Wyszukiwałeś:

przygotowac X

auto X

zimy X

. Znaleziono 26 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: jak, do.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jak przygotowac auto do zimy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Zima się zbliża - przygotuj auto!

Wprawdzie za oknami jeszcze całkiem ładna pogoda, to jednak zbliżający sięcoraz większymi krokami listopad powinien stanowić dla nas ostrzeżenie, iżmożemy spodziewać się już pierwszych ataków zimy. A to oznacza, żewłaśnie nastała ostatnia chwila, by odpowiednio przygotować nasze auto dozbliżających się miesięcy zimowych.

 

Jak szybko przygotować samochód do zimy?

Już od paru dni na naszych samochodach zaczyna pojawiać się nalot w postaciszronu. Co prawda jest już za pięć dwunasta, ale wielu kierowców zbraku czasu dopiero teraz zacznie się zastanawiać jak przygotowaćsamochód do zimy. Podpowiadamy na co zwrócić szczególnąuwagę zanim nastaną mrozy.

 

Wątek na forum: Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia

Chcę przygotować auto do zimy i zastanawiam się nad konserwacją podwozia. Nie wiecie ile mnie to może kosztować? ~hej

 

Wątek na forum: Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia

Chcę przygotować auto do zimy i zastanawiam się nad wykonaniem konserwacji podwozia. Może wiecie ile mnie to będzie kosztować? ~karol hej

 

Wątek na forum: Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia

Chcę przygotować auto do zimy i zastanawiam się nad wykonaniem konserwacji podwozia. Może wiecie ile mnie to będzie kosztować? ~karol hej

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

Zimowy niezbędnik

Z reguły większość z nas nie zastanawia się nad taką sytuacją. Podczasokresu zimowego jeździmy nie tylko po trasach miejskich, gdzie w przypadkujakiejkolwiek awarii szybko sobie poradzimy. Co w momencie gdy nasze autoodmówi posłuszeństwa, gdzieś na dalekim odludziu, a z oknemtemperatura wynosić będzie minus kilkanaście?

 

Jak przygotować się do podróży zimą?

Grudzień wystartował na dobre, a za chwilę zacznie się okres świąteczny iwielu z nas ruszy w podróż do rodziny. Dziś powiemy Wam, na cozwrócić uwagę ruszając w trasę zimą.

 

Diesel w zimie. Jak dbać o ten silnik

Wiemy, że silniki Diesla nie tolerują zimy i niskich temperatur. Zobacz, jakzadbać o jednostkę wysokoprężną, żeby nie mieć rano problemów zodpalaniem.

 

Wątek na forum: Jak przygotować auto do zimy?

Dziękuję za artykuł. Jest idealnym dopełnieniem tego, jaki przeczytałem na stronce PetSoft http://www.monitoring-gps.net/Wiadomosci/WiadomosciGet.aspx?id=46&tytul=zimowy-samochód. U nas spadł pierwszy śnieg więc to ostatni dzwonek tak naprawdę na przygotowania. Jutro zabieram się do pracy. Sw...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jak przygotowac auto do zimy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017