Wyszukiwałeś:

ix55

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ix55

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Hyundai Veracruz trafi do Europy

Już w przyszłym roku gama terenowionych modeli Hyundaia powiększy się ojeszcze jednego przedstawiciela. Będzie nim oferowany obecnie m.in. w StanachZjednoczonych model Veracruz.

 

Veracruz czyli iX55

Wprawdzie na rynku europejskim pojawi się mniej więcej za pół roku, tojednak już teraz przy okazji wystawy w Moskwie Hyundai pochwalił się modelemiX55.

 

Hyundai i10 - z Indii na paryskie salony

Aby zademonstrować potencjał jaki drzemie w modelu i10, Hyundai rozpocząłtranskontynentalne przedsięwzięcie pod hasłem i Drive to Paris.10 wrześniadwa modele Hyundai i10 ruszyły w trasę liczącą 10 000 km z New Delhi doParyża.

 

ix55 - kolejny SUV Hyundaia na Europę

Podczas październikowej wystawy samochodowej w Paryżu Hyundai zaprezentowałeuropejską wersję znanego na rynku amerykańskim modelu Veracruz. Na StarymKontynencie, w tym i w naszym kraju, ten przedstawiciel segmentu SUV-ówbędzie się nazywał ix55 i trafi do sprzedaży już wiosną przyszłego roku.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Volkswagen Golf po raz pierwszy na szczycie

Choć rankingi Top Ten mojeauto.pl mają już ponad pięć lat, to aż dokwietnia br. nigdy jeszcze nie udało się wdrapać ani razu na sam ich szczytnajbardziej popularnemu modelowi europejskiego rynku – VolkswagenowiGolfowi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017