Wyszukiwałeś:

auto X

kupic X

. Znaleziono 64 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: jakie.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jakie auto kupic

Spróbuj też wyszukać: czy warto kupic mazde 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Nowe auto George`a Lucasa

Pewnie niewiele osób wie o tym, że jeden z najsławniejszych twórców whistorii amerykańskiego kina, George Lucas, jest od wielu lat zadeklarowanymmiłośnikiem motoryzacji. Ze swoimi zarobkami może on kupić dosłownie każdymodel na naszej planecie. Jakie auto przyciągnęło tym razem jego uwagę?

 

Ford Fiesta: Rozsądny wybór?

Decydując się na zakup samochodu z segmentu B oczekujemy, że będzie sięidealnie sprawdzał w warunkach miejskich. I to nie tylko pod względem finezjiz jaką można się nim wcisnąć w najbardziej wąską lukę parkingową. Takieauto ma być przede wszystkim tanie. Czy taki właśnie jest Ford Fiesta zsilnikiem TDCi?

 

Ford C-MAX: Auto dla każdego

Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy samochodu maksymalnie uniwersalnego. Częstoprzewozimy duże ilości bagażu, czasem na głowie mamy rodzinę, którątrzeba gdzieś zawieźć, a wraz z nią tabun koniecznych/nieprzydatnych rzeczy.Niekiedy pełni egoizmu chcemy sami pojeździć sobie samochodem o bardzodobrych właściwościach jezdnych, dającym na dodatek wysoką jakośćkomfortu. Ford C-MAX to jedno z tych aut, które z pewnością spełniąnasze wymagania.

 

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Po używane do... Polski?

W ciągu dwóch pierwszych miesięcy tego roku do Polski sprowadzono jużponad 150 tys. używanych aut wobec prawie 1 mln w 2007 roku. Importerom sprzyjacoraz tańsze euro, co powinno powodować, że auta z UE powinny miećkonkurencyjną cenę do tych w naszym kraju. Tymczasem z zestawienia GP wynika,że w wielu przypadkach najtaniej auto można kupić w Polsce - informuje GazetaPrawna (GP) wspónie z firmą analityczną EurotaxGlass`s.

 

Auto z Niemiec – czy wciąż warto?

Niestety ze względu na wiele czynników, nie wszystkich w Polsce stać nazakup nowego auta z salonu. Wiele osób chce mieć jednak własne czterykoła. Pewnym rozwiązaniem jest sprowadzenie używanego samochodu z EuropyZachodniej. Warto jednak zastanowić się wcześniej nad tym, jakie procedurynas czekają i ile pieniędzy będziemy musieli doliczyć do ceny zakupu.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Małe auto z Polski – towarem deficytowym

Na zakup małego auta w salonach w naszym kraju trzeba czekać nawet doprzyszłego roku, bo popyt na nie zwiększył się nawet kilkakrotnie -informuje "Rzeczpospolita.

 

Światowy kryzys, a wybór auta…

Co czwarty badany planuje kupić samochód osobowy w ciągu najbliższegoroku, wynika z cyklicznego raportu sporządzonego przez firmę badawczą Gemius„Internauci a rynek samochodów nowych i używanych”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "jakie auto kupic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017