Wyszukiwałeś:

inwestycje X

drogowe X

wielkopolskie X

poznań X

autostrada X

a2 X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje drogowe wielkopolskie poznań autostrada a2

Spróbuj też wyszukać: poznań autostrada a poznań autostrada a8

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Nowa ul. Głogowska połączy Poznań z autostradą

Przebudowa ulicy Głogowskiej w Poznaniu to strategiczna inwestycja, bowiem jestto trasa która połączy miasto z autostradą, a w przyszłości poprzeztrzecią ramę komunikacyjną, autostradę z portem lotniczym i stadionem,areną piłkarskich Mistrzostw Europy 2012. Zakończenie modernizacji ulicyGłogowskiej planowane w 2008 roku.

 

Poznań: przetarg na kolejny odcinek Głogowskiej

Trwa modernizacja ulicy Głogowskiej w Poznaniu. W 2006 roku zakończonezostały prace na odcinku od Wiaduktu Górczyńskiego do ulicy Rawickiej,a obecnie trwają prace na najdłuższym odcinku, tj. od Autostrady A2 doStrumienia Junikowskiego. W tym tygodniu Zarząd Dróg Miejskich wPoznaniu ogłosił przetarg na przebudowę dalszej części ulicy Głogowskiej.

 

Poznań: Trwają prace na Głogowskiej

Drogowcy prowadzą prace związane z modernizacją ulicy Głogowskiej wPoznaniu. Jest to strategiczna inwestycja, szczególnie w perspektywieEuro 2012, gdyż w przyszłości połączy ona autostradę A-2 z portemlotniczym na Ławicy i stadionem przy ulicy Bułgarskiej.

 

Poznań: Gotowy odcinek Głogowskiej

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu planuje jeszcze w tym tygodniuotworzyć dla kierowców zmodernizowany odcinek ulicy Głogowskiej.Użytkownicy będą mieli do dyspozycji dwie jezdnie od autostrady A-2 doStrumienia Junikowskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje drogowe wielkopolskie poznań autostrada a2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018