Wyszukiwałeś:

przygotowac X

auto X

zimy X

. Znaleziono 82 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: jak, do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jak przygotowac auto do zimy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Zima się zbliża - przygotuj auto!

Wprawdzie za oknami jeszcze całkiem ładna pogoda, to jednak zbliżający sięcoraz większymi krokami listopad powinien stanowić dla nas ostrzeżenie, iżmożemy spodziewać się już pierwszych ataków zimy. A to oznacza, żewłaśnie nastała ostatnia chwila, by odpowiednio przygotować nasze auto dozbliżających się miesięcy zimowych.

 

Ostatni dzwonek! Przygotuj auto na zimę!

Pierwszy atak zimy już za nami. Ponieważ jednak miał on miejsce stosunkowowcześnie, z pewnością jest jeszcze wielu kierowców, którzy nieprzygotowali się, a właściwie swojego pojazdu, na zbliżający się okresjesienno-zimowy. A pamiętajmy, że odpowiednio przygotowany samochód tonajlepsza pomoc w ekstremalnych warunkach pogodowych.

 

Jak szybko przygotować samochód do zimy?

Już od paru dni na naszych samochodach zaczyna pojawiać się nalot w postaciszronu. Co prawda jest już za pięć dwunasta, ale wielu kierowców zbraku czasu dopiero teraz zacznie się zastanawiać jak przygotowaćsamochód do zimy. Podpowiadamy na co zwrócić szczególnąuwagę zanim nastaną mrozy.

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Idzie zima. Twój samochód jest gotowy?

Za oknami co prawda nie ma jeszcze śniegu, ale kolory zmieniają się już nacoraz bardziej białe. Do tego temperatura oscyluje już w okolicach zera ztendencją na minus. To ostatni gwizdek, by przygotować nasze auto do zimy.

 

Zima za pasem. To nam może grozić

Lada dzień w całym kraju ma rozszaleć się już zima. Czekają nas i ujemnetemperatury, i opady śniegu. To oczywiście mało ciekawy czas dlakierowców, którzy częściej niż w innych porach roku muszą sięliczyć z problemami ze swoim autem.

 

Czy Twoje auto jest gotowe na wiosnę?

Za nami kilka dni wiosny, ale raczej nie powinniśmy jeszcze oczekiwaćpierwszych przebiśniegów. Pogoda nie sprzyja, ale prędzej czypóźniej i tak zrobi się cieplej, a póki co pozostanie namwięcej czasu na przygotowanie auta do cieplejszej aury.

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

O tym pamiętaj przed zimą

Zima to trudny okres nie tylko dla samych kierowców, którzy musząwykazać się odpowiednią techniką jazdy, ale i dla samochodów. Śnieg,błoto pośniegowe, sól na drogach czy ujemne temperatury mogą okazaćsię zabójcze dla naszych aut.

 

Jak przygotować się do podróży zimą?

Grudzień wystartował na dobre, a za chwilę zacznie się okres świąteczny iwielu z nas ruszy w podróż do rodziny. Dziś powiemy Wam, na cozwrócić uwagę ruszając w trasę zimą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jak przygotowac auto do zimy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017