Wyszukiwałeś:

inwestycja

. Znaleziono 7589 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycja

Spróbuj też wyszukać: FTP MNG COM TR AUTOSTRADY a4 brzesko wierzchosławice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7589 wszystkich):

Inwestycje w motoryzacji

Przybywa nowych inwestycji zagranicznych w sektorze motoryzacyjnym w Polsce. Towłaśnie do branży motoryzacyjnej w 2004 r. napłynęło najwięcej kapitału(9% kapitału zainwestowanego ogółem) powodując, że cała branża stałasię liderem sektora produkcyjnego w Polsce.

 

Inwestycje japońskie w Polsce

Znaczenie inwestycji japońskich dla wzrostu konkurencyjności polskiejgospodarki oraz zwiększenie zainteresowania inwestorów japońskich polskąofertą inwestycyjną zostały zaprezentowane podczas konferencji zorganizowanejprzez PAIiIZ - "Inwestycje japońskie - szanse, sukcesy i wyzwania".

 

Bedą nowe inwestycje w motoryzacji

„W ostatnich miesiącach obserwujemy w Polsce bardzo duży wzrost dynamikiinwestycji zagranicznych. Obecnie prowadzimy rozmowy z trzydziestoma kolejnymiinwestorami” – powiedział wiceminister gospodarki AndrzejKaczmarek.

 

Nowe prawo dotyczące inwestycji drogowych

Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy dotyczącej zasadprzygotowania i realizacji inwestycji drogowych. Tym samym rząd chceprzyspieszyć i usprawnić proces budowy dróg. Czy te zmiany pomogąjednak zrealizować zaplanowane przed Euro 2012 inwestycje?

 

Odczujemy wzrost ilości inwestycji?

Według wiedeńskiego Instytutu Międzynarodowych StosunkówGospodarczych, Polska i Rumunia odnotują w tym roku wzrost ilościbezpośrednich inwestycji zagranicznych. Potwierdzają to stosunkowo liczneinwestycje w branży motoryzacyjnej.

 

Inwestycje w infrastrukturę złagodzą kryzys

10 marca bieżącego roku w Warszawie odbyła się debata, która miałapomóc w szukaniu odpowiedzi na pytanie, czy inwestycje w infrastrukturętransportową mogą złagodzić skutki kryzysu. Aby było to możliwe, trzebazmobilizować do działania zarówno administrację publiczną, jak ipotencjalnych wykonawców.

 

Inwestycje zagraniczne w 2009 roku

W 2009 r. Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych zakończyłapozytywną decyzją 29 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości767,9 mln Euro. Dzięki inwestycjom powstanie 8 152 nowych miejsc pracy. PAIiIZuhonorował trzech największych zagranicznych inwestorów mijającegoroku w kategoriach: największa inwestycja, inwestycja, która utworzyłanajwięcej miejsc pracy oraz najważniejsza inwestycja w sektorze nowoczesnychtechnologii.

 

Rusza program wspierania inwestycji

Program wspierania inwestycji o istotnym znaczeniu dla gospodarki polskiej nalata 2011-2020, przyjęty został przez Radę Ministrów w dniu 5 lipca2011. Jego celem jest wzrost innowacyjności oraz konkurencyjności polskiejgospodarki poprzez wspieranie nowych inwestycji realizowanych przez polskie izagraniczne firmy. W ramach programu około 727 mln zł zostanie przeznaczonychna wsparcie tworzenia nowych miejsc pracy i realizację nowych inwestycji.

 

Jakie będą inwestycje w 2012?

Będzie trudniej, ale nie będzie gorzej - tak Prezes PAIiIZ Sławomir Majmanpodsumował dyskusję ekspertów nt. prognoz napływu bezpośrednichinwestycji zagranicznych w 2012 r.

 

Coraz dłuższa lista priorytetowych inwestycji drogowych

W najbliższym czasie zostaną ogłoszone przetargi na budowę kolejnychkilometrów autostrad i dróg ekspresowych. Rząd zaakceptowałbowiem zmiany w załączniku nr 5 do programu budowy dróg krajowych nalata 2011-2015 i poszerzył listę priorytetowych inwestycji. Dało to zieloneświatło dla budowy około 575 km nowych dróg w tym odcinka autostradyA1 na Śląsku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017