Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

autostrady X

autostrada X

a4 X

budowa X

drogi X

autostrada X

a4 X

tarnow X

- debica X

. Znaleziono 12 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe autostrady autostrada a4 budowa drogi autostrada a4 tarnow -debica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Więcej i szybciej - rządowe propozycje drogowe

"Do końca 2013 roku na budowę dróg i autostrad wydamy ponad 100 mld zł,a z przyznanych Polsce 91 mld euro z budżetu Unii Europejskiej na lata2007-2013 na inwestycje drogowe przeznaczonych zostanie 20 mld euro" -poinformował premier Kazimierz Marcinkiewicz podczas konferencji prasowej 19stycznia br. w Strykowie.

 

Transportowe priorytety 2007-2013

Budowa 500 km autostrad, 1650 km dróg ekspresowych, modernizacja blisko 1000 kmlinii kolejowych oraz poprawa stanu pasażerskiego taboru kolejowego - topriorytety transportowe państwa na lata 2007-2013.

 

Obietnice Polaczka na Podkarpaciu

Podczas wizyty w woj. podkarpackim minister transportu Jerzy Polaczekprzedstawił plany inwestycji drogowych na Podkarpaciu m.in. rozwiązaniakomunikacyjne dla regionu Jasło - Krosno - Gorlice. Jako priorytetoweokreślił budowę obwodnicy Jarosławia i doprowadzenie autostrady A-4 dopolsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Korczowej.

 

Powstaje łącznica Wieliczka – Tarnów

W najbliższych miesiącach autostradowy węzeł Wieliczka na obwodnicy Krakowawzbogaci się o łącznicę relacji Wieliczka - Tarnów - właśnierozpoczęła się jej budowa. Nowa droga o długości ponad półkilometra będzie gotowa w połowie września br. Będzie dziewiątąłącznicą na węźle.

 

Spór o A4 rozstrzygnięty

Wkrótce ruszy budowa jednego z odcinków A4 w kierunku Tarnowa.Krajowa Izba Odwoławcza (KIO) przy Prezesie Urzędu ZamówieńPublicznych wydała orzeczenie w sprawie sporu firmy Dragados z GDDKiA.Przedmiotem sporu było rozstrzygnięcie przetargu na budowę autostrady A4pomiędzy Brzeskiem a Wierzchosławicami. KIO przyznała rację GDDKiAoceniając, że komisja przetargowa słusznie wskazała jako zwycięzcówprzetargu konsorcjum firm NDI SA z Warszawy oraz SB Granit SA ze Skopje.Wykonawca będzie miał dwa lata na realizację inwestycji.

 

Umowa na kolejny odcinek autostrady A4 do Tarnowa

Jest umowa na budowę kolejnego odcinka autostrady A4 w kierunku wschodnim.Wykonawcą ponad 20-kilometrowej autostrady A4 od węzła Brzesko do węzłaWierzchosławice będzie polsko-macedońskie konsorcjum firm NDI SA z Sopotuoraz SB Granit SA ze Skopje. Wartość kontraktu to ponad 622,5 mln zł. Budowabędzie trwała 2 lata.

 

W Brzesku powstanie zjazd z autostrady A-4 Kraków - Tarnów

Powstanie nowe połączenie autostrady A-4 Kraków-Tarnów z drogąwojewódzką nr 768 Korzyce – Brzesko w węźle Brzesko. Inwestycja realizowana będzie przez  województwo małopolskiewspólnie z powiatem brzeskim oraz gminami: Szczurowa, Brzesko orazBorzęcin.

 

Zabraknie 21 kilometrów autostrady A4?

Pod znakiem zapytania stoi kolejna autostradowa inwestycja. Tym razem sprawadotyczy jednego z trzech odcinków autostrady A4 w Małopolsce. Wykonawcaodcinka A4 Brzesko-Wierzchosławice przesłał do krakowskiego oddziału GDDKiApismo, w którym poinformował o zamiarze zaprzestania budowy.Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok. Jeżeli przez najbliższe dnistrony nie dojdą do porozumienia kierowcy nie skorzystają z autostrady A4Kraków-Tarnów przed Euro 2012.

 

Powstanie nowe rondo w Tarnowie

6 mln zł wyniesie budowa ronda w ciągu drogi krajowej nr 73 w Tarnowie.Inwestycja zakończy się 31 lipca 2012 roku. W związku z budową rondakierowców w Tarnowie czekają utrudnienia w okolicy skrzyżowania al.Jana Pawła II i ul. Błonie. Na czas realizacji ronda zostaną wytyczoneobjazdy. Wykonawcą prac jest Skanska.

 

Wkrótce pojedziemy A4 z Szarowa do Tarnowa

Są duże szanse, że w grudniu tego roku cały 57 kilometrowy odcinek A4Szarów – Tarnów  zostanie dopuszczony do ruchu. Jegobudowa obfitowała w pechowe wydarzenia i pochłonęła blisko 2 mld zł.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017