Wyszukiwałeś:

inwestycje X

zagraniczne X

przemysl X

motoryzacyjny X

dolnoslaskie X

produkcja X

czesci X

motoryzacyjnych X

praca X

motoryzacji X

. Znaleziono 47 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inwestycje zagraniczne przemysl motoryzacyjny dolnoslaskie produkcja czesci motoryzacyjnych praca w motoryzacji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Autoliv zainwestuje w Jelczu?

Nawet 800 osób może zatrudnić w Jelczu-Laskowicach szwedzki koncernmotoryzacyjny Autoliv w nowej fabryce pasów bezpieczeństwa. Negocjacje zfirmą trwają. Byłaby to największa od kilkunastu miesięcy inwestycjazagraniczna nie tylko w Polsce, lecz także w naszej części Europy.

 

Sitech rozpoczyna kooperację z Fisher Dynamics

Na terenie zakładu Sitech w Polkowicach wystartowała wspólna produkcjaz Fisher Dynamics. Amerykański specjalista ds. produkcji komponentów dosiedzeń samochodowych będzie produkował zamek do tylnego oparcia dlaVolkswagena Polo. Poprzez to po raz pierwszy partner kooperacyjny tworzy własnyobszar produkcyjny wewnątrz fabryki Sitech. Dla Fisher Dynamics jest topierwsze miejsce produkcyjne w Europie.

 

3M inwestuje we Wrocławiu

Amerykański koncern 3M zainwestuje ponad 60 mln zł w budowę nowego zakładuprodukcji katalizatorów filtrów samochodowych. Inwestycjarealizowana jest we Wrocławiu, a prace budowlane potrwają do czerwca 2011roku.

 

SKC i Marcegaglia na potrzeby motoryzacji z WSSE

Z końcem ubiegłego roku oficjalnie otwarto nowe zakłady produkujące napotrzeby motoryzacji. SKC europe pu w Dzierżoniowie oraz Marcegaglia Poland wKluczborku od kilku miesięcy oficjalnie działają na terenie WałbrzyskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Inwestycja Pittsburgh Glass Works otrzyma dofinansowanie

Firma Pittsburgh Glass Works podpisała umowę o dofinansowanie z Funduszy UEprojektu budowy innowacyjnego zakładu produkcji szyb samochodowych w Polsce.Amerykańska firma zainwestuje 244 mln zł w budowę fabryki w ŚrodzieŚląskiej. W zakładzie powstanie 160 miejsc pracy.

 

Koreański Mando wchodzi do Polski

Pierwsza w Polsce filia koreańskiej firmy Mando Corporation Poland Sp. z o.o.powstanie na terenie podstefy Wałbrzych Specjalnej Strefy Ekonomicznej. MandoCorporation to  duży inwestor z branży motoryzacyjnej. Dzięki inwestycjipowstanie 300 nowych miejsc pracy.

 

Sumitomo wraca do Polski

Firma Sumika Ceramics Poland zainwestuje 200 mln zł i stworzy ponad 100 miejscpracy w fabryce filtrów cząstek stałych do silników Diesla naterenie wałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Spółka należy dogrupy Sumitomo Chemical, która wcześniej zamknęła swoje fabryki wRawiczu i Lesznie.

 

Inwestycja Pittsburgh Glass Works ze wsparciem

Inwestycja Pittsburgh Glass Works (Poland) Sp. z o.o. w Środzie Śląskiejotrzyma wsparcie finansowe zgodnie z uchwałą przyjętą przez rząd. Inwestor zajmie się produkcją szyb klasy premium do pojazdówsamochodowych.

 

Producent motoczęści rozwija działalność w Środzie Śląskiej

Spółka voestalpine Rotec, produkująca komponenty dla motoryzacji,otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie podstrefy ŚrodaŚląska w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Nowe inwestycje motoryzacyjne w legnickiej SSE

Rada Ministrów zdecydowała o rozszerzeniu Legnickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej. Dzięki temu znajdzie się miejsce na nowe  inwestycje zbranży motoryzacyjnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "inwestycje zagraniczne przemysl motoryzacyjny dolnoslaskie produkcja czesci motoryzacyjnych praca w motoryzacji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018