Wyszukiwałeś:

inwestycja

. Znaleziono 1097 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycja

Spróbuj też wyszukać: FTP MNG COM TR AUTOSTRADY a4 brzesko wierzchosławice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1097 wszystkich):

Most Milenijny

Zbudowany przez Skanska Most Milenijny to największa inwestycja mostowa weWrocławiu w ciągu ostatnich 50 lat i najdłuższa przeprawa przez najszerszekoryto Odry w mieście. Wrocławski most okazał się najlepszym obiekteminżynieryjnym w konkursach "Budowa Roku 2004" oraz "SkanskaProject of the Year 2004".

 

Polska centrum globalnej strategii wytwórczej GKN

"Nasza nowa inwestycja to nie tylko tworzenie nowych miejsc pracy, alerównież najnowsza technologia formowania precyzyjnego w Europie. Tętechnologię zamierzamy wykorzystać do dalszego rozwoju zakładów w Oleśnicy,które stają się jednym z najważniejszych zakładów jakie mamy wEuropie" - Kevin Smith, Prezes Zarządu GKN.

 

Włoski biznes na Śląsku

Województwo Śląskie obok Dolnośląskiego i Wielkopolskiego stanowi centrumdostawców dla przemysłu motoryzacyjnego. W efekcie "kuli śnieżnej"każda kolejna inwestycja motoryzacyjna (lub reinwestycja firm, które już sąw Polsce obecne) pobudza rozwój kolejnych firm oraz powstawanie nowych miejscpracy.

 

Epokowa inwestycja w Koninie

Nareszcie, po kilkuletnich staraniach w Koninie rozpocznie się budowa nowejprzeprawy mostowej przez Wartę. Budowa drugiego mostu będzie największąinwestycją w mieście zrealizowaną po drugiej wojnie światowej.

 

Lęborska inwestycja

Budowa dwupoziomowego skrzyżowania drogi 214 z linią kolejową wraz zmodernizacją ul. Zwycięstwa i rondem w Lęborku to inwestycja zakładającapoprawę atrakcyjności inwestycyjnej poprzez odblokowanie głównego szlakukomunikacyjnego w mieście.

 

Największa inwestycja w gminie

Z początkiem października oficjalnie została oddana nowa droga łączącaSiedlemin z Potarzycą. Była to największa inwestycja drogowa gminy Jarocin zudziałem środków unijnych.

 

Oddano do użytku obwodnicę Starego Sącza

Zakończyła się rozpoczęta w październiku 2006 roku inwestycja związana zbudową obwodnicy Starego Sącza i nowego mostu nad Dunajcem. Była tonajwiększa w Małopolsce inwestycja realizowana w ramach ZPORR i kosztowała 57mln zł.

 

Sandomierz: Rusza projektowanie mostu

Rozpoczęły się prace związane z projektowaniem nowego mostu w Sandomierzu wciągu drogi krajowej nr 77. W siedzibie kieleckiego oddziału GeneralnejDyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad miała miejsce pierwsza radaprojektu. Inwestycja będzie kosztować ponad 80 mln zł.

 

Ponad miliard na S-7 z obwodnicą Olsztynka

Jest szansa, że jeszcze w tym roku rozpocznie się ponad miliardowa inwestycjana drogach Warmii i Mazur – budowa ekspresowej S-7 na odcinkuOlsztynek-Nidzica wraz z budową obwodnicy Olsztynka w ciągu drogi ekspresowejS-51.

 

Inwestycje zagraniczne w 2009 roku

W 2009 r. Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych zakończyłapozytywną decyzją 29 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości767,9 mln Euro. Dzięki inwestycjom powstanie 8 152 nowych miejsc pracy. PAIiIZuhonorował trzech największych zagranicznych inwestorów mijającegoroku w kategoriach: największa inwestycja, inwestycja, która utworzyłanajwięcej miejsc pracy oraz najważniejsza inwestycja w sektorze nowoczesnychtechnologii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017