Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

autostrady X

autostrada X

a4 X

budowa X

drogi X

autostrada X

a4 X

tarnow X

- debica X

. Znaleziono 9 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe autostrady autostrada a4 budowa drogi autostrada a4 tarnow -debica

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Powstaje łącznica Wieliczka – Tarnów

W najbliższych miesiącach autostradowy węzeł Wieliczka na obwodnicy Krakowawzbogaci się o łącznicę relacji Wieliczka - Tarnów - właśnierozpoczęła się jej budowa. Nowa droga o długości ponad półkilometra będzie gotowa w połowie września br. Będzie dziewiątąłącznicą na węźle.

 

Spór o A4 rozstrzygnięty

Wkrótce ruszy budowa jednego z odcinków A4 w kierunku Tarnowa.Krajowa Izba Odwoławcza (KIO) przy Prezesie Urzędu ZamówieńPublicznych wydała orzeczenie w sprawie sporu firmy Dragados z GDDKiA.Przedmiotem sporu było rozstrzygnięcie przetargu na budowę autostrady A4pomiędzy Brzeskiem a Wierzchosławicami. KIO przyznała rację GDDKiAoceniając, że komisja przetargowa słusznie wskazała jako zwycięzcówprzetargu konsorcjum firm NDI SA z Warszawy oraz SB Granit SA ze Skopje.Wykonawca będzie miał dwa lata na realizację inwestycji.

 

Plac budowy A4 w rekach wykonawców

20 i 21 stycznia 2010 roku odbyło się przekazanie placu budowy wykonawcomautostrady A4. Prace ruszą gdy tylko pozwoli pogoda. Po zakończeniu budowyoraz po dokonaniu niezbędnych odbiorów technicznych, wiosną 2012 rokukierowcy będą mogli dojechać autostradą z Krakowa do Tarnowa.

 

Umowa na kolejny odcinek autostrady A4 do Tarnowa

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunku wschodnim.Wykonawcą ponad 20-kilometrowej autostrady A4 od węzła Brzesko do węzłaWierzchosławice będzie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI SA z Sopotuoraz SB Granit SA ze Skopje. Wartość kontraktu to ponad 622,5 mln zł. Budowabędzie trwała 2 lata.

 

W Brzesku powstanie zjazd z autostrady A-4 Kraków - Tarnów

Powstanie nowe połączenie autostrady A-4 Kraków-Tarnów z drogąwojewódzką nr 768 Korzyce – Brzesko w węźle Brzesko. Inwestycja realizowana będzie przez  województwo małopolskiewspólnie z powiatem brzeskim oraz gminami: Szczurowa, Brzesko orazBorzęcin.

 

Zabraknie 21 kilometrów autostrady A4?

Pod znakiem zapytania stoi kolejna autostradowa inwestycja. Tym razem sprawadotyczy jednego z trzech odcinków autostrady A4 w Małopolsce. Wykonawcaodcinka A4 Brzesko-Wierzchosławice przesłał do krakowskiego oddziału GDDKiApismo, w którym poinformował o zamiarze zaprzestania budowy.Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok. Jeżeli przez najbliższe dnistrony nie dojdą do porozumienia kierowcy nie skorzystają z autostrady A4Kraków-Tarnów przed Euro 2012.

 
 

Powstanie nowe rondo w Tarnowie

6 mln zł wyniesie budowa ronda w ciągu drogi krajowej nr 73 w Tarnowie.Inwestycja zakończy się 31 lipca 2012 roku. W związku z budową rondakierowców w Tarnowie czekają utrudnienia w okolicy skrzyżowania al.Jana Pawła II i ul. Błonie. Na czas realizacji ronda zostaną wytyczoneobjazdy. Wykonawcą prac jest Skanska.

 

Wkrótce pojedziemy A4 z Szarowa do Tarnowa

Są duże szanse, że w grudniu tego roku cały 57 kilometrowy odcinek A4Szarów – Tarnów  zostanie dopuszczony do ruchu. Jegobudowa obfitowała w pechowe wydarzenia i pochłonęła blisko 2 mld zł.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018