przejdzie sytuacja, że stojąc w korku zrobimy zakupy,zobaczymy co się dzieje w świecie i odpiszemy na nie cierpiącego zwłokiemaila.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017