Wyszukiwałeś:

inzynierowie

. Znaleziono 314 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: inzynierowie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 314 wszystkich):

Młodzi Inżynierowie w Volkswagenie

Poznański Volkswagen poszerzył dotychczasową współpracę z PolitechnikąPoznańską o kolejne projekty badawcze. Wśród nowych tematów znalazły sięzagadnienia związane z optymalizacją procesów produkcyjnych w zakresie budowykaroserii oraz procesu lakierowania, logistyką oraz procesami odlewniczymi.Kontynuowana będzie także współpraca w zakresie projektu MłodziInżynierowie.

 

Dlaczego TRW uruchomiło centrum z Częstochowie?

Centrum Inżynieryjne TRW rozpoczęło działalność w Częstochowie wlistopadzie 2004 r. Inżynierowie Centrum projektują samochodowe systemybezpieczeństwa: pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, systemyelektroniczne oraz kierownice. Do końca 2005 r. utworzonych zostało około 100miejsc pracy. W tym roku planowane jest zatrudnienie 120 osób, a do końca 2007r w sumie około 300.

 

Wyjątkowo mocny diesel

Niemiecki producent samochodów, którego siedziba mieści się wBawarii, potrafi podnieść ciśnienie konkurencji. Tym razem jego inżynierowiezbudowali konstrukcję, którą ciężko będzie pobić. Z dwulitrowegosilnika diesla udało się wykrzesać moc 204 koni mechanicznych.

 

Na każdą nawierzchnię

Skandynawia znana jest z tego, że rodzą się tam doskonali kierowcy, produkujesię tam bezpieczne oraz bezawaryjne samochody, a od dobrych paru lat tamtejsiinżynierowie próbują stworzyć tani i niezawodny napęd na wszystkiekoła. Nowy Haldex 4.0 ma sprawić, że plan się powiedzie.

 

Tajemniczy Mercedes

Kolejna gratka dla fanów bardzo wydajnych samochodów spod znakugwiazdy. Ponad miesiąc temu samochód ten został przyłapany nalegendarnym torze testowym Nurnburgring, a już za miesiąc będzie możnazobaczyć, jaką moc upchali inżynierowie w tym niezbyt dużym samochodzie.

 

F1: BMW Sauber odpuszcza walkę o mistrzostwo

Teraz, kiedy prowadzę w tabeli kierowców zrobię wszystko, aby obronićtę lokatę. Mam nadzieję, że mój zespół postąpi tak samo -mówił po zwycięstwie w Kanadzie Robert Kubica. Ostatnie wynikiwskazują, że inżynierowie ekipy BMW Sauber nie wzięli sobie do sercsłów swojego zawodnika.

 

Inżynierowie z Delphi współpracują z AGH

W ramach Jubileuszu AGH firma Delphi przekazała model elektroniki samochodowejzaprojektowany i wykonany przez grupę inżynierów elektroników zCentrum Technicznego w Krakowie, dzięki któremu studenci AGH będąmogli zapoznać się z działaniem nowoczesnej elektroniki wykorzystywanej wewspółczesnych samochodach. Wśród ponad 800 pracownikówkrakowskiego Centrum Technicznego Delphi około 40% stanowią absolwenci AGH.

 

Lorinser tuninguje Lexusa

Firma Lorinser była do tej pory znana wyłącznie z większych lub mniejszychprzeróbek samochodów marki Mercedes, od Klasy A aż po SLK, anawet Viano. Po raz pierwszy inżynierowie wzięli pod lupę azjatyckątechnologię.

 

800KM? Czemu nie!

Firma Edo Competition dwa miesiące temu zaprezentowała koncept o nazwie EnzoXX. Inżynierowie postanowili jednak popracować jeszcze przy modelu iwycisnąć przy okazji więcej mocy.

 

Polscy inżynierowie z Delphi zaangażowani w zielone technologie

Inżynierowie z krakowskiego centrum Delphi mają wiodącą rolę  wkompleksowych rozwiązaniach z zakresu tzw. „zielonych” technologiistosowanych w transporcie, które wymagają zredukowania emisji CO2 ipoprawy ekonomiki spalania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017