Wyszukiwałeś:

inzynierowie

. Znaleziono 1072 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inzynierowie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1072 wszystkich):

Wątek na forum: Ford myśli nad tanim autem

"zapoznają się inżynierowie Forda" ble ble ble. nie inzynierowie a ksiegowi .. a raczej inzynierowie robią kosztorys dla ksiegowych ~aaa

 

Młodzi Inżynierowie w Volkswagenie

Poznański Volkswagen poszerzył dotychczasową współpracę z PolitechnikąPoznańską o kolejne projekty badawcze. Wśród nowych tematów znalazły sięzagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych w zakresie budowykaroserii oraz procesu lakierowania, logistyką oraz procesami odlewniczymi.Kontynuowana będzie także współpraca w zakresie projektu MłodziInżynierowie.

 

800KM? Czemu nie!

Firma Edo Competition dwa miesiące temu zaprezentowała koncept o nazwie EnzoXX. Inżynierowie postanowili jednak popracować jeszcze przy modelu iwycisnąć przy okazji więcej mocy.

 

Polscy inżynierowie z Delphi zaangażowani w zielone technologie

Inżynierowie z krakowskiego centrum Delphi mają wiodącą rolę  wkompleksowych rozwiązaniach z zakresu tzw. „zielonych” technologiistosowanych w transporcie, które wymagają zredukowania emisji CO2 ipoprawy ekonomiki spalania.

 

Szalone bolidy F1

W Formule 1 co roku, mniej więcej o tej samej porze przychodzi taki czas, kiedyemocje kibiców i pot kierowców włożony w ekstremalnie szybkąjazdę, wyparowują z trybun i asfaltu torów wyścigowych na całymświecie. Wtedy inżynierowie i technicy zamykają się w garażach, byskonstruować jeszcze szybsze bolidy na kolejny sezon. A jak pokazuje historia"królowej motosportu", czasami ich efekty pracy bywająnaprawdę szalone.

 

Bezpieczeństwo w Focusie

Inżynierowie Forda przeprowadzili ponad 12 tysięcy testów zderzeniowychnowego Focusa, który do sprzedaży trafi już na początku 2011 roku.

 

Generatory dźwięku od Delphi

Firma Delphi zawarła kontrakt na produkcję generatorów dźwięku EV zjednym z najważniejszych europejskich producentów samochodów.Urządzenia te zostaną wprowadzone w Europie już w 2012 roku. Generatorydźwięku pomagają producentom samochodów dostosować się doprzyszłych wymagań prawnych określonych dla samochodów hybrydowych inapędzanych elektrycznie. W pracach projektowych i prototypowych nadgeneratorem dźwięku aktywnie uczestniczyli inżynierowie z krakowskiegoCentrum Technicznego Delphi.

 

Ostrowscy inżynierowie w pracach nad Ferrari

Technologie Delphi pomagają firmie Ferrari osiągnąć założone cele redukcjiemisji w nowym modelu z limitowanej serii edycji specjalnej. W pracachprojektowych nad jedną z części systemu klimatyzacji brali udział polscyinżynierowie z Centrum Technicznego w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Cztery cylindry pełne frajdy!

Jeszcze kilka lat temu kiedy powoli rozkręcała sie moda na downsizing byliśmybardzo sceptycznie przekonani do tej koncepcji. Czas jednak pokazał, że takiezmiany są nieuknione, a inżynierowie pracowali nad tym, by nowo produkowanesamochody nie były pozbawione "ikry".

 

Magnes zapewni bezpieczeństwo

Firma Volvo przez lata pracowała nad tym, żeby być mocno kojarzona zbezpieczeństwem na drogach. Przez lata inżynierowie ze Szwecji pracowali nadtym żeby na drogach było bezpieczniej, a czynnik ludzki zawodził w tymłańcuchu jak najrzadziej. Właśnie opracowano nowe rozwiązanie, któremoże wprowadzić rewolucję.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017