Wyszukiwałeś:

internet

. Znaleziono 613 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: internet

Spróbuj też wyszukać: sprzedaż przez internet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 613 wszystkich):

Floty samochodowe stawiają na internet

Jak wynika z ankiet przeprowadzanych w 2009 r. przez DKV Euro Service, internetjest najlepszą metodą kontaktu z firmami branży transportowej. Ponad połowanowych użytkowników kart paliwowych dowiedziała się o ich istnieniuwłaśnie przez strony www.

 

Szerokopasmowy internet w Mercedesie

Oparty na Internecie system przepływu informacji myCOMAND marki Mercedes-Benzpomyślnie przeszedł pierwszy test praktyczny na drodze.

 

Internet za kierownicą

Globalna sieć już na dobre wdarła się pod strzechy. Teraz nadeszła poramobilnego internetu, który jest dostępny gdziekolwiek chcemy. Jużniebawem do normalności przejdzie sytuacja, że stojąc w korku zrobimy zakupy,zobaczymy co się dzieje w świecie i odpiszemy na nie cierpiącego zwłokiemaila.

 

WLAN w Audi A8

Audi A8 jest pierwszym samochodem na świecie, który na życzenie już wfabryce może zostać wyposażony w hotspot WLAN – bezprzewodowy dostępdo internetu. Pasażerowie mogą równocześnie korzystać aż z ośmiuurządzeń wykorzystujących technologię WI-FI.

 

WiFi na pokładzie Citroena

Jeszcze trochę i internet w samochodzie będzie na wyposażeniu standardowymwielu marek. Dotychczas element ten był oferowany tylko w luksusowychsamochodach z segmentu premium, już niebawem trafi pod dach modeli Citroena.

 

Subaru z WiFi

Subaru dołącza do grona producentów samochodów, którzyoferują na pokładzie swoich maszyn bezprzewodowy dostęp do internetu. NoweSubaru Outback przeznaczone na rynek amerykański będzie oferować takąfunkcję.

 

Dostęp do Internetu w każdym samochodzie

Eksperci twierdzą, że dostęp do Internetu z poziomu systemu multimedialnegosamochodu za niedługo stanie się stałą opcją wyposażenia w wielu autach.

 

Wątek na forum: Dostęp do Internetu w każdym samochodzie

internet w samochodzie to piękna rzecz. ale słyszałem że w Polsce nasza władza chce cenzurować internet tak jak w Chinach (chodzi o pozbycie się opozycji - tak jak w Chinach) ~rolek

 

Szerokopasmowy internet w Audi A8

Audi stworzyło w pełni funkcjonalny prototyp modelu A8, który zostałwyposażony w bezprzewodowy dostęp do internetu w technologii szerokopasmowej.

 

Wątek na forum: Zakup opon przez internet - dobry pomysł?

trzeba być łosiem lub bogaczem, aby nie kupować przez internet!ngdy kupowałem 4 opony 205/55/16 do mojego C-Maxa to w sklepie Quick Service kosztowały 2400 ale w internecie kupiłem za 1400, więc 1000 to extra prowizja i wyrzucenie kasy! no i pamiętaj, aby nie upierwać sie przy allegro, bo w konkr...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017